TONDIRABA SISEMARATON

4.Tondiraba Sisemaratonil joosti Eesti tippaeg

4.Tondiraba Sisemaratoni võitis Sergei Rjabõškin ajaga 2.45.38, mis on uus Eesti tipptulemus sisemaratonis.  Rjabõškini tulemus on ka uus rajarekord, eelmine 2.54.39 kuulus 2016.aastast Veiko Sulevile. Teisena lõpetas Ernestas Vedeikis Leedust ajaga 2.50.58 ning kolmas oli uue isikliku rekordiga 3.01.06 Indrek Tikva.
Naistest kaitses eelmise aasta võitu Siiri Pilt, kellel seekord piisas võiduks ajast 3.40.17. Teisena lõpetas ajaga 3.53.05 Venemaa maratoonar Natalia Sviridova ja kolmandaks jooksis end ajaga 3.54.29 Liina Kesamaa.

Klassikaline maraton 42,195 km joosti Tondiraba Jäähalli siseovaalil, millel pikkust 252,67m ja kokku läbis ringi 167 korda ehk lõpetas maratoni 59 võistlejat.

Lisaks maratoni tulemusele oli võimalik saada kirja ka 6 tunni jooksu tulemus ehk distantsipikkus. Kõige pikema maa läbis maratonis 2.koha võitnud Enestas Vedeikis, kes kuue tunni jooksul läbis 70,495 km. Naistest jooksis pikima maa ehk 62,662 km samuti maratoni 2.koha omanik Natalia Sviridova.