IV Kõva Mehe Jooks

 
Koht Nkoht Nr Nimi Klubi Võistkond 1ring Aeg
1   249 TSEREPANNIKOV SERGEI   Stamina 4:21.0 43:04.1
2   169 TAMMEMÄE TIMMO Orienteeruja SKM 4:19.4 43:14.4
3   1 AADLI ERKKI SKM! SKM 4:22.5 44:20.9
4   256 EENSAAR SILVER SKM SKM 4:24.1 44:30.4
5   88 MALSROOS LAURI SK Saue Tammed Citybike.ee 4:22.5 45:11.4
6   61 KILK AIN Eesti Worldloppeti klubi Sparta 4:17.8 45:45.4
7   119 PIIRSALU MEELIS   Kaitsevägi 4:21.1 46:00.1
8   246 LINKOV STEVEN Kaitsevägi/Lennubaas Kaitsevägi 4:22.8 46:10.0
9   162 SULEV VEIKO KV Logistikakeskus Ltn.Gobelääni Lendav Tsirkus 4:20.9 46:31.4
10   168 TAMMEMÄE JOOSEP Viljandi suusaklubi Citybike.ee 4:19.5 46:51.6
11   125 PÄHN JANAR VAK Staier   4:46.8 47:08.0
12   172 TIIKSAAR AARO 5xa   4:53.2 48:09.0
13   86 LOKK SULEV Stamina SK   4:41.3 48:32.5
14   138 REHELEM STEVEN     4:27.8 48:49.1
15   70 KUUSALU ASKO Stamina SK Sparta 4:35.0 48:54.5
16   40 JÄRVI ESKO   Suvine 4:48.0 49:05.0
17   133 RATTAS RAIDO     4:19.3 49:22.6
18 1 215 KÄRNER EVELIN Stamina SK Stamina 4:56.0 49:30.8
19   51 KANGRO PRIIT     4:32.2 49:39.6
20   115 PARVE HEIKKI   AT Spordiklubi 4:51.1 49:47.9
21   97 MÄNNIK AHTI   Päikesepoisid 4:39.1 50:12.9
22   82 LIIV REIMO Gustav Adolfi Gümnaasium   5:02.1 50:16.8
23   76 LAINESTE ANDRES Vanamõisa SK Vanamõisa Suusaklubi 4:53.3 50:24.8
24   113 PALM MART     5:05.7 50:43.1
25   47 KALJUVEE JANNO     4:55.7 50:45.6
26   191 UNT TOOMAS KV Logistikakeskus Kaitsevägi 5:25.2 51:10.5
27   163 SÕBER ELION     5:04.0 51:20.5
28   250 VÄÄNANELI PETRI Siilin Rasti/FIN   4:25.9 51:20.6
29   39 JÄRV JÜRI     4:56.0 51:32.0
30   127 RAAP ILMAR meie Meie 5:15.4 51:37.1
31   262 ENSPER AREN     4:26.0 51:55.4
32   21 ESKLA ALGO     4:39.8 51:58.4
33   63 KINGO GUNNAR Westline Team   4:51.0 52:06.3
34   197 LEVANDI ARMAND   AT Spordiklubi 5:01.0 52:16.4
35   3 AAS MAREK Ltn.Gobelääni Lendav Tsirkus Ltn.Gobelääni Lendav Tsirkus 4:38.4 52:21.7
36   20 ERMEL JÜRGEN MTÜ RLM   5:01.4 52:34.8
37   32 IMMATO OLIVER     5:13.5 52:37.8
38   11 BESSONOV SERGEI ÅF-Automaatika   5:09.1 52:38.4
39   93 MÕEK EGON   Mõõk 5:14.8 52:46.7
40   98 NAGEL KARL-GUSTAV   SK Aaspere 5:02.5 52:55.8
41 2 204 ARRO LIIS-GRETE Stamina SK Stamina 4:57.8 52:57.8
42   100 NILK ANDRUS Jooksja   5:35.2 53:23.5
43   60 KIKKAS SIMMO Vanamõisa SK   5:47.2 53:26.5
44   65 KLAOS HUGO Vanamõisa SK   6:02.8 53:28.5
45   154 SEPP ALEKSANDR     5:12.5 53:31.5
46   244 LINDE JÜRI     5:10.1 53:34.8
47   178 AINSOO JARKKO     5:01.1 53:39.0
48   46 KALDA NEEME Staabi- ja Sidepataljon   5:04.1 53:46.7
49 3 200 PAPUNEN KAJA     5:29.8 53:52.8
50   137 REBANE TAIVO     5:20.2 53:58.6
51   153 SEIER ERKI     5:44.0 54:00.8
52   129 RAMPE RAIN     5:16.8 54:03.8
53   176 TOKKO RAINER Vanamõisa SK Vanamõisa Suusaklubi 5:03.7 54:05.8
54   111 PAE MARKUS RENE Reaalkool/Audentes   4:53.1 54:11.5
55   94 MÕEK MARKO   Mõõk 5:15.4 54:27.5
56   12 BILOZOR KONSTANTIN Elujooks   5:24.7 54:34.1
57   185 TULF TAAGO Samsung Sports Academy   5:10.0 54:52.1
58   29 HILLEP EINAR     5:56.3 54:58.6
59   59 KIITAM URMO     5:19.8 54:58.7
60   136 RAUN RAIN   Suvine 4:59.6 55:04.3
61   121 POOL KAREL     5:08.8 55:04.9
62   192 VALT AHTI     5:33.0 55:17.7
63   9 ATONEN MAREK VAK Staier   5:31.3 55:27.9
64   19 EPNER INDREK Vanamõisa SK Vanamõisa Suusaklubi 4:50.0 55:33.8
65   36 JAKOBSON MIKK Panomehed Panomehed 6:22.8 55:45.1
66   7 ANTON ARVI   Citybike.ee 4:51.4 55:46.3
67   30 HUMMAL ERKKI     5:43.7 55:52.3
68   110 PAAP KIMMO     5:37.6 55:55.0
69   58 KESKRA RAIVO   Päikesepoisid 5:32.9 55:57.3
70   50 KAMS UKU SK Aaspere SK Aaspere 6:18.7 56:00.7
71   141 REMMA RONALD Karums Killers   6:17.0 56:02.7
72   123 PUKK AHTO   Ltn.Gobelääni Lendav Tsirkus 5:07.7 56:24.9
73   31 HÄMÄLÄINEN KEIO DC   5:54.9 56:38.0
74   243 KAPP TARVO Kükametsa PK Suvine 5:30.7 56:45.1
75   4 AHTIJAINEN RIHO Raplamaa Tublid Maratoonarid Rapla Maikad 5:39.2 56:46.1
76   150 SAETALU ANDRES     5:58.4 56:49.9
77   188 TÕNISMÄE TIIT Vanamõisa SK   5:23.4 56:50.4
78 4 205 BERGMANN GINA Sparta Sparta 5:23.1 56:51.1
79   143 RIKS RANDO SK Aaspere SK Aaspere 6:15.3 56:51.4
80   254 DUBROVSKI KEIT     5:59.3 56:54.5
81   194 VERNIK MART     6:14.6 57:00.2
82   199 TAMMEMÄE PIIBE Orjenteeruja SKM 5:39.0 57:22.7
83   130 RANDMA ALAR   Tigu Kurvis 5:20.4 57:28.6
84   165 ZIRNASK MARIO   AA 6:10.5 57:32.0
85   174 TIKKU PRIIT Ltn.Gobelääni Lendav Tsirkus Ltn.Gobelääni Lendav Tsirkus 5:11.4 57:33.1
86   49 KALMU KALVO     6:06.0 57:40.8
87   6 ANSI MARTIN Lube   5:28.5 57:59.4
88   103 NURMETALU MEHIS Kõva Muusik   5:29.6 58:00.4
89   247 AOLAID ARDI     6:01.5 58:03.6
90   57 KENNIK OLIVER     5:52.9 58:46.0
91   117 PERTEL TARMO     5:37.2 59:21.6
92   171 TEREŠTŠENKOV ALEKSEI U-klubi   5:23.0 59:23.9
93   64 KINGO PRIIT Westline Team   5:45.5 59:36.8
94   102 NOKKUR INDREK-LEMBIT   Meie 5:41.8 59:38.8
95   95 MÕEK MARTIN   Mõõk 5:37.2 59:40.8
96 5 211 KURIST HELINA CFC Spordiklubi   5:57.5 59:42.7
97   75 LAHT RAIN     5:34.4 1:01:02.2
98   92 MILLING MARTIN     5:57.0 1:01:13.3
99 6 209 KOSK KAIA     5:56.9 1:01:13.4
100   124 PÕLDMAA KOIT Simuna   5:51.8 1:01:16.5
101   5 AHTIJAINEN RISTO Raplamaa Tublid Maratoonarid Rapla Maikad 7:04.9 1:01:17.4
102   126 PÄRNPUU ELVIS     6:20.5 1:01:26.8
103   71 PAUR SILVER   SK Aaspere 6:02.8 1:01:33.8
104   159 SMAGIN JANEK     5:41.1 1:01:38.0
105   107 OJASALU MAREK     6:22.1 1:01:44.2
106   44 KAIO MARKO     6:29.3 1:02:02.4
107 7 238 VESKE ANNIKA Tartu Tirijad   6:24.9 1:02:04.0
108   52 KARDAKOV ALEKSANDR     6:09.1 1:02:06.2
109   187 TÕLD SIIM     6:22.2 1:02:07.3
110   167 TAMM HALLAR Raplamaa Tublid Maratoonarid Rapla Maikad 6:21.9 1:02:08.4
111   85 LILLE VEIKO     6:37.8 1:02:10.1
112   26 HALLIMÄE RAIN     6:09.4 1:02:18.0
113   28 HERMSALU ANDO   Tigu Kurvis 5:36.0 1:02:21.2
114   38 JÕESOO URMAS     5:46.7 1:02:41.9
115   166 ZIRNASK VILLU Stamina SK Päikesepoisid 6:00.0 1:03:03.0
116   14 EBOLDT MART   Tigu Kurvis 5:50.7 1:03:12.5
117   155 SEPP MARGUS     7:33.6 1:03:29.9
118   248 GREEBE ALBO     5:52.9 1:03:33.1
119   118 PIHKVA ARNE kose suusaklubi   6:15.2 1:03:35.5
120   180 TREES MARGUS     5:33.2 1:03:38.5
121   146 RUHNO TAIVO     7:08.3 1:03:41.3
122   193 VARBLAS EVERT   Meie 6:32.9 1:03:52.3
123   253 KAIK ANTO     6:26.6 1:03:52.8
124   261 LUHAÄÄR KARL   AA 5:27.6 1:04:01.2
125   156 SIILBEK TAAVI Raplamaa Tublid Maratoonarid Rapla Maikad 6:24.7 1:04:02.3
126   252 TAEL KRISTJAN     6:26.7 1:04:04.4
127   34 JAANISO ERIK     6:54.2 1:04:21.9
128   74 LAANEKIVI PRIIT     6:47.0 1:04:28.9
129   177 TOLLI TAIVO     6:07.9 1:04:35.2
130 8 210 KONTS DAGMAR-MARIA     6:57.3 1:04:53.1
131   41 KAARMA HENRI Sampo SK   6:25.7 1:05:16.1
132   116 PEEKMAN ANDRES     7:08.0 1:05:24.8
133   77 LAPIDUS ALEKS EVO   5:40.9 1:05:40.9
134   122 PRASS RIHO Reimann Retked Reimann Retked 6:28.2 1:06:03.4
135   8 ATNA HEIKO     5:53.5 1:06:11.0
136 9 207 KANGUR LILYDA     6:30.3 1:06:13.7
137   190 UNT MARIUS Sparta Sparta 6:24.7 1:06:14.9
138   68 KULD JAANUS   Puhas Kuld 6:08.4 1:06:15.4
139   139 REHTLA RENNO     5:58.0 1:06:15.7
140   164 ZIRNASK GUNNAR   AA 7:09.3 1:07:04.3
141   140 REIMANN MARGUS Reimann Retked Reimann Retked 7:09.7 1:07:06.3
142   196 PETERSON KRISTJAN     6:20.6 1:07:12.7
143   112 PAJUSTE HEIKI HP-Sport team HP-Sport team 6:21.8 1:07:16.7
144   69 KUTTI KULDAR     6:57.0 1:07:20.7
145   131 RANDOJA TOOMAS SEB   7:09.4 1:07:23.3
146 10 202 ANTONS MAILI   Meie 6:22.3 1:07:24.7
147   27 HENNO LAURI     6:14.2 1:07:41.2
148   264 VALGE MAIT   Einherjer 7:37.2 1:07:43.4
149 11 265 JÄRVE EVE   Einherjer 7:35.2 1:07:43.6
150   266 TAMME TANEL   Einherjer 7:35.5 1:07:43.7
151   101 NOKKUR ANTS   Meie 6:32.1 1:07:48.1
152   148 RÕUK OLLE     7:11.0 1:07:56.8
153   80 LIBLIK SIIM     6:49.2 1:08:12.0
154 12 241 VILLEMSON ANNELI     7:04.7 1:08:16.0
155   255 VAADERPASS TANIEL Panomehed Panomehed 7:42.8 1:08:35.4
156   48 KALLASTE PRIIT Panomehed Panomehed 7:43.3 1:08:35.5
157   104 OESE RANNO Reimann Retked Reimann Retked 7:27.1 1:08:37.4
158   79 LELL ALARI Nike / AS Jalajälg   7:37.8 1:08:37.7
159 13 223 PAJUSTE HELIS HP-Sport team HP-Sport team 6:21.7 1:08:40.8
160   73 KÜTT RAUL     7:17.6 1:08:51.3
161   99 NIGOL MARGUS     7:28.6 1:09:13.4
162   13 DANILAS TÕNU     6:55.3 1:09:25.2
163 14 234 TRUU ELIZABETH Liivi SK Liivide SK 8:07.2 1:09:32.8
164   149 SAETALU ANDRES     6:50.5 1:09:49.5
165 15 228 ROTEMANN KAIDI   Reimann Retked 7:26.1 1:09:55.6
166   84 LIIVRAND AIVAR     6:04.6 1:09:59.8
167   67 KUHLBACH HANNES SEB   7:06.3 1:10:20.2
168   160 SOONE RAIN   Puhas Kuld 5:42.8 1:10:22.4
169   45 KAJARI MART Sparta Sparta 6:35.6 1:10:29.5
170   189 TÕNISSON ALEKSANDER     7:12.6 1:10:31.5
171   170 TEHVER AGUR     6:16.9 1:10:53.2
172   142 REMMELGAS JOOSEP     6:53.8 1:10:56.4
173   184 TRINK OTT OLAF     7:05.0 1:11:04.6
174   87 LÕHMUS MIKK     5:50.3 1:11:11.0
175   54 KEKKONEN KRISTO     6:41.6 1:11:11.1
176   245 TULP RAIN Metsaproff   6:05.3 1:11:13.7
177   55 KELL AARNE     6:53.5 1:11:14.8
178   152 SAVELJEV ANDRUS     5:56.4 1:11:21.6
179 16 213 KUUSK KADI     7:19.4 1:11:27.6
180 17 226 PIIRMETS PILLE-RIIN     6:44.8 1:11:43.1
181   251 LAANEARV JANEK     6:45.8 1:11:45.8
182   66 KOSULA TIDRIK     7:13.3 1:12:07.2
183   22 FIMBERG VELJO     5:44.2 1:12:16.6
184   56 KELLO GERT Logica   7:33.0 1:12:33.9
185 18 219 MEERITS MERJE PV SKK   6:49.3 1:13:33.4
186   16 EHALA EDUARD Tallinna Mõõk   6:31.8 1:13:45.1
187 19 225 PAULUS SILJA     7:05.0 1:13:48.7
188   158 SINISALU ANDRES     6:48.5 1:13:51.9
189 20 203 ANVELT AILI     6:48.8 1:13:52.0
190 21 208 KASESALU RAGNE Tartu Tirijad   7:23.1 1:14:15.1
191 22 217 LIIVAMAA BRITA     6:38.9 1:14:16.7
192   83 KÜLAOTS REIKO     6:57.9 1:14:26.5
193   43 KAHR AIVAR     7:48.7 1:14:31.0
194 23 221 NURMS GERLI   Liivide SK 7:00.9 1:14:37.7
195   179 TOMP URMET     6:51.8 1:15:14.1
196   62 KIMMO DENISS     7:06.0 1:15:38.9
197   105 OIT ILMAR     7:55.8 1:15:39.2
198 24 242 VIPP MAARJA Lennuliiklusteenindus   7:25.8 1:15:43.0
199   173 TIITS TOOMAS Samsung Sports Academy   6:31.4 1:16:02.3
200   183 TREPP KAAREL     7:22.6 1:16:14.5
201   182 TREPP JANEK     7:22.9 1:16:15.0
202   108 ORAV RAINER JOT Eesti   7:11.7 1:16:40.7
203   120 PLOVITS KAIDO     7:43.2 1:16:42.1
204 25 240 VIIRMAA REELE     8:01.0 1:16:47.8
205 26 233 TAEVERE KÄTLIN     7:36.1 1:16:48.2
206   72 KÄLLO ROMMI     6:33.3 1:16:48.6
207 27 260 LUHAÄÄR REET     7:41.1 1:17:53.5
208   106 OJA TARMO     7:14.4 1:18:09.0
209 28 222 ORAV JUULA HP-Sport team HP-Sport team 7:21.0 1:18:32.9
210 29 212 KUTTI ELINA     7:29.9 1:18:59.0
211   81 LIIV DAIMAR Liivide SK Liivide SK 7:31.5 1:19:30.3
212   10 AUSMEES RAIKO     6:40.0 1:19:57.0
213   2 AADLI MARTIN SK Saue Tammed   6:16.0 1:20:13.3
214   195 VESILIND ANDRES     7:26.5 1:20:33.6
215 30 218 LÄÄN ANNE-LY     7:30.6 1:22:45.6
216 31 259 URVA MERILI     7:49.4 1:23:28.2
217 32 258 URVA HELEN     7:49.5 1:23:29.0
218   257 URVA URMAS     7:49.6 1:23:29.6
219 33 230 SAKS MAARIKA   Ltn.Gobelääni Lendav Tsirkus 8:24.9 1:23:32.3
220   263 VESBERG TARMO     8:04.9 1:23:40.5
221 34 201 ALAVERE KARIN     7:36.8 1:24:07.7
222 35 220 NEIDER PILLE Vanamõisa SK   7:54.0 1:26:52.7
223 36 229 RUUL RITI Hansa SK   8:30.4 1:27:31.4
224 37 235 ULJATA ÜLLE     8:30.4 1:27:31.9
225 38 227 RAIE ANETTE     8:10.1 1:29:17.5
226   128 RAIE ARGO     8:10.2 1:29:17.6
227   161 SOONVALD URMO Delfi   8:26.2 1:29:40.5
228 39 236 VAINKÜLA KIRSTI Delfi   8:27.0 1:29:40.5
229 40 216 LIIV MARIANA Liivide SK Liivide SK 8:00.3 1:37:56.8
230   175 TINN AARE     7:56.1 1:37:57.0
231   198 KERNER MARKUS   AT Spordiklubi 6:06.5  
232   96 MÄLLAS IVAR     8:01.2  
233   239 VIIRMAA DELIA     9:23.9