2017 kokkuvõte

Pirita õhtutriatloni võitsid Koit Uus ja Merilin Jürisaar
Pirita õhtutriatlonil ujuti Pirita jões 100m, sõideti rattaga Pirita terviserajal kolm 2,4 km ringi ehk kokku 7,2 km ja lõpuks joosti 2,7 km, mis koosnes kolmest 0,9 km ringist. Meestest võitis Koit Uus, teisena lõpetas Margus Klaan ja kolmas oli Martin Sagaja.  Naiste võitja Merilin Jürisaar oli üldarvestuses koguni kolmas. Teise ja kolmandana lõpetasid Carmen Piiroja ja Marina Pavlišina.
Pirita õhtutriatloni tulemused

Nõmme õhutriatloni võitsid Raul Olle ja Merilin Jürisaar
Nõmme õhtutriatlonil ujuti Nõmme Spordikeskuse välibasseinis 100m, sõideti rattaga Nõmme-Harku terviserajal 12 kmja lõpuks joosti 3 km, mis koosneb kolmest 1 km ringist. 63 lõpetaja seas oli kindel võitja Raul Olle, kellele järgnesid Koit Uus ja Ravshan Balgabaev. Ka naistest võttis Merilin Jürisaar kindla võidu. Teise ja kolmandana lõpetasid Kaire Matson ja Liina Kivi.
Nõmme õhtutriatloni tulemused

Pühajärve pargitriatlonil olid kiiremad Rait Pallo ja Aveli Tättar

Kõigile sobival triatlonidistantsil tuli Pühajärves ujuda ca 150m. Seejärel sõideti rattaga ümber Pühajärve Puhkekeskuse pargi kaks 4,5 km ringi ehk kokku 9 km. Viimase etapina joosta pargis kaks 1,5 km ringi ehk 3 km.
Kokku 46 võistleja seas jõudsid kiiremini finišisse ja krooniti võitjateks Rait Pallo ja Aveli Tättar. Meestest jõudsid veel poodiumile Raul Olle ja Priit Roosnupp. Naistest lõpetasid teise ja kolmandana Anneli Lind ja Ann-Ly Palm
Pühajärve pargitriatloni tulemused

Suple, Sõtku, Sörgi triatlonidel osalemiseks on mitmed head põhjused:
1. Ujumine on lühike, seega saavad ka kesisema ujumisoskusega soovijad kogeda triatloni võlusid.
2. Etappidel on korraldajate poolt olemas rendirattad, seega saab ka ratast omamata triatloni proovida.
3. Kolm levinumat liikumisharrastust (ujumine, rattasõit, jooksmine) on ühendatud kõigile sobivasse formaati (suple, sõtku, sörgi), seega saavad KÕIK soovijad end tunda tõelise raudmehena