Korraldajad: Stamina Spordiklubi stamina@stamina.ee
EMT Suusateisipäevakute 8.etapi tutvustus

2012.a. EMT SUUSATEISIPÄEVAKUTE 8. etapp toimub teisipäeval,  28.veebruaril.
Toimumiskoht on Pirita suusarajad. Start ja finiš ning vőistluskeskus asuvad Pirita Spordikeskuses.
Start avatud kell 15.00-20.00.
Aja peale suusatamine kell 17.30 - vabastiilis
Sparta suusakoolitus kell 17.00-19.00 

OSALEMINE
Osaleda saavad kőikide tiimide liikmed ja individuaalvõistlejad, kes on ennast registreerinud 2012 EMT Suusateisipäevakute sarjale.

SAABUMINE JA PARKIMINE
Mööda Pirita teed kesklinna poolt tulles, jääb paremat kätt Pirita Selver, mille juures on suur parkla. Kindlasti EI TOHI jätta oma autot teeserva parkimiseks mitte ettenähtud alale.  Sealt on liikluskorraldajatel őigus teie auto teisaldada ja ei tahaks, et sedasi juhtuks. Osalejatel tuleb kindlasti arvestada Tallinna rohkearvulise autode hulgaga ja sellest tulenevate vőimalike ebameeldivustega – ummikud jms. Vähem närvesööv on kindlasti Suusateisipäevakutele tulek ühistranspordiga või mitmekesi ühe autoga.
Tallinna Ühistranspordi kaardi leiad SIIT

KIIBID 
Kui olete oma liiklusvahendi kenasti ära saanud panna ja stardikohta jőudnud, siis on järgmiseks ülesandeks kiibi saamine. Kiibi abil toimub osaluskordade arvestus, samuti saab teada oma distantsi läbimiseks kulunud aja
Igale osalejale antakse personaalne kiip kogu hooajaks! Oma kiibi kättesaamiseks on aga kindlasti vaja ISIKUTTŐENDAVAT DOKUMENTI (pildiga). Dokument on väga oluline ja selle puudumisel on korraldajatel őigus isikule kiipi mitte väljastada. Dokument peab kaasas olema vaid esimesel korral vői siis esimesel etapil, millisel osaletakse. Edaspidi tuleb vaid kiip kaasa vőtta ja stardiväravate vahelt distantsile minna.
Kiibiga koos antakse kinnitusrihm, millega kiip kinnitatakse ümber pahkluu. Stardis on korraldustiimi poolt ka abilised, kes juhendavad kiibi őiget kinnitamist. 

RADA JA DISTANTSID
Stardi- ja finišipaik asub Velodroomi taga suusaradade alguses. Start ja finis toimuvad stardi- ja finišikaarte vahelt. Vastasel juhul jääb teie osalemine registreerimata.
Suusatamine toimub toimub Pirita terviserajal. Infot Pirita suusaradade kohta vaata siit.
Arvesse mineva ringi pikkus on ca 3,6 km (Lükati silla juures tagasipööre). Kui soovite rohkem ringe suusatada, siis tulge ikkagi finišiväravatest läbi. Kiip fikseerib teie lőpetamise ja te saate aja ning osaluskorra kirja. Aeg ei ole mitte kusagil määrav ja vőetakse ainult teie enda jaoks!

SUUSAKOOLITUS
Kõigile sarjaga liitunud osalejatele on sarja etappidel Sparta Spordiklubi suusakoolitus. 
Suusakoolitusel on 2 gruppi.
I grupp 17.00-18.00 - soovitav neile, kes osalevad ka võidusuusatamisel
II grupp  18.15-19.00 - soovitav neile, kes võidu ei suusata

VÕISTLUSSUUSATAMINE
Võistlussuusatamine toimub vabastiilis ja 2,4 km ringil, mida suusatakses 2 korda. 
Võistlussuusatamise reeglitest loe siit

SUUSABUSS
Etapil on kohal Suusabuss, kus sarjas osalejad saavad konsultatsiooni suuskade määrimisets ning sarjaga liitunutele pakutakse lihtsamaid määrdeteenuseid (pidamine ja alusparafiinid).
Lisaks on võimalus kohapeal lisatasu eest tellida suuskade ettevalmistamine (kõrgfloor,pulber,struktuurid jms)

SUUSALAENUTUS, RIIETE VAHETUS JA PESEMINE NING PAKIHOID
Riiete vahetus ning pesemisvõimalus Pirita Spordikeskuse ruumides.
Samuti on vőimalus jätta hoiule oma dokumendid, vőtmed jms. Soovitus on pakihoidu jäetav kott varustada oma nimega lipikuga.
Suusalaenutus toimub samuti Pirita Spordikeskuses. Suusakomplekti laenutus 3 eurot.
Sarjas osalejatel on võimalus peale suusatamist minna Pirita Spordikeskusesse pesema. Pesemine ja kapp on 1,5 eurot.

INFO
Kui teil on kohapeal küsimusi, siis pöörduge korraldustiimi liikmete poole sekretariaadi telgis. Kőik küsimused, ettepanekud ja kommentaarid on alati teretulnud! 


Uudis lisatud: 27.02.2012
 
   
Tagasi algusesse Web Expert