Korraldajad: Stamina Spordiklubi stamina@stamina.ee
Veeda sportlik iseseisvuspäev Järve metsas suusatades
24. veebruaril Järve metsas korraldatava "Eesti terviseradadel ümber maailma"-ürituse raames on kohal ka kogu ettevõtmise patroon, endine jalgpallur Marek Lemsalu.

Sparta ja Stamina poolt korraldatav sportlik suusapäev algab Järve metsas, Merko parkla kõrval kell 11, kui treener Marius Unt viib läbi lastele mõeldud suusatunni. Kell 12-13 jagab Marius suusanippe täiskasvanutele.

Kohal on ka Suusaliidu Suusabuss, kust saab tasuta laenutada suusavarustust ning kus suusamäärimise nõu jagab endine Eesti koondislane Vahur Teppan, kes koos oma venna Jaaguga korraldab sealsamas ka üllatusi täis suusashow.

Kohal on ka Suusaliidu Suusabuss, kust saab tasuta laenutada suusavarustust ning kus suusamäärimise nõu jagab endine Eesti koondislane Vahur Teppan.

Üleval on ka Stamina suur telk, kus on võimalik juua kuuma teed ja kinnitada keha EMT šokolaadiga. "Kõik sportijad saavad samal päeval tasuta kasutada Sparta spordiklubi riietusruume ja sauna," ütleb ettevõtmise üks korraldaja, Sparta tegevjuht Aivo Liksor.

Ühise rekordürituse eesmärgiks on tutvustada Tallinna inimestele Järve terviserajade võimalusi ning kutsuda kõiki tervislikult aega veetma ja tervisekilomeetreid koguma.

Kohal on Tallinna Pedagoogikaülikooli tudengid, kes panevad kirja osavõtjate kilometraaži.

Kogutud tervisekilomeetrid summeeritakse ning tulemuse teeb SA Eesti Terviserajad teatavaks vabariigi aastapäeva õhtu

Uudis lisatud: 13.02.2012
 
   
Tagasi algusesse Web Expert