Korraldajad: Stamina Spordiklubi stamina@stamina.ee
Rademar motiveerib liikuma


Tradehouse tervisejooks ja kõnd sarja toetajate perega liitub spordipartnerina klientide seas kõrgelt hinnatud spordikaupluste kett Rademar.

Rademar on spordi- ja vabaajakaupade müügiga tegelev Eesti pereettevõte, mille kauplused asuvad kõigis Eesti suuremates linnades. Sarjas osalejaid oodatakse Rademari kauplustes, et oma teadmiste ja kogemustega pakkuda parimat valikut ja teenindust tavaharrastajast tipptegijateni. Tradehouse tervisejooks ja -kõnd sarja etappidel tutvustab Rademar erinevaid jooksmise ja liikumisega seotud tooteid ja teenuseid.

Igal nädalal on Rademari poolt ühele tiimile ja ühele individuaalosalejale loosiauhind. Samuti premeerib Rademar hooaja lõpus parimat mees-, nais- ja segatiimi.

Jalgrattaga etappidele tulijaid ootab Rademari rattaparkla ning aktiivsete rattaga tulijate (vähemalt 10 korda) vahel loositakse hooaja lõpus väärt TREK jalgratas.

Kõik 31.märtsiks sarjaga liitunud saavad Rademari kupongi, mis annab aprilli lõpuni Rademari kauplustes ühekordselt ostukorvilt 20 % soodustuse*

*Kupong ei kehti jalgratastele. Kupong kehtib vaid täishinnaga toodetele ning ei lisandu olemasolevatele soodustustele.

 

 

 


Uudis lisatud: 14.03.2019
 
   
Tagasi algusesse Web Expert