Korraldajad: Stamina Spordiklubi stamina@stamina.ee
2015 Thule Suusateisipäevakud pakuvad taas suusarõõmu

Thule Suusateisipäevakud jätkavad talvise liikumisharrastuse sarja traditsiooni ja seitsmendat aastat toimuva suusasarja 1.etapp toimub 13.jaanuaril 2015.a. Nõmme suusaradadel.

Thule Suusateisipäevakute etapid toimuvad Tallinna valgustatud ja hooldatud suusaradadel Pirital, Nõmmel ja Järvel. 2015.aastal osalevad sarjas individuaalosalejad ja viieliikmelised tiimid.
Kindlasti tasub end kirja panna juba sarja alguseks, sest igal etapil loositaks osalejate vahel ka auhindu!
Kokkuvõttes pretendeerivad väärt auhindadele need suusatajad, kes osalevad võimalikult paljudel etappidel, lähevad suusarajale kella 16.30 ja 20.00 vahel, mil on avatud stardiväravad ning koguvad nii loosirattasse rohkem hääli!

Juba traditsiooniks saanud võidusuusatamine toimub igal etapil kell 19.00, kui on võimalus suusatada aja peale ning nii saavad võidu suusatada soovijad end võrrelda kaassuusatajatega ning testida oma suuskade libisemist ja pidamist enne eelseisvaid Estoloppeti maratone.

Thule Suusateisipäevakute avaetapil, 13.jaanuaril Nõmme Spordikeskuses on kohal teisipäevakulistele tuntud headuses Eesti Suusaliidu Suusabuss, kus osalejatele pakutakse lihtsamaid määrdeteenuseid (pidamine ja alusparafiinid). Lisaks on võimalus kohapeal lisatasu eest tellida suuskade ettevalmistamine (kõrgfloor, pulber, struktuurid jms)
Igal etapil kell 17.30 jagavad Sparta suusatreenerid Jaanus Teppan ja Eiko Toom sarjas osalejatele tarkuseteri suusatehnikast ja muust suusatamisega seonduvast.
Nõmme Spordikeskuses on teisipäevakulistele etapi toimumise päeval kõik teenused kiibi ettenäitamisel õpilase hinnaga. Näiteks suusakomplekti rent vaid 2.50 (tavahind 4.50) ja saun 2.50 (tavahind 4.00).

Thule Suusateisipäevakute info ja registreerimine www.stamina.ee/suusatamine
Värsked Thule Suusateisipäevakute sarja kajastused FB lehel https://www.facebook.com/Suusateisipaevakud


Uudis lisatud: 29.12.2014
 
   
Tagasi algusesse Web Expert