Korraldajad: Stamina Spordiklubi stamina@stamina.ee
2015 Thule Suusateisipäevakute 6.etapp

2015.a. THULE SUUSATEISIPÄEVAKUTE 6. etapp toimub teisipäeval,  17.veebruaril.
Toimumiskoht on Nõmme suusarajad. Start ja finiš ning võistluskeskus asuvad Nõmme Spordikeskuses.
Start avatud kell 17.00-20.00.
Sparta suusakoolitus kell 17.30 – 18.30
Suusavõistlus vabastiilid kell 19.00

OSALEMINE
Osaleda saavad kõik, kes on ennast registreerinud 2015 Thule Suusateisipäevakute sarjale. Suusavõistlusele saab registreerida ka kohapeal.

SAABUMINE JA PARKIMINE

Nõmme Spordikeskusesse pääseb Trummi tänavalt Külmallikale pöörates.  Parkimisel palume ka seekord järgida kõiki liikluseeskirju ja liiklusmärke. Valesti pargitud autod on õigus teisaldada ja ei tahaks, et sedasi juhtuks.
Osalejatel tuleb kindlasti arvestada Tallinna rohkearvulise autode hulgaga ja sellest tulenevate võimalike ebameeldivustega – ummikud jms. Vähem närvesööv on kindlasti Suusateisipäevakutele tulek ühistranspordiga või mitmekesi ühe autoga.
Ühistranspordiga saab tulla bussiga 23. Maha tuleb tulla Trummi peatuses ja siis mööda Trummi tänavat kuni viidad näitavad Nőmme Spordikeskuse suunas.
Tallinna Ühistranspordi kaardi leiad SIIT

KIIBID 
Kui olete oma liiklusvahendi kenasti ära saanud panna ja stardikohta jõudnud, siis on järgmiseks ülesandeks kiibi saamine. Kiibi abil toimub osaluskordade arvestus, samuti saab teada oma distantsi läbimiseks kulunud aja
Igale osalejale antakse personaalne kiip kogu hooajaks! Oma kiibi kättesaamiseks on aga kindlasti vaja ISIKUTTŐENDAVAT DOKUMENTI (pildiga). Dokument on väga oluline ja selle puudumisel on korraldajatel őigus isikule kiipi mitte väljastada. Dokument peab kaasas olema vaid esimesel korral vői siis esimesel etapil, millisel osaletakse. Edaspidi tuleb vaid kiip kaasa vőtta ja stardiväravate vahelt distantsile minna. 
Kiibiga koos antakse kinnitusrihm, millega kiip kinnitatakse ümber pahkluu. Stardis on korraldustiimi poolt ka abilised, kes juhendavad kiibi őiget kinnitamist.  

RADA JA DISTANTSID
Võistluskeskus asub Nõmme Spordikeskuses ning start ja finiš toimuvad vastavalt stardi- ja finišikaarte vahelt. Vastasel juhul jääb teie osalemine registreerimata.
NB! Nõmme suusaradade infot vaata siit.
Suusatamine toimub Nõmme suusarajal ja arvesse mineva ringi pikkus on 1,5 km ehk Nõmme suusarja alumine ring koos esimese tõusu ja langusega ning ilma silla ringita.
Kui soovite rohkem ringe suusatada, siis tulge ikkagi finišiväravatest läbi. Kiip fikseerib teie lõpetamise ja te saate aja ning osaluskorra kirja. Aeg ei ole mitte kusagil määrav ja võetakse ainult teie enda jaoks!

SUUSAKOOLITUS
Kõigile sarjaga liitunud osalejatele on sarja 6.etapil Sparta Spordiklubi suusakoolitus. 6.etapil jagavad suusaalast nõu Sparta suusatreenerid. Suusakoolitus algab 17.30 ning kohal tuleb olla täpselt alguseks


SUUSAVÕISTLUS

6.etapil toimub suusavõistlus, distantsiks on 1,5 km ja suusatatakse 1 ring! Võistlus toimub vabastiilis!
Suusavõistlus toimub järgmiste reeglite järgi:
1. Kõik sarjale registreerunud ja aja peale suusatada soovijad  registreerivad enne 18.45 sekretariaaditelgis ning saavad stardivesti.
2. Kuni 18.45ni on kõigil võidu suusatada soovijatel ilma ajavõtukiibita sõita rada läbi ja end soojaks suusatada.
3. Kell 19.00 antakse start.
4. Kõik registreerunud suusatajad stardivad ajavõtukiibiga 15 sekundilise intervalliga.
5. Peale viimase finišeerunud aja peale registreerunud suusataja avaldatakse võistluskeskuses protokoll ja etapi kiireimad ongi selgunud

SUUSABUSS
Etapil on kohal Suusabuss, kus sarjas osalejad saavad konsultatsiooni suuskade määrimisest ning sarjaga liitunutele pakutakse lihtsamaid määrdeteenuseid (pidamine ja alusparafiinid).
Lisaks on võimalus kohapeal lisatasu eest tellida suuskade ettevalmistamine (kõrgfloor, pulber, struktuurid jms)
Kõigil osalejatel on võimalus proovida Rossignoli uusi uisusuuski. Suusad on varustatud NNN klambritega.
SUUSALAENUTUS, RIIETE VAHETUS JA PESEMINE NING PAKIHOID
Kõigil registreeritud osalejatel on kiibi ette näitamisel riiete vahetus ning soodushinnaga sauna- ja pesemisvõimalus Nõmme Spordikeskuse (Külmallika 15a) ruumides.  
Samuti on võimalus jätta hoiule oma dokumendid, võtmed jms. Soovitus on pakihoidu jäetav kott varustada oma nimega lipikuga.
Suusalaenutus toimub samuti Nõmme Spordikeskuses. Kiibi ettenäitamisel on suusakomplekti laenutus 2.50 eurot (tavahind 4.50 eurot)
Sarjas osalejatel on võimalus peale suusatamist minna Nõmme Spordikeskuse sauna. Kiibi ettenäitamisel on saun 2,5 eurot (tavahind 4 eurot)
INFO
Kui teil on kohapeal küsimusi, siis pöörduge korraldustiimi liikmete poole sekretariaadi telgis. Kõik küsimused, ettepanekud ja kommentaarid on alati teretulnud


Uudis lisatud: 17.02.2015
 
   
Tagasi algusesse Web Expert