Korraldajad: Stamina Spordiklubi stamina@stamina.ee
EMT Suusateisipäevakud teevad osalejatele suusatamise lihtsamaks
Homme alustab Nõmmel talvine liikumisharrastuse sari EMT Suusateisipäevakud, mis kutsub kümnel teisipäeval suusatamisest lugupidavaid inimesi Tallinna valgustatud liikumisradadele.
Kõigile EMT Suusateisipäevakute sarjale registreerinutele on ajavõtukiibi, mille alusel toimub ka osaluskordade ja kiireimate aegade arvestus, ettenäitamisel sarja etappidel mitmed lisaväärtusi.
Igal etapil jagavad Sparta suusatreenerid Jaanus Teppan või Marius Unt kahe tunni jooksul alates kella 17.00 tarkuseteri suusatehnikast ja muust suusatamisega seonduvast. Etappidel on kohal Suusabuss, kus antakse teadmisi suuskade määrimisest ning osavõtutasu sisaldab ka lihtsamaid määrdeteenuseid. Lisatasu eest on võimalik tellida ka
suuskade spetsiifilisemat ettevalmistust.
Analoogselt eelmise aastaga on igal etapil kell 18.00 aja peale suusatamine ning selguvad ka etappide kiireimad.
K
õiki osalejaid ootab etappidel kuum tee ning sarja lõpetab ühine lõpupidu, kus autasustakse parimaid tiime ja individuaalosalejaid.

EMT Suusateisipäevakutel saab võidu suusatada
Sarja etappidel saab osaleda nii tiimidena kui ka individuaalvõistlejatena. Lõpparvestuses pretendeerivad kõrgetele kohtadele ja väärt auhindadele need tiimid ja võistlejad, kes osalevad võimalikult paljudel etappidel ja lähevad suusarajale kella 15.00 ja 20.00 vahel, mil on avatud stardiväravad.
Lisaks harrastussuusatajale on sarjaga põhjust liituda ka võidusuusatajatel. Igal etapil kell 18.00 toimub aja peale suusatamine. Võidu suusatada soovijad saavad end võrrelda kaassuusatajatega ning testida oma suuskade libisemist ja pidamist enne eelseisvaid suusamaratone.

Uudis lisatud: 09.01.2012
 
   
Tagasi algusesse Web Expert