Korraldajad: Stamina Spordiklubi stamina@stamina.ee
Merko Talverajad kutsuvad kõiki suusatama

Ehita ise oma tervise vundament!

Just seda võimaldab uus talvine liikumisharrastuse sari Merko Talverajad. Kümnel teisipäeval on suusatamisest ning ka jooksmisest ja kõndimisest lugupidavad inimesed oodatud Tallinna valgustatud liikumisradadele.

2009. aasta Merko Talveradade esimene etapp toimub juba 20. jaanuaril, kui Eesti Terviserajad kutsuvad kõiki spordisõpru Pirita Spordikeskusesse sarja esimese hooaja avamisele. 

Merko Talveradade sarjas saab osaleda nii tiimidena kui ka individuaalvõistlejatena. Tiim koosneb viiest liikmest ja parimat tiimi premeerib A&T Sport kinkekaardiga väärtuses 25 000 krooni.  Sarjale tasub kiiresti registreedida, sest sarja suusapartner A&T SPORT pakub kõigile osalejatele oma kauplustes kogu Salomoni  suusavarustusele  allahindlust 30%.

Reedel, 9.jaanuaril kell 12.00 avaneb Merko Talveradade koduleheht www.stamina.ee/talverajad , kust leiab kogu info sarja kohta. Samuti saab kodulehel registreerida sarjas osalemiseks. Registreerimine toimub analoogselt paljude tervisesportlaste seas tuntud Swedbanki Tervisejooksuga. Kui sarjale on edukalt registreeritud, siis vőib vaikselt juba oma suusavarustust korda seadma hakata, sest esimene etapp toimub juba 20.jaanuaril.
  
Kohtumiseni suusaradadel! 
Eesti Terviserajad, Merko ja Stamina

Info ja registreerimine
www.stamina.ee/talverajad

liisa@stamina.ee
6718548


Uudis lisatud: 06.01.2009
 
   
Tagasi algusesse Web Expert