Korraldajad: Stamina Spordiklubi stamina@stamina.ee
EMT Suusateisipäevakute 2.etapi tutvustus

2012.a. EMT SUUSATEISIPÄEVAKUTE 2. etapp toimub teisipäeval,  17.jaanuaril.
Toimumiskoht on Järve suusarajad. Start ja finiš ning vőistluskeskus asuvad Viljandi mnt raudteeülesõidu juures.
Start avatud kell 15.00-20.00.
Aja peale suusatamine
kell 18.00
Sparta suusakoolitus kell 17.00-19.00 


OSALEMINE
Osaleda saavad kőikide tiimide liikmed ja individuaalvõistlejad, kes on ennast registreerinud 2012 EMT Suusateisipäevakute sarjale.

 

SAABUMINE JA PARKIMINE

Kõik osalejad peavad oma auto parkima Järve Selveri parklasse, kust võistluskeskusesse on ca 500 m jalutada. Parklas on parkimiskellaga parkmine 3 tundi tasuta.

 

Tallinna Ühistranspordi kaardi leiad SIIT

 

KIIBID 
Kui olete oma liiklusvahendi kenasti ära saanud panna ja stardikohta jőudnud, siis on järgmiseks ülesandeks kiibi saamine. Kiibi abil toimub osaluskordade arvestus, samuti saab teada oma distantsi läbimiseks kulunud aja
Igale osalejale antakse personaalne kiip kogu hooajaks! Oma kiibi kättesaamiseks on aga kindlasti vaja ISIKUTTŐENDAVAT DOKUMENTI (pildiga). Dokument on väga oluline ja selle puudumisel on korraldajatel őigus isikule kiipi mitte väljastada. Dokument peab kaasas olema vaid esimesel korral vői siis esimesel etapil, millisel osaletakse. Edaspidi tuleb vaid kiip kaasa vőtta ja stardiväravate vahelt distantsile minna.  

Kiibiga koos antakse kinnitusrihm, millega kiip kinnitatakse ümber pahkluu. Stardis on korraldustiimi poolt ka abilised, kes juhendavad kiibi őiget kinnitamist.  

 

RADA JA DISTANTSID
Start ja finiš ning asuvad Viljandi mnt raudteeülesõidu juures ning start ja finis toimuvad vastavalt stardi- ja finišikaarte vahelt. Vastasel juhul jääb teie osalemine registreerimata.

NB! Järve suusaradade infot vaata siit.
Suusatamine toimub toimub Järve suusarajal ja arvesse mineva ringi pikkuseks on 2 ringi ehk 4,8 km.
Kui soovite rohkem ringe või pikemalt suusatada, siis tulge ikkagi peale 2 ringi finišiväravatest läbi. Kiip fikseerib teie lőpetamise ja te saate aja ning osaluskorra kirja.

 

SUUSAKOOLITUS

Kõigile sarjaga liitunud osalejatele on sarja etappidel Sparta Spordiklubi suusakoolitus. 2.etapil jagab 17.00 - 19.00 suusaalast nõu Sparta suusatreener Marius Unt. Suusakoolitusel on 2 gruppi.
I grupp 17.00-18.00 - soovitav neile, kes osalevad ka võidusuusatamisel
II grupp  18.00-19.00 - soovitav neile, kes võidu ei suusata

 

SUUSABUSS
Etapil on kohal Suusabuss, kus sarjas osalejad saavad konsultatsiooni suuskade määrimisets ning sarjaga liitunutele pakutakse lihtsamaid määrdeteenuseid (pidamine ja alusparafiinid).

Lisaks on võimalus kohapeal lisatasu eest tellida suuskade ettevalmistamine (kõrgfloor,pulber,struktuurid jms)


VÕISTLUSSUUSATAMINE

Võistlussuusatamine toimub 2,4  km Järve ringil ning rada tuleb läbida 2 korda:
1. Kõik sarjale registreerunud ja aja peale suusatada soovijad  registreerivad sekretariaaditelgis ning saavad stardivesti.
2. Kuni 18.00ni on kõigil võidusuusatada soovijatel ilma ajavõtukiibita sõita rada läbi ja end soojaks suusatada.
3. Kell 18.00 antakse start.
4. Kõik registreerunud suusatajad stardivad ajavõtukiibiga 15 sekundilise intervalliga.
5. Peale viimase finišeerunud aja peale registreerunud suusataja avaldatakse võistluskeskuses protokoll ja etapi kiireimad ongi selgunud. 

SUUSALAENUTUS, RIIETE VAHETUS JA PESEMINE NING PAKIHOID

Kõigil registreeritud osalejatel on kiibi ette näitamisel sauna- ja pesemisvõimalus Sparta Spordiseltsis (Pärnu mnt 139c) 50 % soodustusega. Tavahind 7 eur, kiibiga 3.50 eur.  

Samuti on vőimalus jätta hoiule oma dokumendid, vőtmed jms. Soovitus on pakihoidu jäetav kott varustada oma nimega lipikuga.

  

INFO
Kui teil on kohapeal küsimusi, siis pöörduge korraldustiimi liikmete poole sekretariaadi telgis. Kőik küsimused, ettepanekud ja kommentaarid on alati teretulnud!
Osalejatel tuleb kindlasti arvestada Tallinna rohkearvulise autode hulgaga ja sellest tulenevate vőimalike ebameeldivustega – ummikud jms. Vähem närvesööv on kindlasti Suusateisipäevakutele tulek ühistranspordiga või mitmekesi ühe autoga.

Uudis lisatud: 16.01.2012
 
   
Tagasi algusesse Web Expert