Korraldajad: Stamina Spordiklubi stamina@stamina.ee
EMT Suusateisipäevakute 10.etapi tutvustus

2012.a. EMT SUUSATEISIPÄEVAKUTE 10. etapp toimub teisipäeval,  13.märtsil.
Toimumiskoht on Nõmme suusarajad. Start ja finiš ning vőistluskeskus asuvad Nõmme Spordikeskuses.
Start avatud kell 15.00-20.00.
Aja peale suusatamine
kell 18.00 – Nõmme-Harku 15 km ring, ühisstart, vabas stiilis
Sparta suusakoolitus kell 17.00-19.00 

OSALEMINE
Osaleda saavad kőikide tiimide liikmed ja individuaalvõistlejad, kes on ennast registreerinud 2012 EMT Suusateisipäevakute sarjale.

SAABUMINE JA PARKIMINE
Nőmme Spordikeskusesse pääseb Trummi tänavalt Külmallikale pöörates.  Parkimisel palume ka seekord järgida kőiki liikluseeskirju ja liiklusmärke. Valesti pargitud autod on őigus teisaldada ja ei tahaks, et sedasi juhtuks.

Osalejatel tuleb kindlasti arvestada Tallinna rohkearvulise autode hulgaga ja sellest tulenevate vőimalike ebameeldivustega – ummikud jms. Vähem närvesööv on kindlasti Suusateisipäevakutele tulek ühistranspordiga või mitmekesi ühe autoga.

Ühistranspordiga saab tulla bussiga 23. Maha tuleb tulla Trummi peatuses ja siis mööda Trummi tänavat kuni viidad näitavad Nőmme Spordikeskuse suunas. Tallinna Ühistranspordi kaardi leiad SIIT

KIIBID 
Kui olete oma liiklusvahendi kenasti ära saanud panna ja stardikohta jőudnud, siis on järgmiseks ülesandeks kiibi saamine ja või enne rajale minekut pahkluu ümber panemine.
Kiibi abil toimub osaluskordade arvestus, samuti saab teada oma distantsi läbimiseks kulunud aja.

RADA JA DISTANTSID
Võistluskeskus asub Nõmme Spordikeskuses ning start ja finis toimuvad vastavalt stardi- ja finišikaarte vahelt. Vastasel juhul jääb teie osalemine registreerimata.

NB! Nõmme suusaradade infot vaata siit.
Suusatamine toimub toimub Nõmme suusarajal ja arvesse mineva ringi pikkus on 5 km ehk Trummi - Külmallika - Glehni pargi ring. Kui soovite rohkem ringe või pikemalt suusatada, siis tulge ikkagi finišiväravatest läbi. Kiip fikseerib teie lőpetamise ja te saate aja ning osaluskorra kirja.

SUUSAKOOLITUS
Kõigile sarjaga liitunud osalejatele on sarja etappidel Sparta Spordiklubi suusakoolitus. 7.etapil jagab 17.00 - 19.00 suusaalast nõu Sparta suusatreener Marius Unt. Suusakoolitusel on 2 gruppi.
I grupp 17.00-18.00 - soovitav neile, kes osalevad ka võidusuusatamisel
II grupp  18.15-19.00 - soovitav neile, kes võidu ei suusata


VÕISTLUSSUUSATAMINE
Võistlussuusatamine toimub 15 km ringil ehk Trummi - Harku ringil ning seekord ühisstardist.


SUUSABUSS
Etapil on kohal Suusabuss, kus sarjas osalejad saavad konsultatsiooni suuskade määrimisets ning sarjaga liitunutele pakutakse lihtsamaid määrdeteenuseid (pidamine ja alusparafiinid). Lisaks on võimalus kohapeal lisatasu eest tellida suuskade ettevalmistamine (kõrgfloor,pulber,struktuurid jms)

SUUSALAENUTUS, RIIETE VAHETUS JA PESEMINE NING PAKIHOID
Kõigil registreeritud osalejatel on kiibi ette näitamisel riiete vahetus ning sauna- ja pesemisvõimalus Nõmme Spordikeskuse (Külmallika 15a) ruumides. 

Samuti on vőimalus jätta hoiule oma dokumendid, vőtmed jms. Soovitus on pakihoidu jäetav kott varustada oma nimega lipikuga.

Suusalaenutus toimub samuti Nõmme Spordikeskuses. Kiibi ettenäitamisel on suusakomplekti laenutus 2 eurot (tavahind 4 eurot)

Sarjas osalejatel on võimalus peale suusatamist minna Nõmme Spordikeskuse sauna. Kiibi ettenäitamisel on saun 2 eurot (tavahind 4 eurot)


INFO
Kui teil on kohapeal küsimusi, siis pöörduge korraldustiimi liikmete poole sekretariaadi telgis. Kőik küsimused, ettepanekud ja kommentaarid on alati teretulnud!

Uudis lisatud: 09.03.2012
 
   
Tagasi algusesse Web Expert