Korraldajad: Stamina Spordiklubi stamina@stamina.ee
4.etapi 1.päeva tutvustus - XT sport sundvalik orienteerumine

2018 LHV tervisejooks ja –kõnd sarja 4.etapi 1.päev toimub kolmapäeval, 16.mail.
Toimumiskoht on Pääsküla raba.  Start ja finiš ning võistluskeskus asuvad Hiiu tn otsas Tallinna Vesi pumbajaama juures
16. hooajal on start avatud 16.00 - 20.00.

4.etapi 1.päev toimub XT sport sundvalik orienteerumise etapina.
Seekordsel seiklusel on maastikul ehk Pääsküla raba laudtee ringil ja selle ümbruses  kontrollpunktid , mida on vaja läbida vastavalt kaardl näidatud järjestuses. Üle ühe punkti on valikuvabadus. See tähendab, et kaardil on üle ühe punkti kaks erinevat punkti, millest peate läbima ühe. Enne teele minekut juhendavad teid XT sport liikmed. Kaasa võta rõõmus tuju ja  natuke näpujõudu et jõuaks kaardi servas olevatesse lahtritesse kontrollpunktis kompostriga märke vajutada.
Sõbralikku meelt ja seiklusrikkast õhtut looduse rüpes!
XT Sport ja sõbrad www.xtsport.ee

Kõigile osalejatele jääb etapi kaart mälestuseks ja XT sport kingib kõikidele osalejatele TASUTA  personaalse osavõtu ühele XT rogainile. Tutvu tulevaste XT rogainidega www.xtsport.ee ja registreerides kirjuta selgituse lahtrisse nimi ja märgusõna STAMINA.
Kui sa tahad rogainist rohkem teada, siis küsi julgelt  XT sport liikmetelt 16. mail võistluskeskuses või kirjuta info@xtsport.ee

OSALEMINE
Osaleda saavad kõik tiimid ja individuaalosalejad, kes on ennast registreerinud 2018 sarjale. Samuti saab 4.etapi ajal kohapeal registreerida

SAABUMINE JA PARKIMINE 
Kui tulete linna poolt, siis keerake Vabaduse pst.-lt vasakule Hiiu tänavale ja sõitke kuni Onkoloogiakeskuseni. Seal on kindlasti näha ka Ühisteenuste reguleerijaid. Parkimine toimub Põhja-Eesti Regionaalhaigla kahe asutuse (aadressidega Hiiu 44 ja Hiiu 39) vahel asuval parkimisplatsil.
Võistluskeskuse asukoha leiate kaardilt ja aadress on Hiiu 41
Parkimisel palume järgida kõiki liikluseeskirju ja liiklusmärke ning liikluskorraldajate juhiseid. Valesti pargitud autod on õigus teisaldada ja ei tahaks, et sedasi juhtuks.
Osalejatel tuleb kindlasti arvestada Tallinna rohkearvulise autode hulgaga ja sellest tulenevate võimalike ebameeldivustega - ummikud jms. Vähem närvesööv on kindlasti Tervisejooksule tulek ühistranspordiga. Tallinna Ühistranspordi kaardi leiad SIIT

RADEMARI RATTAPARKLA
Rattaga tulijatele on avatud Rademari rattaparkla. Soovitav on kaasa võtta rattalukk.
NB! Kõigi vahel, kes on hooaja jooksul käinud rattaga vähemalt 10 korda, loositakse Rademari poolt TREK jalgratas!

KIIBID
Oma kiibi kättesaamiseks on aga kindlasti vaja ISIKUTTŐENDAVAT DOKUMENTI Igale osalejale personaalne kiip kogu hooajaks!
Kiibi abil toimub osaluskordade arvestus, samuti saab teada oma distantsi läbimiseks kulunud aja. Kiibi saab iga osaleja personaalselt võistluskeskuses infotelgist.
Dokument on väga oluline ja selle puudumisel on korraldajatel õigus isikule kiipi mitte väljastada. Dokument peab kaasas olema esimesel etapil, millisel osaletakse. Edaspidi tuleb vaid kiip kaasa võtta ja stardiväravate vahelt jooksule minna.
Kiibiga koos antakse kinnitusrihm, millega kiip kinnitatakse ümber pahkluu. Stardis on korraldustiimi poolt ka abilised, kes juhendavad kiibi õiget kinnitamist.
Kiip peab igal etapil kaasas olema ja stardiväravate vahelt jooksule minnes peab kiip olema pahkluu ümber

RADA
Start ja finiš ning asuvad võistluskeskuses. Start ja finiš toimub ainult selleks ettenähtud alalt. Vastasel juhul jääb teie osalemine registreerimata.
Rada on seekord tähistamata ja kulgeb XT sport sundvalik orienteerumisena. Raja pikkus linnulennult on 5 – 6 km.

RIIETE VAHETUS, PAKIHOID JA LASTE TEGEVUS
Kohapeal on võimalus vahetada riideid. Riideid saab vahetada riietustelgis. Samuti on võimalus jätta hoiule oma dokumendid, võtmed jms. Soovitus on pakihoidu jäetav kott varustada oma nimega lipikuga.
Traditsiooniliselt on võimalik jooksu ajaks jätta laste telki oma väikeseid lapsi järelevalve alla. Lastel on võimalus joonistada ja mängida.

JOOGID
Kohal on ka  AS Tallinna Vesi veepaak puhtaima joogiveega, millest kõik jooksjad saavad oma janu kustutada.

INFO
Kui teil on kohapeal küsimusi, siis pöörduge sekretariaadi telgis korraldustiimi liikmete poole. Kõik küsimused, ettepanekud ja kommentaarid on alati teretulnud


Uudis lisatud: 14.05.2018
 
   
Tagasi algusesse Web Expert