Stamina osaleb Eesti meistrivõistlustel mitmel rindel

Nädalavahetusele, 1.-2.augustil toimuvatel Eesti kergejõustiku meistrivõistlustel on võistlustules ka mitmed Stamina Spordiklubi sportlased.

Mikk Pahapill läheb kõige kirkamat medalit püüdma  kaugushüppes ja ning üritab poodiumile jõuda ka teivashüppes. Roman Fosti soovib Tiidrek Nurmele ja Nikolai Vedehinile tõsiselt vastu hakata 800m ja 1500m. Medalimõtted samadel distantsidel on kindlasti ka Kaarel Lilleojal. Aleksei Saveljev soovib kolme hulka joosta 3000m takistusjooksus. Hiljuti juunioride EM-l end kuuendaks heitnud Priidu Niit osaleb meistrivõistluste kõrgetasemelises kettaheites.

Lisaks headele sooritustele võistlusareenil pakub Stamina Spordiklubi koos oma partneritega staadionil ka mitmekülgset tegevust.
Stamina partner erinevatel rahvaspordiüritustel Surgitech teeb terviseuuringuid (veresuhkru ja kolesterooli määramine, vererõhk, rasvaprotsent) ning annab nõu kuidas oma tervisekäitumist parandada. Tavahind perearsti juures ca 100eek, Stamina telgis kogu pakett 35eek.
Stamina partner Skypark pakub lastele tasuta võimalust turnida 15 m pikkusel täispuhutaval batuutseiklusrajal (näha siit ja siit )

Täpsemalt kogu pakutavast loe siit


Uudis lisatud: 31.07.2009