2011 kokkuvõte

2011 Saaremaa duatlonil võitsid Alma Sarapuu ja Karl-Rauno Miljand

Laupäeval, 24.septembril toimus Kuressaares juba 16. Saaremaa duatlon, mille raames selgusid ka Eesti meistrid.

Alates 1995.aastast on võistlus ka Jaan Pehki ja Kristjan Raiendi mälestusvõistlus.

Saaremaa duatloni põhidistantsil (8km jooksu- 33km rattasõitu - 4km jooksu) käis

võistlus meistritiitlile 21CC Triatloniklubi esindaja Karl-Rauno Miljandi ja TTÜ SK sportlase Harri Soku vahel. Esimeselt jooksult saabus esimesena Miljand ( ajaga 27.53) 28-sekundilise eduga Hans Kormani ja 48- sekundilise eduga Soku ees. Rattarajal, raskes tuulises ilmas, suutis Sokk Miljandi kinni püüda ning  6-sekundilise eduga liidrina teisele jooksuetapile minna. Viimasel jooksul näitas Miljand taas oma jooksukiirust ning finišeerus Eesti meistrina ajaga 1:35.17. Sokk võitis hõbemedali ajaga 1:35.48 ja Korman pronksi ajaga 1:38.14.
Naiste võistluse võitis Alma Sarapuu ajaga 1:48.36, pannes oma edula aluse ülitugeva rattasõiduga. Tugevas konkurentsis võitis hõbemedali veel juuniorite klassi kuuluv Kaidi Kivioja ajaga 1:49.24.
 
Noortedistantsil ( 4-13-2) võitsid kahes vanuseklassis Eesti meistritiitlid  Laura Kallas ja Hans Kristen Rootalu ning Marliis Odamus ja Kristen Kivistik. Lastevõistluse ( 2-5-1) kiireimad olid Maria-Elisabeth Martinson ja Robert-Klen Mõistus.
Noori autasustas ja autogramme jagas meie paljude noorsportlaste iidol Rein Taaramäe.

Saaremaa duatloni tulemused
Võitjate kommentaare loe Meie Maa artiklist

 

21.august - Pirita Rahvatriatloni tulemused

20.juuli - Pühajärve Rahvatriatloni tulemused

Deloitte Rahvatriatloni sarja avavõistlus toimus reedel, 17.juunil Nõmmel, kus Nõmme Spordikeskuse basseinis ja Nõmme Terviseradadel võisteldi triatlonis.

Kui esimene start kell 17 toimus ilusas suveilmas, siis teine start kell 19.00 algas ja lõppes vihmasajus. 

Kahe stardi koondarvestuses olid kiireimad Peep Leino, Margus Klaan ja Joosep Loopere. Naistest olid kolm kiiremat Ebe Siimson, Ele Siimson ja Kaire Matson

Nõmme Rahvatriatloni tulemused