Korraldajad: Stamina Spordiklubi stamina@stamina.ee
Miks osaleda?

1. AKTIIVSEMATELE AUHINNAD
2018 LHV tervisejooks ja -kõnd sarjas osalejatele on ette nähtud mitmeid väärtuslikke auhindu. Parimale tiimile näiteks reisi kinkekaart väärtuses 3000 EUR. Kõigist auhindadest täpsemalt
Lisaks panevad igal nädalal välja loosiauhinnad LHV, Rademar ja kindlasti ka teised!

2. ERINEVAD LIIKUMISRAJAD
Üks psühholoogide teooria ütleb, et harjumuse tekkeks on vaja ühte asja teha 21 korda. Kindlasti ei ole see absoluutne tõde, aga sinnapoole tundub olema küll, et tekiks heas mõttes rutiin. Igavaks ei tohiks küll minna, sest 2017.aastal toimuvad etapid vähemalt 17 erinevas kohas. Et sarjas juba aastaid kaasalöönutel oleks ka taasavastamise rõõmu, siis võrreldes varasemate aastatega on sel aastal ka juba tuttavates toimumiskohtades rajad uuendatud. Etappide ajagraafik

3. TIIMIVAIM
Tervisejooks on ellu kutsutud sellisena, et kasvatada ja tugevdada kambavaimu. Kui juba ollakse omavahel kokku lepitud ja oma südameasjaks võetud koos sellisel moel oma tervise eest hoolitseda, siis on raskem anda järgi ahvatlusele “seekord vahele jätta”. Juba ainuüksi lihtsalt tiimide moodustamise protsessi käigus tekib igaühel võimalus aidata ka oma lähedastel senisest sportlikumaks saada.
Tervisejooksu tiimi kuulub neli kuni viis liiget. Tiimi liikmete arv võimaldab mõelda ka keskkonnale – nelja või viiekesi koos ühes autos kohale tulla on keskkonnasõbralik. Kui liikmeid oleks näiteks kolm, ei saaks mitmed pered tulla koos sporti tegema, kui kuus, ei saaks tulla tiim ühe autoga, jne.

4. TERVISEUURINGUD
Sarja etappidel mõõdavad terviseedendajad osalejate erinevaid tervisenäitajad (vererõhk, rasvaprotsent, kolesterool ja veresuhkur) ning annavad nõu, kuidas oma tervisekäitumist parandada.

5. OSALUSKORRAD
Ühe nädala sees on võimalik osalemiskord kirja saada kas kolmapäevasel või neljapäevasel etapipäeval.

6. JÄRELEAITAMISTUNNID
Osalemata jäänud etappe on võimalus järgi teha DFDS Järvejooksudel, ICEBUG Kõva Mehe Jooksul või Suple Sõtku Sörgi rahvatriatloni etappidel.
Tervisejooks ja -kõnd sarja etappidel sarjas osalejatele ka soodsam registreerimine. Täpne ajakava

7. SUVEPUHKUS
2018.aastal ootab sarjas osalejad suvel kahenädalane puhkus, kui peale10.etappi saavad tervisejooksjad ja –kõndijad jaaninädalal juuni teises pooles ja juuli alguses teostada oma suveplaanid koos pere ja/või sõpradega.

8. JOOKSUTOOTED
Sarja etappidel tutvustab Rademar erinevat jooksuvarustust ja teeb ka erinevaid jalateste, mis aitavad õige jooksujalanõu valikul.

9. ERINAVAD TREENINGUD
Sarja etappidel on koostöös Sparta spordiseltsiga kavas läbi viia erinevaid näidistreeninguid, mis aitavad mitmekesistada liikumisharrastust.

10. JOOKSUVÕISTLUS
Kord kuus on sarjas osalejatel võimalus osaleda ka etapi raames peetaval jooksuvõistluse, kus distantsiks ca 5 km ja kell 19 toimub võistlejatele ühisstart.

11. KEPIKÕNNI KOOLITUS
Sarja kepikõnnipartner ILUUM tagab liikumisarmastajatele  parima võimaliku kepikõnni kogemuse koos tippklassi toodetega

12. JOOGID
Etappidel on kohal Tallinna Vesi, kes pakub parimat joogivett. Lisaks pakub kord kuus Coca Cola Balti Jookide AS osalejatele erinevaid tooteid proovida oma rikkalikust karastusjookide valikust. Sarja etappidel toimuvad ka erinevate sportimist toetatavate jookide ja muude toodete degusteerimised.

13. RADEMARI RATTAPARKLA
Rattaga tulijatele on avatud Rademari rattaparkla. Kõigi vähemalt 10 korda rattaga etapile tulnute vahel loositakse välja TREK ratas.

14. LASTETELK JA PAKIHOID
Kõigil etappidel on kohal laste telk, kuhu jooksurajale minnes saab oma lapsed jätta. Lastega tegelevad juhendajad ja pakuvad neile aktiivset tegevust.
Samuti saab jätta oma asjad hoiule.

15. TEEMAETAPID
Hooaja värvikamaks muutmiseks toimuvad erinevad teemaetapid. Pika hooaja jooksul toimuvad seiklusspordi etapp, karnevalietapp ja veel nii mõndagi.

16. HOOAJA LÕPETAMINE
Hooaja lõpetab värvikas lõpupidu parimate autasustamise ja kultuuriprogrammiga


   
Tagasi algusesse Web Expert