Korraldajad: Stamina Spordiklubi stamina@stamina.ee
2014 Thule Suusateisipäevakute 7.etapi tutvustus

2014.a. THULE SUUSATEISIPÄEVAKUTE 7. etapp toimub teisipäeval, 25.veebruaril.
Toimumiskoht on Pirita suusarajad. Start ja finiš ning vőistluskeskus asuvad seekord Pirita jõe ääres uisuväljaku ja laste mänguväljaku kõrval.
Start avatud kell 17.00-20.00.
Sparta suusakoolitus kell 17.30
Võidusuusatamine (vabastiilis) kell 19.00 

OSALEMINE
Osaleda saavad kőik, kes on ennast registreerinud 2014 Thule Suusateisipäevakute sarjale.

SAABUMINE JA PARKIMINE
Mööda Pirita teed kesklinna poolt tulles, jääb paremat kätt Pirita Selver, mille juures on suur parkla. Kindlasti EI TOHI jätta oma autot teeserva parkimiseks mitte ettenähtud alale.  Sealt on liikluskorraldajatel őigus teie auto teisaldada ja ei tahaks, et sedasi juhtuks..
Osalejatel tuleb kindlasti arvestada Tallinna rohkearvulise autode hulgaga ja sellest tulenevate vőimalike ebameeldivustega – ummikud jms. Vähem närvesööv on kindlasti Suusateisipäevakutele tulek ühistranspordiga või mitmekesi ühe autoga.  Tallinna Ühistranspordi kaardi leiad SIIT

SUUSAVÕISTLUS
7.etapil toimub võistlussuusatamine vaba stiilis.
Suusavõistluse distantsiks on 2,3 km ehk üks nn mõisa ring. Võistlus toimub vabastiilis!
Suusavõistlus toimub järgmiste reeglie järgi:
1. Kõik sarjale registreerunud ja aja peale suusatada soovijad  registreerivad enne 18.45 sekretariaaditelgis ning saavad stardivesti.
2. Kuni 18.45ni saavad kõik võidusuusatada soovijad ilma ajavõtukiibita sõita rada läbi ja end soojaks suusatada.
3. Kell 19.00 antakse start.
4. Kõik registreerunud suusatajad stardivad ajavõtukiibiga 15 sekundilise intervalliga.
5. Peale viimase finišeerunud aja peale registreerunud suusataja avaldatakse võistluskeskuses protokoll ja etapi kiireimad ongi selgunud

RADA JA DISTANTSID
Stardi- ja finišipaik asub Velodroomi taga suusaradade alguses. Start ja finiš toimuvad stardi- ja finišikaarte vahelt. Vastasel juhul jääb teie osalemine registreerimata. Suusatamine toimub toimub Pirita suusa- ja terviserajal. Infot Pirita suusaradade kohta vaata siit.
Arvesse mineva ringi pikkus on ca 1,8 km (Tamme ring, aga ilma laskumiseta). Harrastajad võivad sõita ka kogu 3,5 km ringi (Lükati silla juures tagasipööre)
Võistlejad sõidavad ühe 2,3 km ringi ehk siis Mõisa ringi, vasakule pööre enne jõge (edasi-tagasi lõik jõe ääres jääb ära)
Kui soovite rohkem ringe suusatada, siis tulge ikkagi finišiväravatest läbi. Kiip fikseerib teie lőpetamise ja te saate aja ning osaluskorra kirja. Aeg ei ole mitte kusagil määrav ja vőetakse ainult teie enda jaoks!

SUUSAKOOLITUS
Kõigile sarjaga liitunud osalejatele on sarja 6.etapil Sparta Spordiseltsi suusakoolitus. Suusaalast nõu jagavad Sparta suusatreenerid Eiko Toom ja Jaanus Teppan.
Suusakoolitusel on algab 17.30 ning kohal tuleb olla täpselt alguseks

KIIBID 
Kui olete oma liiklusvahendi kenasti ära saanud panna ja stardikohta jőudnud, siis on järgmiseks ülesandeks kiibi saamine. Kiibi abil toimub osaluskordade arvestus, samuti saab teada oma distantsi läbimiseks kulunud aja
Igale osalejale antakse personaalne kiip kogu hooajaks! Oma kiibi kättesaamiseks on aga kindlasti vaja ISIKUTTŐENDAVAT DOKUMENTI (pildiga). Dokument on väga oluline ja selle puudumisel on korraldajatel őigus isikule kiipi mitte väljastada. Dokument peab kaasas olema vaid esimesel korral vői siis esimesel etapil, millisel osaletakse. Edaspidi tuleb vaid kiip kaasa vőtta ja stardiväravate vahelt distantsile minna. 
Kiibiga koos antakse kinnitusrihm, millega kiip kinnitatakse ümber pahkluu. Stardis on korraldustiimi poolt ka abilised, kes juhendavad kiibi őiget kinnitamist. 

SUUSABUSS
Etapil on kohal Suusabuss, kus sarjas osalejad saavad konsultatsiooni suuskade määrimisest ning sarjaga liitunutele pakutakse lihtsamaid määrdeteenuseid (pidamine ja alusparafiinid).
Lisaks on võimalus kohapeal lisatasu eest tellida suuskade ettevalmistamine (kõrgfloor,pulber,struktuurid jms)

SUUSALAENUTUS, RIIETE VAHETUS JA PESEMINE NING PAKIHOID
Riiete vahetus ning pesemisvõimalus toimuvad uues Pirita Tervisespordimajas. Pesemine koos riidekapiga maksab 1.70
Samuti on vőimalus jätta hoiule oma dokumendid, vőtmed jms. Soovitus on pakihoidu jäetav kott varustada oma nimega lipikuga.
Suusalaenutus toimub samuti Pirita Tervisespordimajas. Suusakomplekti laenutus maksab 3.20

INFO
Kui teil on kohapeal küsimusi, siis pöörduge korraldustiimi liikmete poole sekretariaadi telgis. Kőik küsimused, ettepanekud ja kommentaarid on alati teretulnud!


Uudis lisatud: 24.02.2014
 
   
Tagasi algusesse Web Expert