Korraldajad: Stamina Spordiklubi stamina@stamina.ee
7.etapi tutvustus

Eesti Terviserajad kutsuvad Merko Talverajad 7.etapile!

2009.a. MERKO TALVERAJAD 7. etapp toimub teisipäeval, 3.märtsil. Toimumiskoht on Nõmme Terviserada. Start ja finis ning vőistluskeskus asuvad Nõmme Spordikeskuses. Start on avatud 16.00 – 20.00


OSALEMINE
Osaleda saavad kőikide tiimide liikmed ja individuaalvõistlejad, kes on ennast registreerinud 2009 Merko Talveradade sarjale. Samuti saab 7.etapi ajal kohapeal registreerida.

 

SAABUMINE JA PARKIMINE

Nőmme Spordikeskusesse pääseb Trummi tänavalt Külmallikale pöörates.  Parkimisel palume ka seekord järgida kőiki liikluseeskirju ja liiklusmärke. Valesti pargitud autod on őigus teisaldada ja ei tahaks, et sedasi juhtuks.

Osalejatel tuleb kindlasti arvestada Tallinna rohkearvulise autode hulgaga ja sellest tulenevate vőimalike ebameeldivustega – ummikud jms. Vähem närvesööv on kindlasti  Talveradadele tulek ühistranspordiga. Ühistranspordiga saab tulla bussiga 23. Maha tuleb tulla Trummi peatuses ja siis mööda Trummi tänavat kuni viidad näitavad Nőmme Spordikeskuse suunas. Tallinna Ühistranspordi kaardi leiad SIIT


KIIBID

Kui olete oma liiklusvahendi kenasti ära saanud panna ja stardikohta jőudnud, siis on järgmiseks ülesandeks kiibi saamine. Kiibi abil toimub osaluskordade arvestus, samuti saab teada oma distantsi läbimiseks kulunud aja. Stardialasse on püstitatud telk, kust iga vőistleja saab kätte oma kiibi.

Igale osalejale antakse personaalne kiip kogu hooajaks! Oma kiibi kättesaamiseks on aga kindlasti vaja ISIKUTTŐENDAVAT DOKUMENTI (pildiga). Dokument on väga oluline ja selle puudumisel on korraldajatel őigus isikule kiipi mitte väljastada. Dokument peab kaasas olema vaid esimesel korral vői siis esimesel etapil, millisel osaletakse. Edaspidi tuleb vaid kiip kaasa vőtta ja stardiväravate vahelt distantsile minna.  

Kiibiga koos antakse kinnitusrihm, millega kiip kinnitatakse ümber pahkluu. Stardis on korraldustiimi poolt ka abilised, kes juhendavad kiibi őiget kinnitamist.  

 

RADA JA DISTANTSID
Kõikide distantside stardi- ja finišipaik asub Nõmme Spordikeskuses. Start ja finis toimub ainult selleks ettenähtud alalt. Vastasel juhul jääb teie osalemine registreerimata.

Suusatamine toimub toimub Nõmme terviseradade suusarajal. Heas korras suusarada alumisel ringil pikkusega 2,3 km. Kui soovite rohkem ringe suusatada, siis tulge ikkagi finišiväravatest läbi. Kiip fikseerib teie lőpetamise ja te saate aja ning osaluskorra kirja. (Aeg ei ole mitte kusagil määrav ja vőetakse ainult teie enda jaoks!

Jooksmine ja kõndimine toimub Nõmme Terviseraja ülemisel ehk Glehni pargi ringil. Enne jooksu- ja kõnniringile minekut tuleb minna stardiväravate vahelt läbi ja siis suunduda üle ümber basseinide küljeväravast välja ja trepist üles. Kohe peale Glehni lossi tuleb pöörata paremale ja peale Kalevipoega vasakule. Jõudes uuesti Kalevipojani tuleb tuldud teed tagasi ehk trepist alla, ümber tiigi ja samast stardiväravast läbi. Ringi pikkus ca 3km

 

RIIETE VAHETUS, PAKIHOID JA SUUSALAENUTUS

Kõigil registreeritud osalejatel on kiibi ette näitamisel riiete vahetus ja pesemis- ja saunavõimalus Nõmme Spordikeskuses.  

Samuti on vőimalus jätta hoiule oma dokumendid, vőtmed jms. Soovitus on pakihoidu jäetav kott varustada oma nimega lipikuga.

Suusalaenutus toimub samuti Nõmme Spordikeskuses. Kiibi ettenäitamisel on suusakomplekti laenutus 30 krooni (tavahind 50 krooni)

 

A&T SPORT JA SALOMON 

Sarja partnerid A&T SPORT ja Salomon aitavad suuskade määrimisel ja suusatehnika nõustamisel

 

LIPTONI TEE

Kõigile osalejatel pakutakse finišis sooja Liptoni teed.

 

INFO
Kui teil on kohapeal küsimusi, siis pöörduge korraldustiimi liikmete poole sekretariaadi telgis. Kőik küsimused, ettepanekud ja kommentaarid on alati teretulnud.

Uudis lisatud: 02.03.2009
 
   
Tagasi algusesse Web Expert