2019 TIIMID

1. Kaljur 
1. Maido Kaljur
2. Markus Kaljur
3. Laura-Liis Kaljur
4. Liis-Marie Kaljur
5. Maria Kaljur

2. Team Raba 
1. Ahti Raba
2. Toivo Raba
3. Ahto Raba
4. Vahur Raba
5. Maria Raba

3. Swedbank SK 
1. Mati Korrol
2. Mart Roosimägi
3. Priit Lopsik
4. Ardo Pajur
5. Rain Eller

4. Ässad
1.  Andre Kruustok
2. Kalle Kruustok
3. Kristjan Kõljalg
4. Karl Lindre
5. Radzo Seidov

5. Tiim Minsk
1. Caroliina Altmäe
2. Triin Altmäe
3. Maaris Hüür
4. Gunnar Eensoo
5. Pille Valk

6. Koidupuna emmed
1. Maria Timusk
2. Mari-Liis Öpik
3. Reelika Paju
4. Margit Kuehl
5. Liis Kirch

7. Alpha 
1. Erik Ehasoo
2. Mart Raus
3. Valentijn Hart
4. Taavi Mikker
5. Argo Suurkask

8. AT Sport 
1. Rait Pallo
2. Kert Pallo
3. Kristo Prangel
4. Reigo Rosenberg
5. Merle Kale

9. TFTAK 
1. Valter Aro
2. Kati Helmja
3. Taaniel Jakobson
4. Jaan Jantson
5. Terje Tilk

10. HP-Sport team 
1. Heleri Pajuste
2. Juula Orav
3. Heiki Pajuste
4. Meelis Muhk
5. Helis Pajuste

11. I Love Supersport I
1. Jevgeni Doronin
2. Alla Kedrova
3. Anna Solomko
4. Roman Solomko
5. Sergei Sõtsugov

12. I Love Supersport II
1. Jelena Sipunova
2. Olga Tea Krek
3. Konstantin Orekhov
4. Vladimir Severin
5. Aleksandra Kazanina

13. I Love Supersport III
1. Aleksei Haigonen
2. Nikolai Tihhonov
3. Roman Münd
4. Igor Tšernetsov
5. Andrei Dankevits

14. I Love Supersport IV
1. Olga Lozinzki
2. Oxana Makarenko
3. Julia Jermoljonok
4. Irina Oleinits
5. Tatjana Noskova

15. Peetri Lasteaed-põhikool
1. Andrus Rüütelmaa
2. Karin Vee
3. Tuuli Ojasalu
4. Martin Nelis
5. Silver Palu

16. "10 jalga"
1. Erko Õunapuu
2. Ivan Kalashnikov
3. Maxim Kalashnikov
4. Urmas Telling
5. Juhan Telling

17.  Officially amazing 
1. Aleksei Erov
2. Vladislav Gevsin
3. Dmitri Stalnuhhin
4. Ievgeniia Rudkovska 
5. Aleksandr Belugin

18. Suguselts 
1. Rene Kannel
2. Ranno Kannel
3. Eneli Pall
4. Edit Kannel
5. Tanel Kannel

19. TALLINNA PRANTSUSE LÜTSEUMI ÕPETAJAD
1. Helina Raal
2. Mairo Tänav
3. Meelis Mäekalle
4. Julia Martsinkevits
5. Urmas Kokk

20. 21CC TRI-7/8
1. Kim Truija
2. Madis Täht
3. Kaspar Kuuse
4. Preedik Kulli
5. Raul Roots

21. 21CC TR1HARDS
1. 
2. 
3. Marko Albert
4. Ralf Marcus Laiva
5. Markus Marandi

22. 21CC TRI-1naised
1. Kai Albert
2. Urse Velve
3. Külliki Taylor
4. Jane Oidekivi
5. Sirlet Viilas

23. 21CC TRI-1mehed
1. Raido Kiipsaar
2. Taivo Olesk
3. Jorma Härmsalu
4. Aho Augasmägi
5. Tarmo Lillsoo

24. 21CC TRI-Kona
1. Villu Vakra 
2. Taago Tulf
3. Aivar Juus
4. Andre Mägi
5. Mait Miller

25. 21CC TRI-2
1. Kadri Possul
2. Jaan Sibul
3. Johanna Maria Kuusemets
4. Andrei Tšerednik
5. Eeva Avik

26. 21CC TRI-3
1. Priit Kotli
2. Eiko Priidel
3. Dmitri Gostev
4. Indrek Hääl
5. Janek Karbe

27. 21CC TRI-5
1. Ansi Blaus
2. Tanel Kroonberg
3. Vjacheslav Vimberg
4. Priit Vendik
5. Sergei Voronichev

28. 21CC mehed
1. Pavel Grigorenko
2. Henrik Vospert
3. Kristjan Saar
4. Andreas Veeret
5. Mairo Kaseväli

29. 21CC naised
1. Relika Mell
2. Moonika Küttim
3. Reesi Kuslap
4. Kaisa Poller
5. 

30. Shosholoza
1. Sergei Sõtsugov
2. Alexander Sõtsugov
3. Anita Sõtsugova
4. Marina Kumanina
5. Daniil Sõtsugov

31. Täppsportlased - naiskond  
1. Mari Boikov
2. Liliana Torn
3. Irmeli Jaanson-Vaher
4. Bret Schär
5. Kaia Lepik

32. Täppsportlased - meeskond
1. Heiki Pruul
2. Marek Tõnismäe
3. Kristjan Ööpik
4. Rauno Tiits
5. Lauri Ulm

33. Täppsportlased - segavõistkond 
1. Marika Roopärg
2. Marge Nõmm
3. Andra Puusepp
4. Mirjam Piik
5. Maris Reinumägi

34. Eesti Energia Spordiklubi I 
1. Priit Valk
2. Õnne Lees
3. Alo Kelder
4. Eve Kitvel
5. Tauri Tammesson

35. Eesti Energia Spordiklubi II 
1. Marie Niilisk
2. Piret Viherpuu
3. Kadri Korsten
4. Tiivi Püvi
5. Dajana Tiitsaar

36. Grant Thornton Baltic I 
1. Janno Greenbaum
2. Diana Varik
3. Terje Liiv
4. Tarmo Rahkama
5. Brigitta Jõgi

37. Grant Thornton Baltic II 
1. Kairi Johanson
2. Liina Lehis
3. Birgit Uibu
4. Maris Pajur
5. Bert Haabu

38. CARGLASS
1. Ago Kärema
2. Külli Jaago
3. Sven Freiberg
4. Rainer Virve
5. Kirill Kotšegarov

39. Kulgejad
1. Heiki Roomet
2. Peeter Tamm
3. Rene Salk
4. Tõnu Näks
5. Joosep Näks

40. Running Club in Tallinn (RCT)
1. Jekaterina Madisson
2. Juri Sjomin
3. Evgeny Gantu
4. Nikolay Kuznetsov
5. Roman Ušakov

41. Maru Betoonitööd
1. Manouela Gerronti
2. Toomas Marrandi
3. Jevgeni Šertsjuk
4. Marko Rooba
5. Taavi Varb

42. SOS Lasteküla jooksujalad
1. Kevin Kornak
2. Liilia Kesküla
3. Kristi Siibak
4. Signe Toom
5. Kadi Sumberg

43. Turvatehnika AS
1. Raul Vassus
2. Jako Kull
3. Maria Kull
4. Sandra Lesner
5. Valentin Mikson

44. Pipedrive
1. Marliiis Beger
2. Ingrid Palm
3. David Edwards
4. Aivar Ots
5. Katharina Sowa

45. E-residentsus #1
1.
Anna-Liisa Reinson
2. Silver Siniavski
3. Pille Siidra 
4. Astrid Lohk
5. Raimo Matvere

46. E-residentsus, pere ja sõbrad
1. Urmas Peiker
2. Richard Vlassov
3. Dagmar Vlassov
4. Riin Roosalu
5. Adam Rang

47. Siredad sääred
1. Airika Evestus
2. Karin Laurik
3. Liisa Lvova
4. Regiina Sepp
5. Tiia Toming

48. Apex AB
1. Ingrid Kaur
2. Märt Maripuu
3. Jaanika Sau
4. Ove Oot
5. Martin Lepplaan

49. Merikurat 1
1. Eva-Liisa Mutso
2. Meelika Kirsiste
3. Toomas Oper
4. Martin Kärner
5. Mikk Mutso

50. Merikurat 2
1. Inna Kaitsa
2. Kea Tundra
3. Lea Kimber 
4.Kaspar Mutso
5. Rauno Õismaa

51. Sparta Mehed
1. Riho Kirsipuu
2. Urmo Kallakas
3. Peep Jalakas
4. Martin tamm
5. Sander Jürs

52. Sparta Rattagrupp
1. Mari-Liis Juul
2. Risto Raaper
3. Janek Rüütalu
4. Jaanus Simm
5. Alar Kess

53. Sparta Siresääred
1. Maris Terno
2. Brit Rammul
3. Triin Gede
4. Kertu Kula
5. Maria Veskla

54. Sparta Noored
1. Kert Kask
2. Henrik Otsmann
3. Reimo Gert Laaspere
4. Mihkel Trees
5. Leonid Latsepov

55. Sparta Naised II
1. Annika Koitmaa
2. Annely Saar
3. Annika Veisson
4. Marge Põder
5. Aiki Tiisler

56. Sparta Võitlejad
1. Urmas Urva
2. Marko Viru
3. Eero Uustalu
4. Marco Kahu
5. Kristjan Kokk

57. Sparta teoreetikud
1. Mati Mägi
2. Leonid Homin
3. Tarmo Kaisla
4. Kristo Ivask
5. Raini Toom

58. Sparta Treenerid
1. Priit Kajari
2. Raul Olle
3. Toomas Tarm 
4. Ahto Tatter
5. Priit Prous

59. Finora Capital
1. Anoly Gilden
2. Egert Akenberg
3. Ruth Pallo
4. Liina Mäsak
5. Andrus Alber

60. Mikitamäe Aironmään Klubi
1. Lembit Teesalu
2. Taavi Puusepp
3. Raimond Kesa
4. Kaido Vanaveski
5. Marko Aalik

61. Tripassion mehed1
1. Egert Purre
2. Sander Eesmaa
3. Andre Pukk
4. Harles Tammeleht
5. Matt Rammo

62. Tripassion mehed2
1. Ragnar Lipstok
2. Risto Sverdlik
3. Rivo Pärna
4. Raivo Olgo
5. Marek Tukk

63. Tripassion mehed3
1. Mikk-Erik Saidla
2. Riho Mikko
3. Jaanus Koval
4. Raido Martinson
5. Ivar-Illimar Ots

64. Tripassion naised1
1. Nele Sumberg
2. Maali Pruul
3. Pille Muni
4. Anett Tõnutare
5. Liisa Rohila

65. Tripassion naised2
1. Relika Toome
2. Maarja Pütsep
3. Elina Vilja
4. Triinu Talviste
5. Diana Aus

66. Tripassion sega
1. Priit Ailt
2. Piret Talviste
3. Mikk Teelahk
4. Helen Tihho
5. Tarvi Talviste

67. #Headinimesed - Naised
1. Laura Maasik
2. Marion Tibar
3. Marika Turb
4. Helin Meier
5. Kelly Nevolihhin

68. #Headinimesed - Sega
1. Andres Hellerma
2. Kaire Leibak
3. Marek Läte
4. Dane Must
5. Rain Seepõld

69. SYS Sport
1. Siiri Pajulaid
2. Tanel Israel
3. Mihkel Mäemat
4. Silver Vürmer
5. Eero Viljus

70. Ekspress rong
1. Kirill Gorlats
2. Maksim Trofimov
3. Vjatseslav Murov
4. Vladimir Vinogradov
5. Aleksei Vorontsov

71. Team Enervit 1
1. Evgeni Nikolaevski
2. Kristel Tukk
3. Max Sander Laane
4. Tanel Levkoi
5. Kristjan Rätsep

72. Team Enervit 2
1. Alex Siim
2. Karl Sirak
3. Kevin Kuutma
4. Hendrik Reimann
5. Tanel Kangur

73. Team Enervit 3
1. Toomas Ellmann
2. Urmas Rebane
3. Valdo Jahilo
4. Mihkel Anderson
5. Melvin Sinirand

74. Team Enervit 4
1. Jaana Jõgisuu
2. Kerli Valge
3. Kerttu-Liis Laane
4. Tiina Rekand
5. Evelin Post

75. 21CC / TRIHARDS / ENERVIT POISID 
1. Johannes Sikk
2. Kaarel Trepp
3. Oskar Miller
4. Remo Holtsmeier
5. Armin Angerjärv

76. 21CC / TRIHARDS / ENERVIT TÜDRUKUD
1. Katrin Zaitseva
2. Merili-Mai Kivimets
3. Anette Hallik
4. Laura Andra
5. Liina Tšernov

77. HARMET
1. Alo Tamm
2. Sirle Romanenko
3. Tamur Lang
4. Mikk Lend
5. Katrin Kütt

78. Vaska Kakujalad
1. Kristi Toommägi
2. Tanel Toommägi
3. Regina Märtin
4. Mihkel Märtin
5. Tristan Pugi

79. Tammermaa Sinise Esmaspäeva Jooksuklubi
1. Taavi Kala
2. Jaanus Jõgi
3. Andre Valkman
4. Anders Eensalu
5. Janek Pintman

80. Napsutrallid
1. Roland Nemeth
2. Juhan Jürlau
3. Ahto Sõber
4. Marek Norit
5. Matis Indov

81. FB Jooksmine 1 
1. Kaupo Tiislär
2.
3.
4. 
5.  

82. FB Jooksmine 2 
1. Arles Taal
2. 
3. 
4. 
5. 

83. FB Jooksmine 3 
1. Jüri Kask
2. 
3. 
4. 
5. 

84. Anu Jooksutrennid
1. Timmo Jeret
2. Anu Piiroja
3. Alari Lumberg
4. Mirtti Verbitskas
5. Martin Tarkpea

85. Prorunner
1. Ahto Jakson
2. Ivo Kreutzwald
3. Liis Köörna
4. Lisett Alt
5. Marko Valter

86. PPA JOOKSUGRUPP 1
1. 
2. 
3. 
4. 
5. 

87. PPA JOOKSUGRUPP 2
1. 
2. 
3. 
4. 
5. 

88. ARCO TRANSPORTÖÖRID
1. Leho Rennit
2. Ivo Krumm
3. Urmo Väizanen
4. 
5.  

89. Treeningpartner Ida 
1. Ardo Virkebau
2. Kaspar Uustal
3. Andrei Skubel
4. Ilja Dzjuba
5. Alex Ojava 

90. Treeningpartner Noormehed I
1. 
2. 
3. 
4. 
5. 

91. Treeningpartner Noormehed II
1. 
2. 
3. 
4. 
5. 

92. Treeningpartner Segatiim I
1. 
2. 
3. 
4. 
5. 

93. Treeningpartner Segatiim II
1. 
2. 
3. 
4. 
5. 

94. Treeningpartner Neiud
1. 
2. 
3. 
4. 
5. 

95. Microsoft Team
1. Leivo Sepp
2. Kairit Valk
3. Siim Veske
4. Carol Koo
5. Hans Parel

96. JK Must Puudel 6
1. Raili Riiberg
2. Kadri Veske
3. Sigrid Saar
4. Birgit Skolimowski
5. Marge Kikas

97. JK Must Puudel 7
1. Andres Veske 
2. Tarmo Õmblus
3. Sven Ersling
4. Lauri Pildre
5. Pallas Mudist

98. JK Must Puudel 8
1. Raimond Valler
2. Siim Susi
3. Kalle Palling
4. Hannes  Virkus
5. Taavi Vasserman

99. UP SPORT
1. 
2. 
3. 
4. 
5. 

100. UP SPORT / AUDI EESTI
1. 
2. 
3. 
4. 
5. 

101. SPORTTRAVEL
1. 
2. 
3. 
4. 
5. 

102. SPORTTRAVEL KLASSIK
1. 
2. 
3. 
4. 
5. 

103. Siilid udus
1. Liisa Uibo
2. Tiiu Johanson
3. Pille Mihkelsoo
4. Anna Luuk
5. Laura Ojamäe

104. CUATRO LOCOS
1. Eduard Kimask
2. Marina Rudõk
3. Juri Koshmanov
4. Ljubov Kutovaja
5. Milana Kosolap 

105. ABBsolute Champions
1. Kristjan Toodo
2. Kerly Alp
3. Helen Otto
4. Tiit Simonlatser
5. Janar Novitski

106. 
1. 
2. 
3. 
4. 
5. 

107. 
1. 
2. 
3. 
4. 
5. 

108. 
1. 
2. 
3. 
4. 
5. 

109. 
1. 
2. 
3. 
4. 
5. 

110. 
1. 
2. 
3. 
4. 
5.