Unustasid salasõna
Registreeru kasutajaks

2017

2017 DFDS Järvejooksude sarja võitsid Raivo Alla ja Kaisa Kukk
Raivo Alla võitis Saadjärve jooksu, oli Pühajärvel ja Ülemiste teine ning Harkus kolmas. Kaisa Kukk võitis Harku, Pühajärve ja Ülemiste jooksud ning oli Saadjärvel kolmas.

2017 DFDS Järvejooksude
koondtulemused ja etappide kokkuvõtted
te jooksud ning oli Saadjärvel kolmas.

2017 DFDS Järvejooksude koondtulemused ja etappide kokkuvõtted

DFDS Järvejooksude sarja lõpetanud Ülemiste järve jooksupäeval nautis liikumisrõõmu 1105 väikest ja suurt jooksu- ja kepikõnniharrastajat
45.jooksu ümber Ülemiste järve võitsid Raido Mitt ja Kaisa Kukk. Ülemiste järvejooksu lõpetas 806 ja Ülemiste metsajooksu 79 jooksu- ja kepikõnnisõpra. Lastejooksudel nautis jooksurõõmu 220 väikest jooksusõpra.

45.jooks ümber Ülemiste järve TULEMUSED ja DIPLOMID
14.Ülemiste metsajooks TULEMUSED ja DIPLOMID

4.Suvejooksul ümber Saadjärve püstitati rajarekordid
DFDS Järvejooksude 3.etapi, 4. Suvejooksu ümber Saadjärve võitis 16,9 km pikkuse järveringi uut rajarekordit tähistava 56:17.4-ga Raivo Alla. Sarja liidrina jätkav Alla edestas finišis teisena lõpetanud Rauno Laumetsa 40 sekundiga. Kolmandaks jooksis end Taavi Tambur. Esikuuikusse mahtusid veel Tõnu Lillelaid, Sander Jürs ja Jaanus Kallaste.
Ka naiste võitja Olga Andrejeva jooksis ajaga 1:04:37.3 uue rajarekordi. Teisena lõpetanud Jekaterina Patjuk kaotas Andrejevale ligi 1,5 minutiga. Sarja liidrina jätkav Kaisa Kukk lõpetas seekord kolmandana. Auhinnatavate ehk kuue parema sekka jõudsid veel mullune võitja Moonika Pilli, Katrina Stepanova ja Minna Kuslap.
4.Suvejooksu ümber Saadjärve lõpetasid kõik 437 startinud osalejat.
Äksi Jääajakeskuse juures toimunud lastejooksudel osales 167 väikest jooksusõpra.

Saadjärve jooksu TULEMUSED ja DIPOLMID
DFDS Järvejooksude koondtulemused peale Harku, Pühajärve ja Saadjärve jookse

36.jooks ümber Pühajärve TULEMUSED JA DIPLOMID

Raido Mitt ja Kaisa Kukk võitsid 46.jooksu ümber Harku järve
46.jooks ümber Harku järve
TULEMUSED JA DIPLOMID
DFDS Järvejooksude sarja esimese osavõistluse, 46. jooksu ümber Harku järve võitis Raido Mitt (Sparta), kes lõpetas 6,6km pikkuse distantsi ajaga 20.13,8.  Argo Jõesoo (Läänemaa KJK) kaitses eelmisel aastal saavutatud teist kohta ja finišeeris ajaga 20.20,4 teisena ka sel korral. Kolmandana jõudis ajaga 20.23,2 poodiumile Raivo Alla (Sparta). Eelmise aasta Harku ja DFDS Järvejooksude sarja võtja Rauno Laumets (SK ProRunner) oli seekord neljas, Priit Lehismets (Treeningpartner) viies ning Tõnu Lillelaid (Sparta) kuues.
Naistest kaitses ajaga 23.39,7 mullust esikohta Kaisa Kukk (Treeningpartner), kes suutis Harku järve rannaliival mööduda ja 1,6 sekundiga edestada teisena lõpetanud Olga Andrejevat (Sparta). Kolmandana lõpetas ajaga 24.50,6 eelmise aasta sarja võitja Moonika Pilli (Jooksupartner).
Kokku lõpetas 46.jooksu ümber Harku järve 803 jooksjat ja kõndijat.

Harku järve lastejooksudel osales 199 last

Harku järve rannas toimusid ka lastejooksud , kus osalesid kuni 12 aastased lapsed. Kokku tuli jooksma 199 last