Korraldajad: Stamina Spordiklubi stamina@stamina.ee
2014 Thule Suusateisipäevakute 9.etapi tutvustus

2014.a. THULE SUUSATEISIPÄEVAKUTE 9. etapp toimub teisipäeval, 11.märtsil.
Start ja finiš ning vőistluskeskus asuvad Nõmme Spordikeskuses.
Start avatud kell 17.00-20.00.
Võidusuusatamine jääb ära! 

OSALEMINE
Osaleda saavad kőik, kes on ennast registreerinud 2014 Thule Suusateisipäevakute sarjale.

SAABUMINE JA PARKIMINE
Nőmme Spordikeskusesse pääseb Trummi tänavalt Külmallikale pöörates.  Parkimisel palume ka seekord järgida kőiki liikluseeskirju ja liiklusmärke. Valesti pargitud autod on őigus teisaldada ja ei tahaks, et sedasi juhtuks.
Osalejatel tuleb kindlasti arvestada Tallinna rohkearvulise autode hulgaga ja sellest tulenevate vőimalike ebameeldivustega – ummikud jms. Vähem närvesööv on kindlasti Suusateisipäevakutele tulek ühistranspordiga või mitmekesi ühe autoga.
Ühistranspordiga saab tulla bussiga 23. Maha tuleb tulla Trummi peatuses ja siis mööda Trummi tänavat kuni viidad näitavad Nőmme Spordikeskuse suunas.
Tallinna Ühistranspordi kaardi leiad SIIT

SUUSABUSS
Etapil on kohal Suusabuss. Kuna paljud panevad suusad pärast seda nurka siis sarjast osavõtjate suusapõhjad puhastatakse ja kaetakse suveks parafiiniga. Iga osavõtja kohta üks paar suuski tasuta. Kui on soov mitu paari lasta hooldada siis iga lisapaar on 5€ . Suusad saab jätta etapil Suusabussi ja kättesaamine lepitakse kokku induviduaalselt.

SUUSAVÕISTLUS
Seoses üleöö olematuks muutunud lumeoludele jääb suusavõistlus ära

RADA JA DISTANTSID
Võistluskeskus asub Nõmme Spordikeskuses ning rajale minek ja rajalt tulek toimuvad vastavalt stardi- ja finišikaarte vahelt.
NB! Nõmme suusaradade infot vaata siit.
Suusatamine toimub toimub Nõmme suusarajal ja suusatada tuleb seal kus selleks veel võimalus
Osaluskord tuleb fikseerida infotelgis.  

SUUSALAENUTUS, RIIETE VAHETUS JA PESEMINE NING PAKIHOID
Kõigil registreeritud osalejatel on kiibi ette näitamisel riiete vahetus ning soodushinnaga sauna- ja pesemisvõimalus Nõmme Spordikeskuse (Külmallika 15a) ruumides. 
Samuti on vőimalus jätta hoiule oma dokumendid, vőtmed jms. Soovitus on pakihoidu jäetav kott varustada oma nimega lipikuga.
Suusalaenutus toimub samuti Nõmme Spordikeskuses. Kiibi ettenäitamisel on suusakomplekti laenutus 2 eurot (tavahind 4 eurot)
Sarjas osalejatel on võimalus peale suusatamist minna Nõmme Spordikeskuse sauna. Kiibi ettenäitamisel on saun 2,5 eurot (tavahind 4 eurot)

INFO
Kui teil on kohapeal küsimusi, siis pöörduge korraldustiimi liikmete poole sekretariaadi telgis. Kőik küsimused, ettepanekud ja kommentaarid on alati teretulnud!


Uudis lisatud: 11.03.2014
 
   
Tagasi algusesse Web Expert