TONDIRABA SISEMARATON

6.Tondiraba Sisemaratonil joosti sisemaratoni tippaeg

Kuuendat korda toimunud 6.Tondiraba Sisemaratoni võitis Sergei Rjabõškin uue Eesti tipptulemusega sisemaratonis.  Sergei  võiduaeg 2:42:23 on kolm minutit kiirem samuti tema nimele kuulunud senisest tipptulemusest.  Teine ja kolmas koht kuulusid leedukatele. Algusest lõpuni koos jooksnud Rolandas Silius ja Ernestas Vedeikis lõpetasid vastavalt aegadega 2:51:53 ja Vedeikis 2:51:54.
Naistest võttis kindla võidu ajaga 3:11:58 üldarvestuses kõrge kaheksanda kohaga lõpetanud Klarika Kuusk.  Siiri Pilt sai teise koha ajaga 3:33:24 ja Jelena Melnikova lõpetas kolmandana ajaga 3:36:34.
Osalejatel oli võimalus joosta ka kuus tundi ehk kuni maratoni finiši sulgemiseni. Selle aja jooksul läbisid kõige pikema maa Vladimir Frolov (76,306 km), kes maratonis oli ajaga 3:10:50 seitsmes ja Liina Kesamaa (65,442), kes maratonis oli ajaga 3:49:01 naistest neljas.
Klassikaline maraton 42,195 km joosti Tondiraba Jäähalli siseovaalil, millel pikkust 252,67m ehk kokku läbiti ring 167 korda.
Maratoni lõpetas 58 jooksjat ja rohkem kui 42,195 km läbisid 11 osalejat.