Korraldajad: Stamina Spordiklubi stamina@stamina.ee
2012 EE Tervisejooksu 9.etapi tutvustus

2012 Eesti Energia Tervisejooksu 9. etapp toimub kolmapäeval, 27.juunil.
Toimumiskoht on Ülemiste mets. Start ja finish on Viljandi mnt ääres Riigimetsa Majandamise Keskuse vastas asuvas metsas. Őigesse kohta satute kui keerate Pärnu mnt-lt Viljandi mnt-le, tulete üle raudtee ca 500 m ja oletegi kohal.Tervisejooksu start avatud 16.00 - 20.00.
NB! 9.etapil
kell 18.30 toimub sarjas osalevatele Sparta jooksukool Marius Unti juhendmisel.

OSALEMINE
Osaleda saavad kőik tiimid ja individuaalosalejad, kes on ennast registreerinud 2012 Eesti Energia Tervisejooksule.

SAABUMINE JA PARKIMINE
Kőige mőistlikum on jätta oma auto Järve Selveri parklasse. Peale auto parkimist tulla Statoili bensiinjaama juures üle Pärnu mnt ja siis diagonaalis läbi pargi. Jőudes Viljandi mnt-le jääb tulla üle raudtee veel ca 500 m ja oletegi kohal. Piiratud arv parkimiskohti on ka Viljandi mnt ääres ja Riigimetsa Majandamise Keskuse parklas. Parkimisel abistavad USS liikluse reguleerijad.
Tallinna Ühistranspordi kaardi leiad SIIT
NB! Kuna Tervisejooksu stardiaeg ühtib ka tööpäeva lőpuga, mil paljud inimesed sőidavad koju, siis palun tulla vőimaluse korral tiimiliikmetel ühe autoga. Säästate enda närve, hoiate kokku kütust ja teete seega ka teene meie kőigi ühisele keskkonnale.

RADEMARI RATTAPARKLA
Veelgi parem variant on tulla jalgrattaga. Rataste parkimiseks rajatakse rattaparkla. Soovitav on kaasa vőtta rattalukk.
NB! Kõigi vahel, kes on hooaja jooksul käinud rattaga vähemalt 10 korda, loositakse välja TREK jalgratas!

RADEMARI TELK
Toimub Asicsi jooksukliinik.

TERVISEEDENDUS
Kõik osalejad saavad koos ajavõtukiibiga saadud tervisekaardi alusel teha terviseuuringuid(mõõdetakse vererõhku, kolesterooli jms. ).

KIIBID
2012.a. Eesti Energia Tervisejooksul antakse igale osalejale personaalne kiip kogu hooajaks!
Kiibi abil toimub osaluskordade arvestus, samuti saab teada oma distantsi läbimiseks kulunud aja. Stardialasse on püstitatud telk, kust iga vőistleja saab kätte oma kiibi. Oma kiibi kättesaamiseks on aga kindlasti vaja ISIKUTTŐENDAVAT DOKUMENTI (pildiga). Kõikide tiimide liikmed ja individuaalosalejad, kes on eelregistreerinud ning esimestel etappdel ei osalenud, saavad isikuttõendava dokumendi esitamisel oma kiibid sekretariaadist kätte.
Kes aga juba avaetappidel osalesid, peavad vaid oma kiibi kaasa võtma ja jooksuringile minnes selle jala ümber panema!

RADA
Joostakse Viljandi mnt ja Ülemiste järve vahelisel alal ja ringi pikkuseks on 4 km.
Valdavalt on rada märgitud Eesti Energia Tervisespordi nooltega ja taaskasutavate lintidega.
Üldreegel on selline, et kui ei ole noolt, siis jookske kőige loogilisemat rada edasi. Isegi kui soovite rohkem ringe joosta, tulge finisist läbi. Kiip fikseerib teie lőpetamise ja te saate aja ning osaluskorra kirja. (Aeg ei ole mitte kusagil määrav ja vőetakse ainult teie enda jaoks!)

RIIETE VAHETUS, PAKIHOID JA LASTE TEGEVUS
Kohapeal on vőimalus vahetada riideid. Riideid saab vahetada riietustelgis. Samuti on vőimalus jätta hoiule oma dokumendid, vőtmed jms. Soovitus on pakihoidu jäetav kott varustada oma nimega lipikuga.
Traditsiooniliselt on vőimalik jooksu ajaks jätta lastetelki oma väikeseid lapsi järelvalve alla. Lastel on vőimalus joonistada ja mängida.

JOOGID
Kohal on ka AS Tallinna Vesi veepaak puhtaima joogiveega, millest kőik jooksjad saavad oma janu kustutada.

INFO
Kui teil on kohapeal küsimusi, siis pöörduge korraldustiimi liikmete poole. Korraldustiimi liikmed tunnete te ära roheliste riiete järgi. Kőik küsimused, ettepanekud ja kommentaarid on alati teretulnud.


Uudis lisatud: 25.06.2012
 
   
Tagasi algusesse Web Expert