Korraldajad: Stamina Spordiklubi stamina@stamina.ee
2011 Tallinna Suusateisipäevakute 10.etapi tutvustus

2011.a. TALLINNA SUUSATEISPÄEVAKUTE viimane, 10. etapp toimub teisipäeval,  15.märtsil. Toimumiskoht on Pirita Terviserajad. Start ja finiš ning vőistluskeskus asuvad Pirita Spordikeskuses. Start avatud kell 16.00-20.00.
Start avatud kell 16.00-20.00.
Aja peale suusatamise start
kell 18.30

Suusakoolitus kell 18.00-20.00
 


KIIBID
Viimasel etapil peavad kõik osalejad oma kiibid korraldajatele tagastama! Kes ise viimasele etapile tulla ei saa, peab kiibi toimetama Stamina kontorisse Nõmme Spordikeksuses, Külmallika 15a

OSALEMINE
Osaleda saavad kőikide tiimide liikmed ja individuaalvõistlejad, kes on ennast registreerinud 2011 Tallinna Suusateisipäevakute sarjale.

 

SAABUMINE JA PARKIMINE

Mööda Pirita teed kesklinna poolt tulles, jääb paremat kätt Pirita Selver, mille juures on suur parkla. Kindlasti EI TOHI jätta oma autot teeserva parkimiseks mitte ettenähtud alale.  Sealt on liikluskorraldajatel őigus teie auto teisaldada ja ei tahaks, et sedasi juhtuks.
Osalejatel tuleb kindlasti arvestada Tallinna rohkearvulise autode hulgaga ja sellest tulenevate vőimalike ebameeldivustega - ummikud jms. Vähem närvesööv on kindlasti tulek ühistranspordiga. Tallinna Ühistranspordi kaardi leiad SIIT

 

RADA JA DISTANTSID
S
tardi- ja finišipaik asub Velodroomi taga suusaradade alguses. Start ja finis toimuvad stardi- ja finišikaarte vahelt. Vastasel juhul jääb teie osalemine registreerimata.

Suusatamine toimub toimub Pirita terviserajal. Infot Pirita suusaradade kohta vaata siit.
Arvesse mineva ringi pikkus on ca 3,6 km (Lükati silla juures tagasipööre). Kui soovite rohkem ringe suusatada, siis tulge ikkagi finišiväravatest läbi. Kiip fikseerib teie lőpetamise ja te saate aja ning osaluskorra kirja. Aeg ei ole mitte kusagil määrav ja vőetakse ainult teie enda jaoks!

 

SUUSAKOOLITUS

Kõigile sarjaga liitunud osalejatele on 10.etapil alates kella 18.00 Sparta Spordiklubi suusakoolitus.

VÕISTLUSSUUSATAMINE

Alates 2.etapist toimub võistlussuusatamine järgmiselt.
1. Kõik sarjale registreerunud ja aja peale suusatada soovijad  registreerivad sekretariaaditelgis ning saavad stardivesti.
2. Kuni 18.30ni on kõigil võimalus ilma ajavõtukiibita sõita rada läbi ja end soojaks suusatada.
3. Kell 18.30 antakse start.
4. Kõik registreerunud suusatajad stardivad ajavõtukiibiga 15 sekundilise intervalliga.
5. Peale viimase finišeerunud aja peale registreerunud suusataja avaldatakse võistluskeskuses protokoll ja etapi kiireimad ongi selgunud. 


SUUSALAENUTUS, RIIETE VAHETUS JA PESEMINE NING PAKIHOID

Riiete vahetus ning pesemisvõimalus Pirita Spordikeskuse ruumides.

Samuti on vőimalus jätta hoiule oma dokumendid, vőtmed jms. Soovitus on pakihoidu jäetav kott varustada oma nimega lipikuga.

Suusalaenutus toimub samuti Pirita Spordikeskuses. Suusakomplekti laenutus 3 eurot.

Sarjas osalejatel on võimalus peale suusatamist minna Pirita Spordikeskusesse pesema. Pesemine ja kapp on 1,5 eurot.

  


INFO
Kui teil on kohapeal küsimusi, siis pöörduge korraldustiimi liikmete poole sekretariaadi telgis. Kőik küsimused, ettepanekud ja kommentaarid on alati teretulnud


Uudis lisatud: 14.03.2011
 
   
Tagasi algusesse Web Expert