Tiimide tulemused
Ringvaate kajastus alates 26:50

Sportfoto , Stamina FB , Ühte Koma FB , Delfi

7. KÕVA MEHE JOOKSUL VÕITSID SANDER VAHER JA ANNIKA RIHMA
Laupäeval, 21.juunil seitsmendat korda toimunud Kõva Mehe Jooksul olid nii meeste kui naiste arvestuses kiiremad orienteerujad. Kolmandat korda jooksu võitnud Sander Vaher kulutas 10,5 km pikkuse takistuste rohke raja läbimiseks 46.39,4. Teisena lõpetanud Joosep Tammemäe kaotas seitsme sekundiga.  Kristo Heinmann saavutas kolmanda koha ajaga 47.30,5.  Kuue parema hulkas jookside end veel Jaanus Kallaste, Ats Sõnajalg ja mullune võitja Veiko Sulev.
Naistest oli täna kiireim Annika Rihma, kes ajaga 53.30,0 saavutas üldarvestuses kõrge 25. Koha. Teisena lõpetanud Kaja Selter kaotas Annikale juba seitsme minutiga. Viimasena mahtus poodiumile  Airi Undrits.
Kokku lõpetas võidupüha ja jaanipäeva nädalavahetusse viinud Kõva Mehe Jooksu rekordilised 454 jooksusõpra.