Korraldajad: Stamina Spordiklubi stamina@stamina.ee
EMT Suusateisipäevakute 9.etapi tutvustus

2012.a. EMT SUUSATEISIPÄEVAKUTE 9. etapp toimub teisipäeval,  6.märtsil.
Toimumiskoht on Järve suusarajad.
Start ja finiš ning vőistluskeskus asuvad Viljandi mnt raudteeülesõidu juures.
Start avatud kell 15.00-20.00.
Aja peale suusatamine
kell 18.00 - vaba stiilis!
Sparta suusakoolitus kell 17.00-19.00 

OSALEMINE
Osaleda saavad kőikide tiimide liikmed ja individuaalvõistlejad, kes on ennast registreerinud 2012 EMT Suusateisipäevakute sarjale.

SAABUMINE JA PARKIMINE
Kõik osalejad peavad oma auto parkima Järve Selveri parklasse, kust võistluskeskusesse on ca 500 m jalutada. Parklas on parkimiskellaga parkmine 3 tundi tasuta. Osalejatel tuleb kindlasti arvestada Tallinna rohkearvulise autode hulgaga ja sellest tulenevate vőimalike ebameeldivustega – ummikud jms. Vähem närvesööv on kindlasti Suusateisipäevakutele tulek ühistranspordiga või mitmekesi ühe autoga.

Tallinna Ühistranspordi kaardi leiad SIIT

KIIBID 
Kui olete oma liiklusvahendi kenasti ära saanud panna ja stardikohta jőudnud, siis on järgmiseks ülesandeks kiibi saamine ja või enne rajale minekut pahkluu ümber panemine.
Kiibi abil toimub osaluskordade arvestus, samuti saab teada oma distantsi läbimiseks kulunud aja

RADA JA DISTANTSID
Start ja finiš ning asuvad Viljandi mnt raudteeülesõidu juures ning start ja finis toimuvad vastavalt stardi- ja finišikaarte vahelt. Vastasel juhul jääb teie osalemine registreerimata.
NB!
 Järve suusaradade infot vaata siit.
Suusatamine toimub toimub Järve suusarajal ja arvesse mineva distantisi pikkuseks on 2 ringi ehk 4,8 km.
Kui soovite rohkem ringe või pikemalt suusatada, siis tulge ikkagi peale 2 ringi finišiväravatest läbi. Kiip fikseerib teie lőpetamise ja te saate aja ning osaluskorra kirja.

SUUSAKOOLITUS
Kõigile sarjaga liitunud osalejatele on sarja etappidel Sparta Spordiklubi suusakoolitus. 9.etapil jagab 17.00 - 19.00 suusaalast nõu Sparta suusatreener Jaanus Teppan. Suusakoolitusel on 2 gruppi.
I grupp 17.00-18.00 - soovitav neile, kes osalevad ka võidusuusatamisel
II grupp  18.15-19.00 - soovitav neile, kes võidu ei suusata

SUUSABUSS
Etapil on kohal Suusabuss, kus sarjas osalejad saavad konsultatsiooni suuskade määrimisets ning sarjaga liitunutele pakutakse lihtsamaid määrdeteenuseid (pidamine ja alusparafiinid). Lisaks on võimalus kohapeal lisatasu eest tellida suuskade ettevalmistamine (kõrgfloor,pulber,struktuurid jms)

VÕISTLUSSUUSATAMINE
Võistlussuusatamine toimub vaba stiilis ja 2,4 km ringil, mida suusatakse 2 korda. 
Võistlussuusatamise reeglitest loe siit


SUUSALAENUTUS, RIIETE VAHETUS JA PESEMINE NING PAKIHOID
Kõigil registreeritud osalejatel on kiibi ette näitamisel sauna- ja pesemisvõimalus Sparta Spordiseltsis (Pärnu mnt 139c) 50 % soodustusega. Tavahind 7 eur, kiibiga 3.50 eur. 

Samuti on vőimalus jätta hoiule oma dokumendid, vőtmed jms. Soovitus on pakihoidu jäetav kott varustada oma nimega lipikuga.

INFO
Kui teil on kohapeal küsimusi, siis pöörduge korraldustiimi liikmete poole sekretariaadi telgis. Kőik küsimused, ettepanekud ja kommentaarid on alati teretulnud!

Uudis lisatud: 05.03.2012
 
   
Tagasi algusesse Web Expert