Korraldajad: Stamina Spordiklubi stamina@stamina.ee




2018 LHV tervisejooks ja -kõnd 4.etapi 2.päeva tutvustus

2018 LHV tervisejooks ja –kõnd sarja 4.etapi 2.päev toimub neljapäeval, 17.mail.
Toimumiskoht on Järve metsa terviserada.  Start ja finiš ning võistluskeskus asuvad Viljandi mnt raudteeülesõidu juures, skeemil all sinine parkimisala.
16. hooajal on start avatud 16.00 - 20.00.

OSALEMINE
Osaleda saavad kõik tiimid ja individuaalosalejad, kes on ennast registreerinud 2018 sarjale. Samuti saab 4.etapi ajal kohapeal registreerida

SAABUMINE JA PARKIMINE 
Võistluskeskuse asukoha kaart
Kõigil osalejatel PALUME OMA AUTO PARKIDA JÄRVE SELVERI PARKLASSE, kust võistluskeskusesse on ca 500 m jalutada. Parklas on parkimiskellaga parkimine 3 tundi tasuta. Peale jooksu on võimalik sooritada Järve Selverist ka oma ostud.

Parkimisel palume järgida kõiki liikluseeskirju ja liiklusmärke ning liikluskorraldajate juhiseid. Valesti pargitud autod on õigus teisaldada ja ei tahaks, et sedasi juhtuks.
Osalejatel tuleb kindlasti arvestada Tallinna rohkearvulise autode hulgaga ja sellest tulenevate võimalike ebameeldivustega - ummikud jms. Vähem närvesööv on kindlasti Tervisejooksule tulek ühistranspordiga. Tallinna Ühistranspordi kaardi leiad SIIT

RADEMARI RATTAPARKLA
Rattaga tulijatele on avatud Rademari rattaparkla. Soovitav on kaasa võtta rattalukk.
NB! Kõigi vahel, kes on hooaja jooksul käinud rattaga vähemalt 10 korda, loositakse Rademari poolt TREK jalgratas!

KIIBID
Oma kiibi kättesaamiseks on aga kindlasti vaja ISIKUTTŐENDAVAT DOKUMENTI Igale osalejale personaalne kiip kogu hooajaks!
Kiibi abil toimub osaluskordade arvestus, samuti saab teada oma distantsi läbimiseks kulunud aja. Kiibi saab iga osaleja personaalselt võistluskeskuses infotelgist.
Dokument on väga oluline ja selle puudumisel on korraldajatel õigus isikule kiipi mitte väljastada. Dokument peab kaasas olema esimesel etapil, millisel osaletakse. Edaspidi tuleb vaid kiip kaasa võtta ja stardiväravate vahelt jooksule minna.
Kiibiga koos antakse kinnitusrihm, millega kiip kinnitatakse ümber pahkluu. Stardis on korraldustiimi poolt ka abilised, kes juhendavad kiibi õiget kinnitamist.
Kiip peab igal etapil kaasas olema ja stardiväravate vahelt jooksule minnes peab kiip olema pahkluu ümber

RADA
Start ja finiš ning asuvad Viljandi mnt raudteeülesõidu juures. Start ja finiš toimub ainult selleks ettenähtud alalt. Vastasel juhul jääb teie osalemine registreerimata. Ring kulgeb Järve terviserajal, mida tuleb läbida kaks korda. Ringi pikkus on 2,35 km ja kokku tuleb etapi pikkuseks 4,7 km.
Rada on tähistatud nooltega. Üldreegel on selline, et kui ei ole noolt, siis jookske kõige loogilisemat rada edasi. Isegi kui soovite rohkem ringe joosta, tulge finišist läbi. Kiip fikseerib teie lõpetamise ja te saate aja ning osaluskorra kirja. (Aeg ei ole mitte kusagil määrav ja võetakse ainult teie enda jaoks!) 

RIIETE VAHETUS, PAKIHOID JA LASTE TEGEVUS
Kohapeal on võimalus vahetada riideid. Riideid saab vahetada riietustelgis. Samuti on võimalus jätta hoiule oma dokumendid, võtmed jms. Soovitus on pakihoidu jäetav kott varustada oma nimega lipikuga.
Traditsiooniliselt on võimalik jooksu ajaks jätta laste telki oma väikeseid lapsi järelevalve alla. Lastel on võimalus joonistada ja mängida.

JOOGID
Kohal on ka  AS Tallinna Vesi veepaak puhtaima joogiveega, millest kõik jooksjad saavad oma janu kustutada.

INFO
Kui teil on kohapeal küsimusi, siis pöörduge sekretariaadi telgis korraldustiimi liikmete poole. Kõik küsimused, ettepanekud ja kommentaarid on alati teretulnud


Uudis lisatud: 14.05.2018
 
   
Tagasi algusesse Web Expert