2018

2018.aastal sai kõigile jõukohast triatloni proovida Nõmmel, Pühajärvel ja Pirital. Triatloni formaati, kus lühikestel distantsidel tuleb supelda, sõtkuda ja sörkida saab uuesti proovida 2019.aastal!

Pirita õhtutriatloni
tulemused ja fotod
Reedel, 20.juulil toimus Pirita õhtutriatlon, kus supeldi, sõtkuti ja sörgiti kõigile sobivatel distantsidel. Võistlejatel tuli Pirita jões ujuda ca 100m. Seejärel sõideti rattaga Pirita terviserajal kolm 2,4 km ringi ehk kokku 7,2 km. Viimase etapina joosta velodroomi ümbruses kolm 0,9 km ringi ehk 2,7 km. Kõige kiiremini lõpetasid õhtuse pingutuse Raul Olle ja Merilin Jürisaar. Meestest jõudsid veel poodiumile Priit Prous ja Andres Hellerma. Naistest lõpetasid teise ja kolmandana Kristiina Sagaja ja Kersti Hiiemaa

Pühajärve pargitriatloni
Pühapäeval, 8.juulil toimus traditsiooniline Pühajärve pargitriatlonil, kus supeldi, sõtkuti ja sörgiti kõigile sobivatel distantsidel. Võistlejatel tuli Pühajärves ujuda ca 150m. Seejärel sõideti rattaga kaks 4,35 km ringi ehk kokku 8,7 km. Viimase etapina joosta Pühajärve Puhkekeskuse pargis kaks 1,6 km ringi ehk 3,2 km. Kõige kiiremini jõudsid finišisse ja krooniti võitjateks Jaanus Johanson ja Jaanika Parts. Meestest jõudsid veel poodiumile Priit Roosnupp ja Martin Sagaja. Naistest lõpetasid teise ja kolmandana Jaana Jõgisuu ja Karin Riisman

Nõmme õhtutriatloni
Suple, sõtku, sörgi rahvatriatlonide sarja avas Nõmme terviseradadel toimunud õhtutriatlon, kus võidurõõmud nautisid Koit Uus ja Maris Lillep.
Triatlonil osalejatel tuli avaetapil ujuda Nõmme spordikeskuse välibasseinis 100 meetrit. Järgnes rattaetapp 11,6 km pikkusel ringil Nõmme-Harku terviserajal. Viimase etapina oli kavas 2,7 km pikkune kolmest ringist koosnev jooksudistants.
Õhtutriatloni võitis Koit Uus ajaga 36.44. Teise koha sai Martin Sagaja koguajaga 37.02. Kolmandana lõpetas Ahti Saluvee 37.38-ga.
Naistest võitis oma esimesel triatlonil Maris Lillep koguajaga 42.47 Tema järel finišeeris teisena Kärt Praks 44.59-ga ja kolmandana Terje Tilk 49.24-ga