Korraldajad: Stamina Spordiklubi stamina@stamina.ee
2017 LHV tervisejooks ja -kõnd 14.etapi 2.päeva tutvustus

2017 LHV tervisejooks ja –kõnd sarja 14. etapi 2.päev toimub neljapäeval, 10.augustil.
Toimumiskoht on Sütiste parkmets. Võistluskeskus ja start ja finiš asuvad TTÜ Spordikeskuse juures asuval suurel platsil. Vaata kaarti
15. hooajal on start avatud 17.00 - 20.00.

OSALEMINE
Osaleda saavad kõik tiimid ja individuaalosalejad, kes on ennast registreerinud 2017 sarjale.

SAABUMINE JA PARKIMINE 
Spordihoone juurde jõuate kui keerate Ehitajate teelt enne Nõmme mäge vasakule (mäest alla tulles paremale). Enne TTÜ spordikeskust tuleb keerata paremale parklasse ja võistluskeskusesse.
Parkimisel palume järgida kõiki liikluseeskirju ja liiklusmärke ning Ühisteenuste liikluskorraldajate juhiseid. Valesti pargitud autod on õigus teisaldada ja ei tahaks, et sedasi juhtuks.
Osalejatel tuleb kindlasti arvestada Tallinna rohkearvulise autode hulgaga ja sellest tulenevate võimalike ebameeldivustega - ummikud jms. Vähem närvesööv on kindlasti Tervisejooksule tulek ühistranspordiga. Tallinna Ühistranspordi kaardi leiad SIIT

RADEMARI RATTAPARKLA
Rattaga tulijatele on avatud Rademari rattaparkla. Soovitav on kaasa võtta rattalukk.
NB! Kõigi vahel, kes on hooaja jooksul käinud rattaga vähemalt 10 korda, loositakse Rademari poolt TREK jalgratas!

RADA
Rada kulgeb Sütiste parkmetsas. Raja pikkus on ca 3,5 km. Rajal on ka üks suur tõus, mida mööda tullakse hiljem ka alla tagasi. Seega üles-alla minnes suhtuda ettevaatlikult kaasosalejatesse
Rada on tähistatud nooltega. Üldreegel on selline, et kui ei ole noolt, siis jookske kõige loogilisemat rada edasi. Isegi kui soovite rohkem ringe joosta, tulge finišist läbi. Kiip fikseerib teie lõpetamise ja te saate aja ning osaluskorra kirja. (Aeg ei ole mitte kusagil määrav ja võetakse ainult teie enda jaoks!) 

RIIETE VAHETUS, PAKIHOID JA LASTE TEGEVUS
Kohapeal on võimalus vahetada riideid. Riiete vahetuseks püstitatakse telk, mis jagatud kaheks eraldi sissekäiguks üks naistele ja teine meestele. Samuti on võimalus jätta hoiule oma dokumendid, võtmed jms. Soovitus on pakihoidu jäetav kott varustada oma nimega lipikuga.
Traditsiooniliselt on võimalik jooksu ajaks jätta laste telki oma väikeseid lapsi järelevalve alla. Lastel on võimalus joonistada ja mängida.

JOOGID
Kohal on ka  AS Tallinna Vesi veepaak puhtaima joogiveega, millest kõik jooksjad saavad oma janu kustutada.

KIIBID
Oma kiibi kättesaamiseks on aga kindlasti vaja ISIKUTTŐENDAVAT DOKUMENTI
Igale osalejale personaalne kiip kogu hooajaks!
Kiibi abil toimub osaluskordade arvestus, samuti saab teada oma distantsi läbimiseks kulunud aja. Stardialasse on püstitatud telk, kust iga võistleja saab kätte oma kiibi.
Edaspidi tuleb vaid kiip kaasa võtta ja stardiväravate vahelt jooksule minna.
Kiibiga koos antakse kinnitusrihm, millega kiip kinnitatakse ümber pahkluu. 
Kiip peab igal etapil kaasas olema ja stardiväravate vahelt jooksule minnes peab kiip olema pahkluu ümber

INFO
Kui teil on kohapeal küsimusi, siis pöörduge sekretariaadi telgis korraldustiimi liikmete poole. Kõik küsimused, ettepanekud ja kommentaarid on alati teretulnud


Uudis lisatud: 04.08.2017
 
   
Tagasi algusesse Web Expert