Korraldajad: Stamina Spordiklubi stamina@stamina.ee
2015 Thule Suusateisipäevakute 4.etapp

2015.a. THULE SUUSATEISIPÄEVAKUTE 4. etapp toimub teisipäeval,  3.veebruaril.
Toimumiskoht on Pirita suusarajad. Start ja finiš ning võistluskeskus asuvad Pirita velodroomi ja uue Pirita Tervisespordimaja vahel.
Start avatud kell 17.00-20.00.
Sparta suusakoolitus kell 17.30 – 18.30
Suusavõistlus kell 19.00 klassikalises stiilis

OSALEMINE
Osaleda saavad kõik, kes on ennast registreerinud 2015 Thule Suusateisipäevakute sarjale. NB! Suusavõistlusele saab registreerida ka kohapeal.

SAABUMINE JA PARKIMINE

Mööda Pirita teed kesklinna poolt tulles, jääb paremat kätt Pirita Selver, mille juures on suur parkla. Kindlasti EI TOHI jätta oma autot teeserva parkimiseks mitte ettenähtud alale.  Sealt on liikluskorraldajatel õigus teie auto teisaldada ja ei tahaks, et sedasi juhtuks. Osalejatel tuleb kindlasti arvestada Tallinna rohkearvulise autode hulgaga ja sellest tulenevate võimalike ebameeldivustega – ummikud jms. Vähem närvesööv on kindlasti Suusateisipäevakutele tulek ühistranspordiga või mitmekesi ühe autoga.
Tallinna Ühistranspordi kaardi leiad SIIT

KIIBID 
Kui olete oma liiklusvahendi kenasti ära saanud panna ja stardikohta jõudnud, siis on järgmiseks ülesandeks kiibi saamine. Kiibi abil toimub osaluskordade arvestus, samuti saab teada oma distantsi läbimiseks kulunud aja
Igale osalejale antakse personaalne kiip kogu hooajaks! Oma kiibi kättesaamiseks on aga kindlasti vaja ISIKUTTŐENDAVAT DOKUMENTI (pildiga). Dokument on väga oluline ja selle puudumisel on korraldajatel õigus isikule kiipi mitte väljastada. Dokument peab kaasas olema vaid esimesel korral või siis esimesel etapil, millisel osaletakse. Edaspidi tuleb vaid kiip kaasa võtta ja stardiväravate vahelt distantsile minna. 
Kiibiga koos antakse kinnitusrihm, millega kiip kinnitatakse ümber pahkluu. Stardis on korraldustiimi poolt ka abilised, kes juhendavad kiibi õiget kinnitamist. 

RADA JA DISTANTSID
Stardi- ja finišipaik asub Velodroomi taga suusaradade alguses. Start ja finiš toimuvad stardi- ja finišikaarte vahelt. Vastasel juhul jääb teie osalemine registreerimata. Suusatamine toimub Pirita suusa- ja terviserajal. Infot Pirita suusaradade kohta vaata siit.
Arvesse mineva ringi pikkus on ca 1,5 km (Kuuse ring, ilma laskumiseta).
Võistlejad sõidavad kaks 1,5 km pikkust Kuuse ringi.
Kui soovite rohkem ringe suusatada, siis tulge ikkagi finišiväravatest läbi. Kiip fikseerib teie lõpetamise ja te saate aja ning osaluskorra kirja. Aeg ei ole mitte kusagil määrav ja võetakse ainult teie enda jaoks!

SUUSAKOOLITUS
Kõigile sarjaga liitunud osalejatele on sarja 3.etapil Sparta Spordiklubi suusakoolitus. 4.etapil jagab suusaalast nõu Sparta suusatreener Jaanus Teppan. Suusakoolitus algab 17.30 ning kohal tuleb olla täpselt alguseks


SUUSAVÕISTLUS

4.etapil toimub suusavõistlus, distantsiks on 3 km ja suusatatakse 2 ring (ringi pikkus ca 1,5 km)! Võistlus toimub klassikalises stiilis!
Suusavõistlus toimub järgmiste reeglite järgi:
1. Kõik sarjale registreerunud ja aja peale suusatada soovijad  registreerivad enne 18.45 sekretariaaditelgis ning saavad stardivesti.
2. Kuni 18.45ni on kõigil võidu suusatada soovijatel ilma ajavõtukiibita sõita rada läbi ja end soojaks suusatada.
3. Kell 19.00 antakse start.
4. Kõik registreerunud suusatajad stardivad ajavõtukiibiga 15 sekundilise intervalliga.
5. Peale viimase finišeerunud aja peale registreerunud suusataja avaldatakse võistluskeskuses protokoll ja etapi kiireimad ongi selgunud

SUUSABUSS
Etapil on kohal Suusabuss, kus sarjas osalejad saavad konsultatsiooni suuskade määrimisest ning sarjaga liitunutele pakutakse lihtsamaid määrdeteenuseid (pidamine ja alusparafiinid).
Lisaks on võimalus kohapeal lisatasu eest tellida suuskade ettevalmistamine (kõrgfloor, pulber, struktuurid jms)
Kõigil osalejatel on võimalus proovida Rossignoli uusi uisusuuski. Suusad on varustatud NNN klambritega.
SUUSALAENUTUS, RIIETE VAHETUS JA PESEMINE NING PAKIHOID
Riiete vahetus ning pesemisvõimalus toimuvad uues Pirita Tervisespordimajas. Pesemine koos riidekapiga maksab 1.70
Samuti on vőimalus jätta hoiule oma dokumendid, vőtmed jms. Soovitus on pakihoidu jäetav kott varustada oma nimega lipikuga.
Suusalaenutus toimub samuti Pirita Tervisespordimajas. Suusakomplekti laenutus maksab 3.20
INFO

Kui teil on kohapeal küsimusi, siis pöörduge korraldustiimi liikmete poole sekretariaadi telgis. Kõik küsimused, ettepanekud ja kommentaarid on alati teretulnud!


Uudis lisatud: 01.02.2015
 
   
Tagasi algusesse Web Expert