Korraldajad: Stamina Spordiklubi stamina@stamina.ee
2010 Merko Talverajad 1.etapi tutvustus

Eesti Terviserajad kutsuvad Merko Talverajad 1.etapile!
 

2010.a. MERKO TALVERAJAD 1. etapp toimub laupäeval, 16.jaanuaril. Toimumiskoht on Pirita Terviserada. Start ja finiš ning vőistluskeskus asuvad Piriat Velodroomi taga suusaradade alguses. Start avatud 11.00-15.00.


OSALEMINE
Osaleda saavad kőikide tiimide liikmed ja individuaalvõistlejad, kes on ennast registreerinud 2010 Merko Talveradade sarjale. Ka need, kes ei ole veel jőudnud osalemise eest tasuda, saavad ka 1.etapil kindlasti oma kiibid ja muu osalemisega kaasneva. Samuti saab 1.etapi ajal kohapeal registreerida.

 

SAABUMINE JA PARKIMINE

Mööda Pirita teed kesklinna poolt tulles, jääb paremat kätt Pirita Selver, mille juures on suur parkla. Kindlasti EI TOHI jätta oma autot teeserva parkimiseks mitte ettenähtud alale.  Sealt on liikluskorraldajatel őigus teie auto teisaldada ja ei tahaks, et sedasi juhtuks. Järgige liikluskorraldajate juhiseid!

Osalejatel tuleb kindlasti arvestada Tallinna rohkearvulise autode hulgaga ja sellest tulenevate vőimalike ebameeldivustega - ummikud jms. Vähem närvesööv on kindlasti tulek ühistranspordiga. Tallinna Ühistranspordi kaardi leiad SIIT


KIIBID

Kui olete oma liiklusvahendi kenasti ära saanud panna ja stardikohta jőudnud, siis on järgmiseks ülesandeks kiibi saamine. Kiibi abil toimub osaluskordade arvestus, samuti saab teada oma distantsi läbimiseks kulunud aja. Stardialasse on püstitatud telk, kust iga vőistleja saab kätte oma kiibi.

Igale osalejale antakse personaalne kiip kogu hooajaks! Oma kiibi kättesaamiseks on aga kindlasti vaja ISIKUTTŐENDAVAT DOKUMENTI (pildiga). Dokument on väga oluline ja selle puudumisel on korraldajatel őigus isikule kiipi mitte väljastada. Dokument peab kaasas olema vaid esimesel korral vői siis esimesel etapil, millisel osaletakse. Edaspidi tuleb vaid kiip kaasa vőtta ja stardiväravate vahelt distantsile minna. 

Kiibiga koos antakse kinnitusrihm, millega kiip kinnitatakse ümber pahkluu. Stardis on korraldustiimi poolt ka abilised, kes juhendavad kiibi őiget kinnitamist.  

 

RADA JA DISTANTSID
Kõikide distantside stardi- ja finišipaik asub Velodroomi taga suusaradade alguses. Start ja finis toimuvad stardi- ja finišikaarte vahelt. Vastasel juhul jääb teie osalemine registreerimata.

Suusatamine toimub toimub Pirita terviserajal. Infot väga heas korras olevate Pirita suusaradade kohta vaata siit.
Arvesse mineva ringi pikkus on ca 4 km (Lükati silla juures tagasipööre). Kui soovite rohkem ringe suusatada, siis tulge ikkagi finišiväravatest läbi. Kiip fikseerib teie lőpetamise ja te saate aja ning osaluskorra kirja. Aeg ei ole mitte kusagil määrav ja vőetakse ainult teie enda jaoks!

Jooksmine ja kõndimine toimub Lillepi pargi ringil. Enne jooksu- ja kõnniringile minekut tuleb ikkagi minna stardiväravate vahelt läbi ja siis suunduda üle Rummu tee 2,5 km pikkusele valgustatud Lillepi pargi ringile.

 

RIIETE VAHETUS, PAKIHOID JA SUUSALAENUTUS

Kõigil registreeritud osalejatel on kiibi ette näitamisel riiete vahetus ja pesemisvõimalus Pirita Spordikeskuse (velodroomi) ruumides. 

Samuti on vőimalus jätta hoiule oma dokumendid, vőtmed jms. Soovitus on pakihoidu jäetav kott varustada oma nimega lipikuga.

Suusalaenutus toimub samuti Pirita Spordikeskuses. Kiibi ettenäitamisel on suusakomplekti laenutus 30 krooni (tavahind 50 krooni)

 

LIPTONI TEE

Kõigile sarjaga liitunud osalejatele pakutakse finišis sooja Liptoni teed.

 

INFO
Kui teil on kohapeal küsimusi, siis pöörduge korraldustiimi liikmete poole sekretariaadi telgis. Kőik küsimused, ettepanekud ja kommentaarid on alati teretulnud.

 

Loodame, et üheskoos suudame anda 2010.a. Merko Talveradade sarjale väärika avalöögi. Kőigil osavőtjatel kaasa vőtta hea tuju. Igal juhul proovime me kőik anda endast parima!


Uudis lisatud: 14.01.2010
 
   
Tagasi algusesse Web Expert