2012 kokkuvõte
SAAREMAA DUATLONI VÕITIS MART SUURKIVI

Eesti Triatloni Liidu duatloni karikasarja viimase etapina kavas olnud Saaremaa duatloni võitis suure eduga Mart Suurkivi. 8km jooksu, 33 km rattasõidu ja 4 km jooksu läbimiseks kulus võitjal aega 1:37.33. Mart Suurkivi võitis kokkuvõttes ka duatloni karikasarja.
Saaremaa duatloni lõpetas teisena Daniel Lõhmus ajaga 1:45.54 ja kolmandana finišeerus Toomas Lelov 1:49.09.
Kiireim naisterahvas oli juunior Kerti Kesküla ajaga 2:05.24. Eliidi arvestusesvõitis Kairi Kesküla 2:17.44.
Saaremaa duatloni tulemused

Saaremaa duatloni ajalugu

Pirita Rahvaduatloni võitsid Marek Tõnismäe ja Liis-Grete Arro
Külma ilma tõttu toimus 20.augustil Pirital duatlon, kus kahe stardi peale tuli 75 lõpetajat. Pirita Rahvaduatlonil tuli spordisõpradel joosta 1 km, sõita rattaga Pirita terviserajal kolm 2,4 km pikkust ringi ja lõpuks veelkord joosta 3 km. Kiireimad ajad tehti teises, Sparta duatloni stardis. Meeste parim oli Marek Tõnismäe ajaga 31.58,3 ja naistest võitis Liis-Grete Arro ajaga 35.46,0