2010 kokkuvõte

2010 Duatloni Eesti meistrid selgusid Saaremaal
Laupäeval, 25. septembril toimus traditsiooniline Saaremaa duatlon, mille raames selgitati Eesti meistrid duatlonis. Ühtlasi on võistlus Estoniaga hukkunud Jaan Pehki ja Kristjan Raiendi mälestusvõistlus.

Ayrton Grossmann võitis värvika Pirita Rahvatriatloni
Eesti taasiseseisvumise 19. aastapäeval toimunud Pirita Rahvatriatlon tõi starti väga värvika seltskonna. Kahes stardi peale lõpetas kokku 82 triatloni huvilist. Esimene stardis osales 50  harrastajat. Teises, Sparta eris lõpetas 32 triatloni huvilist, kelle hulgas maitsesid triatloni võlusid endised rattatuusad Peep Mikli ja Allan Aulik, kulturistid Argo Ader ja Marek Morozov, rulluisutaja Kert Keskpaik, taipoksija Kevin Renno ning paljud teised endised ja praegused erinevate spordialade tegijad.
Koondarvestuses oli Pirital kiireim Ayrton Grossmann, kes 100 m ujumist, 7,5 km rattasõidule ja 2,7 km jooksule kulutas aega 32:20.9. Teise ja kolmandana lõpetasid Peep Leino ja Allan Kivi. Naistest oli kiireim Liisa Kull, kes ajaga 37:15,6 saavutas üldarvestuses kõrge 20.koha. Ülejäänud poodiumikohad hõivasid Marju Tempel ja Reelika Vaher.
Pirita Rahvatriatloni tulemused
Sparta liikmete triatlonist loe siit ja fotosid vaata siit

Pühajärvel võitis Peep Leino
Pühapäeval, 11.juulil suurepärases suveilmas toimunud Pühajärve Rahvatriatloni võitis Peep Leino. Võitjal kulus 100 m ujumise, 9 km rattasõidu ja 2,8 km jooksu peale aega 29 minutit ja 23 sekundit. Talle järgnes endine tippmaratoonar Toomas Tarm, kes väga tugeva jooksuga võistleski end poodiumile. Kolmas koht kuulus Andres Lainestele. Kõik esikolmiku liikmed osalesid ka eelmisel päeval toimunud 29. jooksul ümber Pühajärve
Naiste arvestuses olid kolm kiireimat Maiken Mets, Margit Peebo ja Jaanika Parts. Kokku sai triatlonirõõmudest osa 39 spordisõpra.