Korraldajad: Stamina Spordiklubi stamina@stamina.ee
2012 EE Tervisejooksu 10.(seiklusspordi)etapi tutvustus

2012 Eesti Energia Tervisejooksu 10. etapp toimub kolmapäeval, 11.juulil.
Toimumiskoht on Pääsküla raba.
Start ja finiš ning vőistluskeskus asuvad Hiiu tn otsas Onkoloogiahaigla taga..Tervisejooksu start avatud 16.00 - 20.00.

NB! 10.etapp on seiklusspordi etapp.
Seiklusspordi rada koosneb linnulennult 3,8 km pikkusest jooksuetapist ja kahest lisaülesandest. Jooksuetapp kulgeb kohati väikestel looklevatel radadel. Lisaülesanded on kõigile jõukohased.
Seiklusspordile omaselt ei ole rada tähistatud nooltega, vaid võistlejad saavad stardis kaardi kontrollpunktidega, mis tuleb läbida numbrite järjekorras. Metsas on kahes kontrollpunktis ajavõtu matid, ülejäänud punktides tuleb teha punktis asuva kompostriga märke kaardi servale. Oleme planeerinud seiklusspordi raja suhteliselt lihtsa ja selle keerukus on võrreldav Xdreami [www.xdream.ee] kõige kergema raja jooksuetapiga.
Stardis nõustab osalejaid enne rajale minekut Xdreami meeskond.  
Kindlasti tuleb traditsiooniliselt stardi- ja finisiväravate vahelt läbi minna.

OSALEMINE
Osaleda saavad kőik tiimid ja individuaalosalejad, kes on ennast registreerinud 2012 Eesti Energia Tervisejooksule.

SAABUMINE JA PARKIMINE
Kui tulete linna poolt, siis keerake Vabaduse pst.-lt vasakule Hiiu tänavale ja sőitke kuni Onkoloogiakeskuseni. Seal on kindlasti näha ka USSreguleerijaid.
Parkimine toimub Hiiu Onkoloogiakeskuse (Hiiu 44) ja Hiiu Naha- ja Suguhaiguste dispanseri (Hiiu 39) vahel asuval parkimisplatsil. Parkimisruumi eriti palju ei ole, nii et kui vähegi vőimalik, siis palun tulla tiimil ühe autoga või ratastega. Parkida ei tohi Onkoloogiakeskuse ette parklasse, see peab jääma haigla külastajatele. Kui pargite kuhugi teeserva, siis jälgige, et teie auto ei jääks kellegi värava ette ega kahjustaks haljasala.
Parkimisel abistavad USS liikluse reguleerijad.
Tallinna Ühistranspordi kaardi leiad SIIT
NB! Kuna Tervisejooksu stardiaeg ühtib ka tööpäeva lőpuga, mil paljud inimesed sőidavad koju, siis palun tulla vőimaluse korral tiimiliikmetel ühe autoga. Säästate enda närve, hoiate kokku kütust ja teete seega ka teene meie kőigi ühisele keskkonnale.

RADEMARI RATTAPARKLA
Veelgi parem variant on tulla jalgrattaga. Rataste parkimiseks rajatakse rattaparkla. Soovitav on kaasa vőtta rattalukk.
NB! Kõigi vahel, kes on hooaja jooksul käinud rattaga vähemalt 10 korda, loositakse välja TREK jalgratas!

RADEMARI TELK
Toimub Merell jooksujalanõude testimine

TERVISEEDENDUS
Kõik osalejad saavad koos ajavõtukiibiga saadud tervisekaardi alusel teha terviseuuringuid(mõõdetakse vererõhku, kolesterooli jms. ).

KIIBID
2012.a. Eesti Energia Tervisejooksul antakse igale osalejale personaalne kiip kogu hooajaks!
Kiibi abil toimub osaluskordade arvestus, samuti saab teada oma distantsi läbimiseks kulunud aja. Stardialasse on püstitatud telk, kust iga vőistleja saab kätte oma kiibi. Oma kiibi kättesaamiseks on aga kindlasti vaja ISIKUTTŐENDAVAT DOKUMENTI (pildiga). Kõikide tiimide liikmed ja individuaalosalejad, kes on eelregistreerinud ning esimestel etappdel ei osalenud, saavad isikuttõendava dokumendi esitamisel oma kiibid sekretariaadist kätte.
Kes aga juba avaetappidel osalesid, peavad vaid oma kiibi kaasa võtma ja jooksuringile minnes selle jala ümber panema!

RIIETE VAHETUS, PAKIHOID JA LASTE TEGEVUS
Kohapeal on vőimalus vahetada riideid. Riideid saab vahetada riietustelgis. Samuti on vőimalus jätta hoiule oma dokumendid, vőtmed jms. Soovitus on pakihoidu jäetav kott varustada oma nimega lipikuga.
Traditsiooniliselt on vőimalik jooksu ajaks jätta lastetelki oma väikeseid lapsi järelvalve alla. Lastel on vőimalus joonistada ja mängida.

JOOGID
Kohal on ka AS Tallinna Vesi veepaak puhtaima joogiveega, millest kőik jooksjad saavad oma janu kustutada.

INFO
Kui teil on kohapeal küsimusi, siis pöörduge korraldustiimi liikmete poole. Korraldustiimi liikmed tunnete te ära roheliste riiete järgi. Kőik küsimused, ettepanekud ja kommentaarid on alati teretulnud.


Uudis lisatud: 10.07.2012
 
   
Tagasi algusesse Web Expert