Korraldajad: Stamina Spordiklubi stamina@stamina.ee
Miks osaleda?

1. AKTIIVSEMATELE AUHINNAD
2020 Tradehouse tervisejooks ja -kõnd sarjas osalejatele on ette nähtud mitmeid väärtuslikke auhindu. Parimale tiimile näiteks reisi kinkekaart väärtuses 3000 EUR. Kõigist auhindadest täpsemalt
Lisaks panevad igal nädalal välja loosiauhinnad Tradehouse, Rademar ja kindlasti ka teised!

2. ERINEVAD LIIKUMISRAJAD
2020.aastal toimuvad etapid vähemalt 
18 erinevas kohas. Eelmise aasta hea tagasiside põhjal on kavas osalejad taas viia Lennusadamat ja kultuurikilomeetrit tutvustavale rajale. Muuseumidest minnakse jälle Vabaõhumuuseumi ja Botaanikaaia radadele. Vanalinna etapil saavad osalejad tutvuda Tornide väljaku, Toompargi, Hirvepargi ja Lindamäega. Tuttavates toimumiskohtades on varasemate aastatega võrreldes sel aastal ka uuendatud radasid Etappide ajagraafik

3. PAINDLIK STARDIAEG
2020.aastal avatakse start kell 16.00 ja rajale pääseb kuni kella 20.00. Seega saab iga osaleja valida endale nelja tunni sees sobiva aja, millal etapil rajale minna. Finiš suletakse 20.30 ning septembris, kui õhtud muutuvad pimedamaks suletakse start kell 19.00 ja finišisse peab jõudma 19.30.

4. TIIMIVAIM
Tervisejooksul osalemine kasvatab ja tugevdab tiimivaimu ning seltsis on segasem. Kui tulla tiimiga, siis on ka osalemine lihtsam. Üksteise motiveerimine ja toetamine suurendab tõenäosust saavutada paremaid tulemusi. Juba tiimide moodustamise käigus tekib igaühel võimalus aidata ka oma lähedastel senisest sportlikumaks saada.

Tervisejooksu tiimi kuulub neli kuni viis liiget. Tiimi liikmete arv võimaldab mõelda ka keskkonnale – nelja või viiekesi koos ühes autos kohale tulla on keskkonnasõbralik.

5. OSALUSKORRAD 
Ühe nädala sees on võimalik osalemiskord kirja saada kas kolmapäevasel või neljapäevasel etapipäeval.

6. JÄRELEAITAMISTUNNID
Osalemata jäänud etappe on võimalus järgi teha Järvejooksude sarja etappidel, ICEBUG Kõva Mehe Jooksul või Suple Sõtku Sörgi rahvatriatloni etappidel. Samuti aprillis toimuvatel Sinilille jooksudel ja Krsitiine rahvajooksul.
Tervisejooks ja -kõnd sarja etappidel sarjas osalejatele ka soodsam registreerimine. Täpne ajakava

7. TERVISEUURINGUD
Sarja etappidel mõõdavad terviseedendajad osalejate erinevaid tervisenäitajad (vererõhk, rasvaprotsent, kolesterool ja veresuhkur) ning annavad nõu, kuidas oma tervisekäitumist parandada.

8.  RADEMARI ATTAPARKLA 
Rattaga tulijatele on avatud rattaparkla. Kõigi vähemalt 10 korda rattaga etapile tulnute vahel loositakse välja TREK jalgratas.

9. LASTETELK JA PAKIHOID
Kõigil etappidel on kohal laste telk, kuhu jooksurajale minnes saab oma lapsed jätta. Lastega tegelevad juhendajad ja pakuvad neile aktiivset tegevust. 
Samuti saab jätta oma asjad hoiule.

10. SEIKLUSSPORDIETAPID
2020.aastal toimub sarjas kahel etapil XT sport valikorienteerumine, kus osalejad saavad kaardi järgi omale sobivas järjekorras üles leida rajale märgitud kontrollpunktid.

11. TEEMAETAPID
Lisaks seiklusspordi etapile on kavas veel kostüümietapp, heategevusetapp, hommikuetapp ja veel ühtteist.

12. SUVEPUHKUS 
2020.aastal ootab sarjas osalejad suvel kahenädalane puhkus, kui peale 8.etappi saavad tervisejooksjad ja –kõndijad jaaninädalal juuni teises pooles teostada oma suveplaanid koos pere ja/või sõpradega.

13. JOOKSUTOOTED 
Sarja etappidel tutvustatakse erinevat jooksuvarustust

14. ERINEVAD TREENINGUD
Sarja etappidel on koostöös Sparta spordiseltsiga kavas läbi viia erinevaid näidistreeninguid, mis aitavad mitmekesistada liikumisharrastust.

15. SPORDINÄDAL
Sarja lõpetab laupäeval, 26.septembril üleeuroopalise Spordinädala lõpetamise Eesti lõpuüritus Be Active Night Kadrioru staadionil ja Kadrioru pargis. Kavas erinevad spordialad ja mõnus programm.Mõned korrad on sarjas osalejatel võimalus osaleda ka etapi raames peetaval jooksuvõistluse, kus distantsiks ca 5 km ja toimub võistlejatele ühisstart.

16. KEPIKÕNNI KOOLITUS
Sarja kepikõnnipartner ILUUM korraldab mõnel neljapäeval sarjas osalejatele parima võimaliku kepikõnni koolituse koos tippklassi toodete tutvustamisega

17. JOOGID
Etappidel on kohal Tallinna Vesi, kes pakub parimat joogivett. Lisaks toimuvad sarja etappidel ka erinevate sportimist toetatavate jookide ja muude toodete degusteerimised.

18. HOOAJA LÕPETAMINE
Hooaja lõpetab oktoobri alguses värvikas lõpupidu koos parimate autasustamise ja kultuuriprogrammiga

   
Tagasi algusesse Web Expert