2019 tiimid

1. Kaljur 

   

1.

MAIDO

KALJUR

2.

MARIA

KALJUR

3.

LIIS-MARIE

KALJUR

4.

LAURA-LIIS

KALJUR

5.

MARKUS

KALJUR

     

2. Team Raba 

   

1.

AHTI

RABA

2.

TOIVO

RABA

3.

AHTO

RABA

4.

VAHUR

RABA

5.

MARIA

RABA

     

3. Swedbank SK 

   

1.

MATI

KORROL

2.

MART

ROOSIMÄGI

3.

PRIIT

LOPSIK

4.

ARDO

PAJUR

5.

RAIN

ELLER

     

4. Ässad

   

1.

ANDRE

KRUUSTOK

2.

KALLE

KRUUSTOK

3.

KRISTJAN

KÕLJALG

4.

KARL

LINDRE

5.

RADZO

SEIDOV

     

5. Tiim Minsk

   

1.

CAROLIINA

ALTMÄE

2.

TRIIN

ALTMÄE

3.

MAARIS

HÜÜR

4.

GUNNAR

EENSOO

5.

PILLE

VALK

     

6. Koidupuna emmed

   

1.

MARIA

TIMUSK

2.

MARI-LIIS

ÖPIK

3.

REELIKA

PAJU

4.

MARGIT

KUEHL

5.

LIIS

KIRCH

     

7. Alpha 

   

1.

ARGO

SUURKASK

2.

ERIK

EHASOO

3.

VALENTIJN

HART

4.

TAAVI

MIKKER

5.

MART

RAUS

     

8. AT Sport 

   

1.

RAIT

PALLO

2.

KERT

PALLO

3.

KRISTO

PRANGEL

4.

REIGO

ROSENBERG

5.

MERLE

KALE

     

9. TFTAK 

   

1.

JAAN

JANTSON

2.

KATI

HELMJA

3.

VALTER

ARO

4.

TERJE

TILK

5.

TAANIEL

JAKOBSON

     

10. HP-Sport team 

   

1.

HELERI

PAJUSTE

2.

JUULA

ORAV

3.

HEIKI

PAJUSTE

4.

MEELIS

MUHK

5.

HELIS

PAJUSTE

     

11. I Love Supersport I

   

1.

JEVGENI

DORONIN

2.

ALLA

KEDROVA

3.

ANNA

SOLOMKO

4.

ROMAN

SOLOMKO

5.

SERGEI

SÕTSUGOV

     

12. I Love Supersport II

   

1.

JELENA

SIPUNOVA

2.

OLGA TEA

KREK

3.

KONSTANTIN

OREKHOV

4.

VLADIMIR

SEVERIN

5.

ALEKSANDRA

KAZANINA

     

13. I Love Supersport III

   

1.

ALEKSEI

HAIGONEN

2.

NIKOLAI

TIHHONOV

3.

ROMAN

MÜND

4.

IGOR

TŠERNETSOV

5.

ANDREI

DANKEVITS

     

14. I Love Supersport IV

   

1.

OLGA

LOZINZKI

2.

OXANA

MAKARENKO

3.

JULIA

JERMOLJONOK

4.

IRINA

OLEINITS

5.

TATJANA

NOSKOVA

     

15. Peetri Lasteaed-põhikool

   

1.

ANDRUS

RÜÜTELMAA

2.

MARTIN

NELIS

3.

KARIN

VEE

4.

TUULI

OJASALU

5.

SILVER

PALU

     

16. "10 jalga"

   

1.

ERKO

ÕUNAPUU

2.

IVAN

KALASHNIKOV

3.

JUHAN

TELLING

4.

URMAS

TELLING

5.

MAXIM

KALASHNIKOV

     

17.  Officially amazing 

   

1.

DMITRI

STALNUHHIN

2.

IEVGENIIA

RUDKOVSKA

3.

ALEKSANDR

BELUGIN

4.

VLADISLAV

GAVSIN

5.

ALEKSEI

EROV

     

18. Suguselts 

   

1.

RENE

KANNEL

2.

RANNO

KANNEL

3.

ENELI

PALL

4.

EDIT

KANNEL

5.

TANEL

KANNEL

 

   

19. TALLINNA PRANTSUSE LÜTSEUMI ÕPETAJAD

   

1.

HELINA

RAAL

2.

MAIRO

TÄNAV

3.

MEELIS

MÄEKALLE

4.

JULIA

MARTSINKEVITS

5.

URMAS

KOKK

     

20. 21CC TRI-7/8

   

1.

KIM

TRUIJA

2.

MADIS

TÄHT

3.

KASPAR

KUUSE

4.

PREEDIK

KULLI

5.

RAUL

ROOTS

     

21. 21CC TR1HARDS

   

1.

LIIS

KAPTEN

2.

KASPAR

KOTLI

3.

MARKO

ALBERT

4.

RALF MARCUS

LAIVA

5.

MARKUS

MARANDI

     

22. 21CC TRI-1naised

   

1.

KAI

ALBERT

2.

URSEL

VELVE

3.

KÜLLIKI

TAYLOR

4.

JANE

OIDEKIVI

5.

SIRLET

VIILAS

     

23. 21CC TRI-1mehed

   

1.

RAIDO

KIIPSAAR

2.

TAIVO

OLESK

3.

JORMA

HÄRMSALU

4.

RAUNO

PIKKOR

5.

TARMO

LILLSOO

 

   

24. 21CC TRI-Kona

   

1.

VILLU

VAKRA

2.

TAAGO

TULF

3.

AIVAR

JUUS

4.

ANDRE

MÄGI

5.

MAIT

MILLER

     

25. 21CC TRI-2

   

1.

KADRI

POSSUL

2.

ANDREI

TŠEREDNIK

3.

RAGNAR

TOOMLA

4.

JAAN

SIBUL

5.

EEVA

AVIK

     

26. 21CC TRI-3

   

1.

PRIIT

KOTLI

2.

EIKO

PRIIDEL

3.

KRISTJAN

SAAR

4.

INDREK

HÄÄL

5.

JANEK

KARBE

     

27. 21CC TRI-5

   

1.

ANSI

BLAUS

2.

TANEL

KROONBERG

3.

VJACHESLAV

VIMBERG

4.

PRIIT

VENDIK

5.

SERGEI

VORONICHEV

     

28. 21CC mehed

   

1.

ANDREAS

VEERET

2.

TARMO

NORK

3.

PAVEL

GRIGORENKO

4.

MÄRT

PROSIN

5.

MAIRO

KASEVÄLI

     

29. 21CC naised

   

1.

KAISA

POLLER

2.

RELIKA

MELL

3.

LIINA

ROMANDI

4.

MOONIKA

KÜTTIM

5.

ANNELI

KOTLI

     

30. Shosholoza

   

1.

SERGEI

SÕTSUGOV

2.

ALEXANDER

SÕTSUGOV

3.

ANITA

SÕTSUGOVA

4.

MARINA

KUMANINA

5.

DANIIL

SÕTSUGOV

     

31. Täppsportlased - naiskond  

   

1.

MARI

BOIKOV

2.

LILIANA

TORN

3.

IRMELI

JAANSON-VAHER

4.

BRET

SCHÄR

5.

KAIA

LEPIK

     

32. Täppsportlased - meeskond

   

1.

HEIKI

PRUUL

2.

MAREK

TÕNISMÄE

3.

KRISTJAN

ÖÖPIK

4.

RAUNO

TIITS

5.

TARVI

TAMERI

     

33. Täppsportlased - segavõistkond 

   

1.

MARIKA

ROOPÄRG

2.

MARGE

NÕMM

3.

OLGA

ANDREJEVA

4.

KADRI

JÄGEL

5.

MIRJAM

PIIK

     

34. Eesti Energia Spordiklubi I 

   

1.

PRIIT

VALK

2.

ÕNNE

LEES

3.

ALO

KELDER

4.

EVE

KITVEL

5.

TAURI

TAMMESSON

     

35. Eesti Energia Spordiklubi II 

   

1.

MARIE

NIILISK

2.

PIRET

VIHERPUU

3.

KADRI

KORSTEN

4.

TIIVI

PÜVI

5.

DAJANA

TIITSAAR

     

36. Grant Thornton Baltic I 

   

1.

JANNO

GREENBAUM

2.

DIANA

VARIK

3.

TERJE

LIIV

4.

TARMO

RAHKAMA

5.

BRIGITTA

JÕGI

     

37. Grant Thornton Baltic II 

   

1.

KAIRI

JOHANSON

2.

BIRGIT

UIBU

3.

BRUNO

MEDER

4.

MARIS

PAJUR

5.

BERT

HAABU

     

38. CARGLASS

   

1.

AGO

KÄREMA

2.

KÜLLI

JAAGO

3.

SVEN

FREIBERG

4.

RAINER

VIRVE

5.

KIRILL

KOTŠEGAROV

     

39. Kulgejad

   

1.

HEIKI

ROOMET

2.

PEETER

TAMM

3.

RENE

SALK

4.

TÕNU

NÄKS

5.

JOOSEP

NÄKS

     

40. Running Club in Tallinn (RCT)

   

1.

JEKATERINA

MADISSON

2.

JURI

SJOMIN

3.

EVGENY

GANTU

4.

NIKOLAY

KUZNETSOV

5.

ROMAN

UŠAKOV

     

41. Maru Betoonitööd

   

1.

RIVO

LEO

2.

MARKO

ROOBA

3.

TAAVI

VARB

4.

JEVGENI

ŠERTSJUK

5.

TOOMAS

MARRANDI

     

42. SOS Lasteküla jooksujalad

   

1.

KEVIN

KORNAK

2.

LIILIA

KESKÜLA

3.

KRISTI

SIIBAK

4.

SIGNE

TOOM

5.

KADI

SUMBERG

     

43. Turvatehnika AS

   

1.

RAUL

VASSUS

2.

JAKO

KULL

3.

MARIA

KULL

4.

SANDRA

LESNER

5.

VALENTIN

MIKSON

     

44. Pipedrive

   

1.

MARILIIS

BEGER

2.

INGRID

PALM

3.

DAVID

EDWARDS

4.

AIVAR

OTS

5.

KATHARINA

SOWA

     

45. E-residentsus #1

   

1.

ANNA-LIISA

REINSON

2.

SILVER

SINIAVSKI

3.

PILLE

SIIDRA

4.

ASTRID

LOHK

5.

RAIMO

MATVERE

     

46. E-residentsus, pere ja sõbrad

   

1.

URMAS

PEIKER

2.

RICHARD

VLASSOV

3.

DAGMAR

VLASSOV

4.

RIIN

ROOSALU

5.

ADAM

RANG

     

47. Siredad sääred

   

1.

AIRIKA

EVESTUS

2.

KARIN

LAURIK

3.

LIISA

LVOVA

4.

REGIINA

SEPP

5.

TIIA

TOMING

     

48. Apex AB

   

1.

INGRID

KAUR

2.

MÄRT

MARIPUU

3.

JAANIKA

SAU

4.

OVE

OOT

5.

MARTIN

LEPPLAAN

     

49. Merikurat 1

   

1.

EVA-LIISA

MUTSO

2.

MEELIKA

KIRSISTE

3.

TOOMAS

OPER

4.

MARTIN

KÄRNER

5.

MIKK

MUTSO

     

50. Merikurat 2

   

1.

INNA

KAITSA

2.

KEA

TUNDRA

3.

LEA

KIMBER

4.

KASPAR

MUTSO

5.

RAUNO

ÕISMAA

     

51. Sparta Mehed

   

1.

RIHO

KIRSIPUU

2.

URMO

KALLAKAS

3.

PEEP

JALAKAS

4.

MARTIN

TAMM

5.

SANDER

JÜRS

     

52. Sparta Rattagrupp

   

1.

MARI-LIIS

JUUL

2.

RISTO

RAAPER

3.

JANEK

RÜÜTALU

4.

JAANUS

SIMM

5.

ALAR

KESS

     

53. Sparta Siresääred

   

1.

MARIS

TERNO

2.

BRIT

RAMMUL

3.

TRIIN

GEDE

4.

KERTU

KULA

5.

MARIA

VESKLA

     

54. Sparta Noored

   

1.

KERT

KASK

2.

HENRIK

OTSMANN

3.

REIMO GERT

LAASPERE

4.

MIHKEL

TREES

5.

LEONID

LATSEPOV

     

55. Sparta Naised II

   

1.

ANNIKA

KOITMAA

2.

ANNELY

SAAR

3.

ANNIKA

VEISSON

4.

MARGE

PÕDER

5.

AIKI

TIISLER

     

56. Sparta Võitlejad

   

1.

URMAS

URVA

2.

MARKO

VIRU

3.

EERO

UUSTALU

4.

MARCO

KAHU

5.

KRISTJAN

KOKK

     

57. Sparta teoreetikud

   
 

MATI

MÄGI

 

LEONID

HOMIN

 

TARMO

KAISLA

 

KRISTO

IVASK

 

RAINI

TOOM

     

58. Sparta Treenerid

   

1.

PRIIT

KAJARI

2.

RAUL

OLLE

3.

TOOMAS

TARM

4.

PRIIT

PROUS

5.

AHTO

TATTER

     

59. Finora Capital

   

1.

RUTH

PALLO

2.

ANDRUS

ALBER

3.

ANDRE

ÕUNLOO

4.

EGERT

AKENBERG

5.

ANOLY

GILDEN

     

60. Mikitamäe Aironmään Klubi

   

1.

LEMBIT

TEESALU

2.

TAAVI

PUUSEPP

3.

RAIMOND

KESA

4.

KAIDO

VANAVESKI

5.

MARKO

AALIK

     

61. Tripassion mehed1

   

1.

EGERT

PURRE

2.

SANDER

EESMAA

3.

ANDRE

PUKK

4.

HARLES

TAMMELEHT

5.

MATT

RAMMO

     

62. Tripassion mehed2

   

1.

RAGNAR

LIPSTOK

2.

RISTO

SVERDLIK

3.

RIVO

PÄRNA

4.

RAIVO

OLGO

5.

MAREK

TUKK

     

63. Tripassion mehed3

   
 

JAANUS

KOVAL

 

RIHO

MIKKO

 

HEIKI

TULK

 

IVAR-ILLIMAR

OTS

 

RAIDO

MARTINSON

     

64. Tripassion naised1

   

1.

NELE

SUMBERG

2.

MAALI

PRUUL

3.

PILLE

MUNI

4.

ANETT

TÕNUTARE

5.

LIISA

ROHILA

     

65. Tripassion naised2

   

1.

RELIKA

TOOME

2.

MAARJA

PÜTSEP

3.

ELINA

VILJA

4.

TRIINU

TALVISTE

5.

DIANA

AUS

     

66. Tripassion sega

   

1.

PRIIT

AILT

2.

PIRET

TALVISTE

3.

MIKK

TEELAHK

4.

HELEN

TIHHO

5.

TARVI

TALVISTE

     

67. #Headinimesed - Naised

   

1.

LAURA

MAASIK

2.

KELLY

NEVOLIHHIN

3.

MARION

TIBAR

4.

MARIKA

TURB

5.

HELIN

MEIER

     

68. #Headinimesed - Sega

   

1.

ANDRES

HELLERMA

2.

KAIRE

LEIBAK

3.

MAREK

LÄTE

4.

DANE

MUST

5.

RAIN

SEEPÕLD

     

69. SYS Sport

   

1.

MIHKEL

MÄEMAT

2.

SIIRI

PAJULAID

3.

TANEL

ISRAEL

4.

SILVER

VÜRMER

5.

EERO

VILJUS

     

70. Ekspress rong

   

1.

KIRILL

GORLATS

2.

MAKSIM

TROFIMOV

3.

VJATSESLAV

MUROV

4.

VLADIMIR

VINOGRADOV

5.

ALEKSEI

VORONTSOV

     

71. Siilid udus

   

1.

LIISA

UIBO

2.

TIIU

JOHANSON

3.

PILLE

MIHKELSOO

4.

ANNA

LUUK

5.

LAURA

OJAMÄE

     

71. Team Enervit 1

   

1.

TANEL

LEVKOI

2.

KRISTEL

TUKK

3.

MAX SANDER

LAANE

4.

EVGENI

NIKOLAEVSKI

5.

KRISTJAN

RÄTSEP

     

72. Team Enervit 2

   

1.

ALEX

SIIM

2.

KARL

SIRAK

3.

KEVIN

KUUTMA

4.

HENDRIK

REIMANN

5.

TANEL

KANGUR

     

73. Team Enervit 3

   

1.

URMAS

REBANE

2.

MELVIN

SINIRAND

3.

VALDO

JAHILO

4.

MIHKEL

ANDERSON

5.

TOOMAS

ELLMANN

     

74. Team Enervit 4

   

1.

JAANA

JÕGISUU

2.

EVELIN

POST

3.

KERTTU

LAANE

4.

TIINA

REKAND

5.

KERLI

VALGE

     

75. 21CC / TRIHARDS / ENERVIT POISID 

   

1.

JOHANNES

SIKK

2.

KAAREL

TREPP

3.

OSKAR

MILLER

4.

REMO

HOLTSMEIER

5.

ARMIN

ANGERJÄRV

     

76. 21CC / TRIHARDS / ENERVIT TÜDRUKUD

   

1.

KATRIN

ZAITSEVA

2.

MERILI-MAI

KIVIMETS

3.

ANETTE

HALLIK

4.

LAURA

ANDRA

5.

HANNA-GRETE

HANVERE

     

77. HARMET

   

1.

SIRLE

ROMANENKO

2.

KATRIN

KÜTT

3.

TAMUR

LANG

4.

MIKK

LEND

5.

ALO

TAMM

     

78. Vaska Kakujalad

   

1.

KRISTI

TOOMMÄGI

2.

TANEL

TOOMMÄGI

3.

REGINA

MÄRTIN

4.

MIHKEL

MÄRTIN

5.

TRISTAN

PUGI

     

79. Tammermaa Sinise Esmaspäeva Jooksuklubi

 

1. 

JAANUS

JÕGI

2. 

ANDRE

VALKMAN

3. 

AGRIS

EENSALU

4. 

ANDERS

EENSALU

5. 

JANEK

PINTMAN

     

80. Napsutrallid

   

1.

ROLAND

NEMETH

2.

JUHAN

JÜRLAU

3.

AHTO

SÕBER

4.

MAREK

NORIT

5.

MATIS

INDOV

     

81. FB Jooksmine 1 

   

1.

ARLES

TAAL

2.

KRISTIINA

RANNE

3.

INDREK

EDASI

4.

RAUL

REISKA

5.

PRIIT

KALLAS

     

82. FB Jooksmine 2 

   

1.

JÜRI

KASK

2.

MERIT

VEIDE

3.

KAIVI

KUKK

4.

MEELIS

KADAK

5.

RITA

ALAS-JÄRV

     

83. FB Jooksmine 3 

   

1.

KAUPO

TIISLÄR

2.

MARI

METS

3.

EINAR

ARTEL

4.

HENRIK

RANG

5.

INDREK

VAHER

     

84. Anu Jooksutrennid

   

1.

TIMMO

JERET

2.

ANU

PIIROJA

3.

ALARI

LUMBERG

4.

MIRTTI

VERBITSKAS

5.

MARTIN

TARKPEA

     

85. Prorunner

   

1.

AHTO

JAKSON

2.

IVO

KREUTZWALD

3.

LIIS

KÖÖRNA

4.

LISETT

ALT

5.

MARKO

VALTER

     

86. PPA JG segatiim

   

1.

STEVEN

REHELEM

2.

EGE-LII

LUIK

3.

LAURI

LOODSALU

4.

KAISA

KUKK

5.

MADIS

KUZNETSOV

     

87. PPA JG naistiim

   

1.

REELIKA

RIIMAND

2.

HELEN

SALISTE

3.

KAJA

HUNT

4.

PIRET

ALTOSAAR

5.

MARGIT

MAIDLA

     

88. ARCO TRANSPORTÖÖRID

   

1.

LEHO

RENNIT

2.

IVO

KRUMM

3.

URMO

VÄIZANEN

4.

GERLI

VAHE

5.

MADIS

ROUHIJAINEN

     

89. Treeningpartner Ida 

   

1.

ARDO

VIRKEBAU

2.

KASPAR

UUSTAL

3.

ANDREI

SKUBEL

4.

ILJA

DZJUBA

5.

ALEX

OJAVA

     

90. Treeningpartner Noormehed I

   

1.

ARMIN

ALLMÄE

2.

MARK

ABNER

3.

KALEV

ÕISNURM

4.

ENARI

MUSTONEN

5.

DMITRI

ARISTOV

     

91. Treeningpartner Noormehed II

   

1.

RAIDO

KRIMM

2.

GERD

HENDRIKSON

3.

MARTIN

MURRE

4.

MARGUS

MAIDLA

5.

TOOMAS

VAVILOV

     

92. Treeningpartner Segatiim I

   

1.

JANAR

JUHKOV

2.

KRISTIINA

NURK

3.

TARMO

REITSNIK

4.

ELIIS

HOOGAND

5.

JAANUS

KALLASTE

     

93. Novarc 1

   

1.

KAITIS

VÄÄR

2.

MARTI

TELLAS

3.

HÄRMO

TELLAS

4.

KARL

ORUMETS

5.

GERD

VEEBER

     

94. Novarc 2

   

1.

KUNNAR

KIRSCH

2.

VIRGO

SULAKATKO

3.

KAAREL

KIIRATS

4.

ALAR

KÖÖBI

5.

MARKO

TOSSO

     

95. Microsoft Team

   

1.

LEIVO

SEPP

2.

KAIRIT

VALK

3.

SIIM

VESKE

4.

CAROL

KOO

5.

HANS

PAREL

     

96. JK Must Puudel 6

   

1.

RAILI

RIIBERG

2.

KADRI

VESKE

3.

SIGRID

SAAR

4.

BIRGIT

SKOLIMOWSKI

5.

MARGE

KIKAS

     

97. JK Must Puudel 7

   

1.

ANDRES

VESKE

2.

TARMO

ÕMBLUS

3.

SVEN

ERSLING

4.

LAURI

PILDRE

5.

PALLAS

MUDIST

     

98. JK Must Puudel 8

   

1.

RAIMOND

VALLER

2.

SIIM

SUSI

3.

KALLE

PALLING

4.

HANNES

VIRKUS

5.

TAAVI

VASSERMAN

 

   

99. UP SPORT

   

1.

KALMER

JEGONJAN

2.

ANTS

NÕMPER

3.

TIMO

VARES

4.

RAIN

UNGA

5.

TARVI

SAAR

     

100. UP SPORT / AUDI EESTI

   

1.

TOOMAS

PIIGLI

2.

ANTS ERIK

NÕMPER

3.

KADRI

SOE

4.

JELENA

KIRILLOVA

5.

KARL ERIK

PÕLDRE

     

101. SPORTTRAVEL

   

1.

RAILI

RÜÜTEL

2.

MARIO

MARCINKEVICZ

3.

MARGE

MARCINKEVICZ

4.

JÜRI

MARCINKEVICZ

5.

KAIRE VILGATS
     

102. REPORTER KLASSIK

   

1.

REIN

RAIKNA

2.

RAIVO

RIMM

3.

HEELIA

SILLAMAA

4.

MADIS

KIMMEL

5.

RAINO

PARDER

     

103. Siilid udus

   

1.

LIISA

UIBO

2.

TIIU

JOHANSON

3.

PILLE

MIHKELSOO

4.

ANNA

LUUK

5.

LAURA

OJAMÄE

     

104. CUATRO LOCOS

   

1.

EDUARD

KIMASK

2.

MARINA

RUDÕK

3.

JURI

KOSHMANOV

4.

LJUBOV

KUTOVAJA

5.

MILANA

KOSOLAP

     

105. ABBsolute Champions

   

1.

KRISTJAN

TOODO

2.

KERLY

ALP

3.

HELEN

OTTO

4.

TIIT

SIMONLATSER

5.

JANAR

NOVITSKI

     

106. PIKAD KOIVAD

   

1.

KATRIN

TAMSAR

2.

TUULI

JOA

3.

MARIT

MARTENS

4.

RISTO

LAANEMETS

5.

KARL

LAID

     

107. 5M

   

1.

MARTIN

HARAK

2.

MARIKA

TARVIS

3.

MARTIN

MERI

4.

MAREK

VALDNER

5.

MARIANNE

PALUSOO

     

108. SK Jooksupartner

   

1.

KATRIIN

IVANOV

2.

MART

KIVI

3.

KAIRE

KIVI

4.

LINDA

KIVI

5.

LEHO

LAJA