Korraldajad: Stamina Spordiklubi stamina@stamina.ee
2018 LHV tervisejooks ja -kõnd 7.etapi 2.päeva tutvustus

2018 LHV tervisejooks ja –kõnd sarja 7.etapi 2.päev toimub neljapäeval, 7.juunil.
Toimumiskoht on Nõmme terviserada. Start ja finiš ning võistluskeskus asuvad Nõmme Spordikeskuses. Asukoha kaart
16. hooajal on start avatud 16.00 - 20.00.

OSALEMINE
Osaleda saavad kõik tiimid ja individuaalosalejad, kes on ennast registreerinud 2018 sarjale.

SAABUMINE JA PARKIMINE 
Nőmme Spordikeskusesse pääseb Trummi tänavalt Külmallikale pöörates.  Asukoha kaart
Parkimisel palume järgida kõiki liikluseeskirju ja liiklusmärke ning liikluskorraldajate juhiseid. Valesti pargitud autod on õigus teisaldada ja ei tahaks, et sedasi juhtuks.
Osalejatel tuleb kindlasti arvestada Tallinna rohkearvulise autode hulgaga ja sellest tulenevate võimalike ebameeldivustega - ummikud jms. Vähem närvesööv on kindlasti Tervisejooksule tulek ühistranspordiga. Tallinna Ühistranspordi kaardi leiad SIIT

RADEMARI RATTAPARKLA
Rattaga tulijatele on avatud Rademari rattaparkla. Soovitav on kaasa võtta rattalukk.
NB! Kõigi vahel, kes on hooaja jooksul käinud rattaga vähemalt 10 korda, loositakse Rademari poolt TREK jalgratas!

RADA
Stardi ja finišipaik asub Nõmme Spordikeskuse territooriumil. Joostakse ja kõnnitakse Nõmme terviseradadel, mis paljudele tuntud talviste suusaradadena. Läbitakse üks ring, mis kulgeb tähistatud rajal. Ringil on kaks tõusu, mõlemad kohe alguses. Raja pikkus on 4,6 km.
Rada on tähistatud nooltega. Üldreegel on selline, et kui ei ole noolt, siis jookske kõige loogilisemat rada edasi. Isegi kui soovite rohkem ringe joosta, tulge finišist läbi. Kiip fikseerib teie lõpetamise ja te saate aja ning osaluskorra kirja. (Aeg ei ole mitte kusagil määrav ja võetakse ainult teie enda jaoks!) 

RIIETE VAHETUS, PAKIHOID JA LASTE TEGEVUS
Kohapeal on võimalus vahetada riideid. Riideid saab vahetada Nõmme Spordikeskuse hoones. Samuti on võimalus jätta hoiule oma dokumendid, võtmed jms. Soovitus on pakihoidu jäetav kott varustada oma nimega lipikuga.
Traditsiooniliselt on võimalik jooksu ajaks jätta laste telki oma väikeseid lapsi järelevalve alla. Lastel on võimalus joonistada ja mängida.

JOOGID
Kohal on ka  AS Tallinna Vesi veepaak puhtaima joogiveega, millest kõik jooksjad saavad oma janu kustutada.

KIIBID
Oma kiibi kättesaamiseks on aga kindlasti vaja ISIKUTTŐENDAVAT DOKUMENTI Igale osalejale personaalne kiip kogu hooajaks!
Kiibi abil toimub osaluskordade arvestus, samuti saab teada oma distantsi läbimiseks kulunud aja. Kiibi saab iga osaleja personaalselt võistluskeskuses infotelgist.
Dokument on väga oluline ja selle puudumisel on korraldajatel õigus isikule kiipi mitte väljastada. Dokument peab kaasas olema esimesel etapil, millisel osaletakse. Edaspidi tuleb vaid kiip kaasa võtta ja stardiväravate vahelt jooksule minna.
Kiibiga koos antakse kinnitusrihm, millega kiip kinnitatakse ümber pahkluu. Stardis on korraldustiimi poolt ka abilised, kes juhendavad kiibi õiget kinnitamist.
Kiip peab igal etapil kaasas olema ja stardiväravate vahelt jooksule minnes peab kiip olema pahkluu ümber

INFO
Kui teil on kohapeal küsimusi, siis pöörduge sekretariaadi telgis korraldustiimi liikmete poole. Kõik küsimused, ettepanekud ja kommentaarid on alati teretulnud


Uudis lisatud: 01.06.2018
 
   
Tagasi algusesse Web Expert