Suple,Sõtku,Sörgi

Pirita õhtutriatlon – reede, 18.august
Ujutakse Pirita jões. Rattasõidu pikkuseks on 7,4 km ja vändata tuleb kaks 3,7 km pikkust ringi Pirita terviserajal. Joosta tuleb kolm 1 km pikkust ringi Velodroomi ümbruses.
Kell 17.30 – Pirita õhtutriatlon / juhend ja registreerimine

Kell 17.30 – Sparta rahvatriatlon / Sparta rahvatriatloni arvestuses osalevad Sparta treenerid, töötajad ja liikmed. Registreerimiseks tuleb saata soov raul@sparta.ee

Nõmme õhutriatloni võitsid Raul Olle ja Merilin Jürisaar
Nõmme õhtutriatlonil ujuti Nõmme Spordikeskuse välibasseinis 100m, sõideti rattaga Nõmme-Harku terviserajal 12 kmja lõpuks joosti 3 km, mis koosneb kolmest 1 km ringist. 63 lõpetaja seas oli kindel võitja Raul Olle, kellele järgnesid Koit Uus ja Ravshan Balgabaev. Ka naistest võttis Merilin Jürisaar kindla võidu. Teise ja kolmandana lõpetasid Kaire Matson ja Liina Kivi.
Nõmme õhtutriatloni tulemused

Pühajärve pargitriatlonil olid kiiremad Rait Pallo ja Aveli Tättar

Kõigile sobival triatlonidistantsil tuli Pühajärves ujuda ca 150m. Seejärel sõideti rattaga ümber Pühajärve Puhkekeskuse pargi kaks 4,5 km ringi ehk kokku 9 km. Viimase etapina joosta pargis kaks 1,5 km ringi ehk 3 km.
Kokku 46 võistleja seas jõudsid kiiremini finišisse ja krooniti võitjateks Rait Pallo ja Aveli Tättar. Meestest jõudsid veel poodiumile Raul Olle ja Priit Roosnupp. Naistest lõpetasid teise ja kolmandana Anneli Lind ja Ann-Ly Palm
Pühajärve pargitriatloni tulemused

Suple, Sõtku, Sörgi triatlonidel osalemiseks on mitmed head põhjused:
1. Ujumine on lühike, seega saavad ka kesisema ujumisoskusega soovijad kogeda triatloni võlusid.
2. Etappidel on korraldajate poolt olemas rendirattad, seega saab ka ratast omamata triatloni proovida.
3. Kolm levinumat liikumisharrastust (ujumine, rattasõit, jooksmine) on ühendatud kõigile sobivasse formaati (suple, sõtku, sörgi), seega saavad KÕIK soovijad end tunda tõelise raudmehena.