Korraldajad: Stamina Spordiklubi stamina@stamina.ee
2013 Sparta Suusateisipäevakute 9.etapi tutvustus

2013.a. SPARTA SUUSATEISIPÄEVAKUTE 9. etapp toimub teisipäeval,  5.märtsil.
Toimumiskoht on Nõmme suusarajad. Start ja finiš ning vőistluskeskus asuvad Nõmme Spordikeskuses.
Start avatud kell 16.00-20.00.
Võidusuusatamine klassikalises stiilis kell 19.00
Sparta suusakoolitus kell 17.00 – 17.45 ja 18.00 – 18.45

OSALEMINE
Osaleda saavad kőikide tiimide liikmed ja individuaalvõistlejad, kes on ennast registreerinud 2013 Sparta Suusateisipäevakute sarjale.

SAABUMINE JA PARKIMINE
Nőmme Spordikeskusesse pääseb Trummi tänavalt Külmallikale pöörates.  Parkimisel palume ka seekord järgida kőiki liikluseeskirju ja liiklusmärke. Valesti pargitud autod on őigus teisaldada ja ei tahaks, et sedasi juhtuks.
Osalejatel tuleb kindlasti arvestada Tallinna rohkearvulise autode hulgaga ja sellest tulenevate vőimalike ebameeldivustega – ummikud jms. Vähem närvesööv on kindlasti Suusateisipäevakutele tulek ühistranspordiga või mitmekesi ühe autoga.
Ühistranspordiga saab tulla bussiga 23. Maha tuleb tulla Trummi peatuses ja siis mööda Trummi tänavat kuni viidad näitavad Nőmme Spordikeskuse suunas.
Tallinna Ühistranspordi kaardi leiad SIIT

KIIBID 
Kui olete oma liiklusvahendi kenasti ära saanud panna ja stardikohta jőudnud, siis on järgmiseks ülesandeks kiip pahkluule panna ja stardivärava kaudu rajale minna.
Igale osalejale antakse personaalne kiip kogu hooajaks! Kiibiga koos antakse kinnitusrihm, millega kiip kinnitatakse ümber pahkluu. Stardis on korraldustiimi poolt ka abilised, kes juhendavad kiibi őiget kinnitamist.

RADA JA DISTANTSID
Võistluskeskus asub Nõmme Spordikeskuses ning start ja finis toimuvad vastavalt stardi- ja finišikaarte vahelt. Vastasel juhul jääb teie osalemine registreerimata.
NB! Nõmme suusaradade infot vaata siit.
Suusatamine toimub toimub Nõmme suusarajal ja arvesse mineva ringi pikkus on 2 km ehk Nõmme suusarja alumine ring. Heas korras on ka terve Trummi - Külmallika - Glehni pargi  5 km ring ja ka kogu 15 km pikkune Harku ring.
Kui soovite rohkem ringe suusatada, siis tulge ikkagi finišiväravatest läbi. Kiip fikseerib teie lőpetamise ja te saate aja ning osaluskorra kirja. Aeg ei ole mitte kusagil määrav ja vőetakse ainult teie enda jaoks!

SUUSAKOOLITUS
Kõigile sarjaga liitunud osalejatele on sarja etappidel Sparta Spordiklubi suusakoolitus. 1.etapil jagavad suusaalast nõu Sparta suusatreenerid Jaanus Teppan ja Eiko Toom. Suusakoolitusel on 2 gruppi ning kohal tuleb olla täpselt alguseks
I grupp 17.00-17.45
II grupp 18.00-18.45

SUUSABUSS
Etapil on kohal Suusabuss, kus sarjas osalejad saavad konsultatsiooni suuskade määrimisest ning sarjaga liitunutele pakutakse lihtsamaid määrdeteenuseid (pidamine ja alusparafiinid).
Lisaks on võimalus kohapeal lisatasu eest tellida suuskade ettevalmistamine (kõrgfloor,pulber,struktuurid jms)

VÕISTLUSSUUSATAMINE
Võistlussuusatamise pikkus on 5km ja toimub Trummi - Külmallika - Glehni pargi  ringil ning klassikalises stiilis.
Võistlussuusatamine toimub järgmiste reeglie järgi:
1. Kõik sarjale registreerunud ja aja peale suusatada soovijad  registreerivad enne 18.45 sekretariaaditelgis ning saavad stardivesti.
2. Kuni 18.45ni on kõigil võidusuusatada soovijatel ilma ajavõtukiibita sõita rada läbi ja end soojaks suusatada.
3. Kell 19.00 antakse start.
4. Kõik registreerunud suusatajad stardivad ajavõtukiibiga 15 sekundilise intervalliga.
5. Peale viimase finišeerunud aja peale registreerunud suusataja avaldatakse võistluskeskuses protokoll ja etapi kiireimad ongi selgunud. 

SUUSALAENUTUS, RIIETE VAHETUS JA PESEMINE NING PAKIHOID
Kõigil registreeritud osalejatel on kiibi ette näitamisel riiete vahetus ning sauna- ja pesemisvõimalus Nõmme Spordikeskuse (Külmallika 15a) ruumides. 
Samuti on vőimalus jätta hoiule oma dokumendid, vőtmed jms. Soovitus on pakihoidu jäetav kott varustada oma nimega lipikuga.
Suusalaenutus toimub samuti Nõmme Spordikeskuses. Kiibi ettenäitamisel on suusakomplekti laenutus 2 eurot (tavahind 4 eurot)
Sarjas osalejatel on võimalus peale suusatamist minna Nõmme Spordikeskuse sauna. Kiibi ettenäitamisel on saun 2 eurot (tavahind 4 eurot)

INFO
Kui teil on kohapeal küsimusi, siis pöörduge korraldustiimi liikmete poole sekretariaadi telgis. Kőik küsimused, ettepanekud ja kommentaarid on alati teretulnud!


Uudis lisatud: 27.02.2013
 
   
Tagasi algusesse Web Expert