2016 Tondiraba Sisemaraton

Tondiraba Jäähallis joosti lemmiklugude taktis sisemaraton

Pühapäeval, 31.jaanuaril toimus 2.Tondiraba Sisemaraton. Klassikaline maraton 42 195 m joosti 252,66 m siseovaalil ehk siis kokku läbiti ring 167 korda.
Meestest tuli suurepärase ajaga 2:54:39 võitjaks Veiko Sulev. Teise ja kolmandana lõpetasid Alan Lebrecht ja Indrek Tikva.
Naistest võttis kindla võidu Klarika Kuusk, kes ajaga 3:18.:12 lõpetas kohe peale meeste esikolmikut. Poodiumile mahtusid ka Piret Tikva ja Marika Roopärg.
57 startinust lõpetas maratoni 54 kanget. Paralleelselt oli kõigil võimalus saada tulemus kirja ka kuu tunni jooksu, kus kõige pikema distantsi 62,9 km jooksis Toomas Unt.
Tondiraba Sisemaratonil oli osalejatel taaskord võimalus kokku panna soovilugude playlist. Igal osalejal oli võimalus esitada 2 lemmiklaulu, mis võistluse ajal andsid emotsionaalset lisalaengut.