2016 kokkuvõte

Harri Sokk ja Katrin Zaitseva kordasid võitu Saaremaa duatlonil

Pühapäeval, 18.septembril toimus Kuressaares 21. Saaremaa duatloni, mis oli ühtlasi Jaan Pehk ja Kristjan Raiendi mälestusvõistluse ning ka  Eesti Triatloni Liidu duatloni karikasarja viimane, 5. etapp.
Põhidistantsil, kuis tuli joosta 8km, sõita rattaga 33km ja lõpus veel joosta 4km, võitsid kindlad võidud ja kaitsesid eelmise aasta võitud Harri Sokk ja Katrin Zaitseva.
Harri Sokk pani oma paremuse maksma rattadistantsil ja lõpetas ajaga 1:33.14. Teisena ja ühtlasi parima juuniorina järgnes võitjale Henry Räppo Ujumise Spordiklubist ajaga 1:35.28. Kolmanda koha sai Mart Suurkivi (T3 Triathlon Team) ajaga 1:35.39.
Naistest võitja Katrin Zaitseva võttis Saaremaa duatloni võiduga koguajaga 1:54.17, mis andis talle üldarvestuses 11. koha. Järgmisel, 12. kohal lõpetas M50 vanuseklassi parim Jürgen Ligi, kes kaotas naiste võitjale 30 sekundiga.
Kokku oli põhidistantsil osalejaid 20.
Eelnenud lasteduatlonil oli lõpetajaid 34 ja noorteduatlonil 11.
Koos lasteduatloniga toimud perevõistlusel osales 5 peretiimi.

Saaremaa duatloni üldarvestuse tulemused
Võistlusklasside tulemused

2016 Suple, Sõtku, Sörgi rahvatriatlonide hooaja lõpetas reedel, 19.augustil Vabaõhumuuseumi rahvatriatlon

Pühajärve pargitriatlon lõppes raju tormiga
Mõnusas suvepäevas alanud ning tormi ja äikesega lõppenud Pühajärve pargitriatloni võitis ajaga 30:03.8 Rait Pallo. Jooksurajal päeva kiireima aja jooksnud Priit Lehismets kaotas Pallole lõpuks vaid 6 sekundiga. Kolmas oli Erko Kurvits.
Naiste kiireim oli Aveli Tätter, kes ajaga 37:05.9 saavutas üldjärjestuses 15.koha. Teise ja kolmandana lõpetasid Kaire Matson ja Liina Silluste

Pühajärve pargitriatloni tulemused

Nõmme õhtutriatlon avas Suple,Sõtku,Sõrgi rahvatriatlionide hooaja 
2016. Suple, Sõtku, Sörgi rahvatriatlonide hooaja avas Nõmme Õhtutriatlon, kus võidu võtsid Ravshan Balgabaev ja Kairi Schmidt.
Osalejatel tuli vihmase ilmaga ujuda Nõmme basseinis 100m, sõita rattaga porisel Nõmme-Harku ringil 12 km ja joosta 3 km.
Kokku nautis vihmast ja porist ilma 61 triatlonisõpra.
Nõmme õhtutriatloni tulemused