Korraldajad: Stamina Spordiklubi stamina@stamina.ee
2014 Thule Suusateisipäevakute 10.etapi tutvustus

2014.a. THULE SUUSATEISIPÄEVAKUTE viimane, 10. etapp toimub teisipäeval, 18.märtsil.
Toimumiskoht on Nõmme suusarajad. Start ja finiš ning vőistluskeskus asuvad Nõmme Spordikeskuses.
Start avatud kell 17.00-20.00.
Suusavõistlus kell 19.00 

OSALEMINE
Osaleda saavad kőik, kes on ennast registreerinud 2014 Thule Suusateisipäevakute sarjale.

SAABUMINE JA PARKIMINE
Nőmme Spordikeskusesse pääseb Trummi tänavalt Külmallikale pöörates.  Parkimisel palume ka seekord järgida kőiki liikluseeskirju ja liiklusmärke. Valesti pargitud autod on őigus teisaldada ja ei tahaks, et sedasi juhtuks.
Osalejatel tuleb kindlasti arvestada Tallinna rohkearvulise autode hulgaga ja sellest tulenevate vőimalike ebameeldivustega – ummikud jms. Vähem närvesööv on kindlasti Suusateisipäevakutele tulek ühistranspordiga või mitmekesi ühe autoga.
Ühistranspordiga saab tulla bussiga 23. Maha tuleb tulla Trummi peatuses ja siis mööda Trummi tänavat kuni viidad näitavad Nőmme Spordikeskuse suunas.
Tallinna Ühistranspordi kaardi leiad SIIT

SUUSAVÕISTLUS
10.etapil on Suusavõistluse distantsiks 1,4  km ja suusatatakse 1 ring ehk siis tegemist sprindiga!
NB! Võistlus toimub vabastiilis! Start kell 19.00
Suusavõistlus toimub järgmiste reeglie järgi:
1. Kõik sarjale registreerunud ja aja peale suusatada soovijad  registreerivad enne 18.45 sekretariaaditelgis ning saavad stardivesti.
2. Kuni 18.45ni on kõigil võidusuusatada soovijatel ilma ajavõtukiibita sõita rada läbi ja end soojaks suusatada.
3. Kell 19.00 antakse start.
4. Kõik registreerunud suusatajad stardivad ajavõtukiibiga 15 sekundilise intervalliga.
5. Peale viimase finišeerunud aja peale registreerunud suusataja avaldatakse võistluskeskuses protokoll ja etapi kiireimad ongi selgunud

KIIBID 
Viimasel etapil peavad kõik sarjalised peale etapi läbimist oma ajavõtukiibi koos rihmaga loovutama korraldajatele! 

RADA JA DISTANTSID
Võistluskeskus asub Nõmme Spordikeskuses ning start ja finis toimuvad vastavalt stardi- ja finišikaarte vahelt. Vastasel juhul jääb teie osalemine registreerimata.
NB! Nõmme suusaradade infot vaata siit.
Suusatamine toimub toimub Nõmme suusarajal ja arvesse mineva ringi pikkus on 1.4 km Nõmme suusarja alumine ring.
Kui soovite rohkem ringe suusatada, siis tulge ikkagi finišiväravatest läbi. Kiip fikseerib teie lőpetamise ja te saate aja ning osaluskorra kirja. Aeg ei ole mitte kusagil määrav ja vőetakse ainult teie enda jaoks!

SUUSABUSS
Etapil on kohal Suusabuss. Kuna paljud panevad suusad pärast seda nurka siis sarjast osavõtjate suusapõhjad puhastatakse ja kaetakse suveks parafiiniga. Iga osavõtja kohta üks paar suuski tasuta. Kui on soov mitu paari lasta hooldada siis iga lisapaar on 5€ . Suusad saab jätta etapil Suusabussi ja kättesaamine lepitakse kokku induviduaalselt

SUUSALAENUTUS, RIIETE VAHETUS JA PESEMINE NING PAKIHOID
Kõigil registreeritud osalejatel on kiibi ette näitamisel riiete vahetus ning soodushinnaga sauna- ja pesemisvõimalus Nõmme Spordikeskuse (Külmallika 15a) ruumides. 
Samuti on vőimalus jätta hoiule oma dokumendid, vőtmed jms. Soovitus on pakihoidu jäetav kott varustada oma nimega lipikuga.
Suusalaenutus toimub samuti Nõmme Spordikeskuses. Kiibi ettenäitamisel on suusakomplekti laenutus 2 eurot (tavahind 4 eurot)
Sarjas osalejatel on võimalus peale suusatamist minna Nõmme Spordikeskuse sauna. Kiibi ettenäitamisel on saun 2,5 eurot (tavahind 4 eurot)

INFO
Kui teil on kohapeal küsimusi, siis pöörduge korraldustiimi liikmete poole sekretariaadi telgis. Kőik küsimused, ettepanekud ja kommentaarid on alati teretulnud!


Uudis lisatud: 16.03.2014
 
   
Tagasi algusesse Web Expert