Unustasid salasõna
Registreeru kasutajaks

 
 

2019 Harku järve lastejooksud

3 – 4 T

  1. Elen Jörsi
  2. Kimbra Sööt
  3. Maribel Vana
  4. Merlyn Mäetalu

Järgnevad osalejad registreerimise järjekorras:

  1. Amina Glušonok
  2. Vanessa Nikolajev
  3. Lota Nooni
  4. Emili Kinksep
  5. Sofia Skoloshabskyy
  6. Darina  Skoloshabskyy
  7. Isabel Klaos
  8. Mona Maria Alamets
  9. Rika Maretta Hillimon
  10. Elisabet Mäng
  11. Roosi Karro
  12. Mette Mai Raudsepp
  13. Nora Sagaja
  14. Lenna Põldmaa
  15. Gerda Laur
  16. Pia Laur
  17. Teele Unt
  18. Iti Liis Kookla
  19. Kaila Kallakas
  20. Stefany Pihel
  21. Marta Lambinen
  22. Lilian Ehaväli
  23. Jorja Varb
  24. Andra Grettel Peelo
  25. Saara Elisabel Karlson
  26. Meribel Emily Karlson
  27. Mia Stimmer
  28. Säde Mai Must
  29. Hele Liis Must
  30. Saskia Kuresson
  31. Darja Petrova
  32. Amelia Ronkel
  33. Eliise Ventsel

3 – 4 P

  1. Andero Rõmmel
  2. Uku Antso
  3. Kevin Markus Ustav
  4. Jesper Stimmer

Järgnevad osalejad registreerimise järjekorras:

  1. Stefan Štšutski
  2. Renert Lille
  3. Marat Glušonok
  4. Rafael Kais
  5. Demid Ignattšik
  6. Dominik Härm
  7. Elmar Vahemäe
  8. Miko Ustav
  9. Kris-Marten Dotsenko
  10. Riko Marius Hillimon
  11. Remy Raid
  12. Johan Dsilna
  13. Mark Dobroselski
  14. Kristofer Astafjev
  15. Jörgen Huko Kõrran
  16. Artjom Hvalõnski
  17. Argen Vulla
  18. Simmo Kesküla
  19. Lennart Looskari
  20. Hugo Hiiuväin
  21. Ats Joosep Martinoff
  22. Trevis Treier
  23. Joonatan Vavilov
  24. Villem Teppart
  25. Sten Markus Kärner
  26. Daniel Jörsi
  27. Aron Krevetsk
  28. Rasmus Luik
  29. Uku Kõu
  30. Märten Mäetalu

5 – 6 T

  1. Carmen Sõlg
  2. Emma Teppart
  3. Kendra Treier
  4. Iti-Miia Väli

Järgnevad osalejad registreerimise järjekorras:

  1. Angelika Triin Nukk
  2. Laura Vaade
  3. Marii Mõttus
  4. Keidi Nuka
  5. Kirke-Helen Suur
  6. Liv Grete Raudsepp
  7. Mariliis Sikk
  8. Marta Lepp
  9. Susanna Lee Kõrran
  10. Jete Pukk
  11. Michelle Treu
  12. Kristina Sööt
  13. Lisette Luik
  14. Grete Karina Kärner
  15. Grete Kallakas
  16. Lisette Rändla
  17. Delisa Lepik
  18. Derly Kogger
  19. Stella
  20. Nele Margat
  21. Heleriin Priivits
  22. Mia Malv
  23. Elisabeth Malv
  24. Liisa Pullerits
  25. Gloria Elisabeth Türk

5 – 6 P

  1. Kristofer Valge
  2. Art Aleksander Tatter
  3. Johannes Sumberg

Järgnevad osalejad registreerimise järjekorras:

  1. Kristofer Kais
  2. Toni Kiivremees
  3. Ramon Adosson
  4. Erik Gerges
  5. Kevin Veeret
  6. Remy Jõgi
  7. Raiden Karjamets
  8. Herman Vahtramäe
  9. Aleksander Leid
  10. Dominic Sagaja
  11. Andreas Bendi
  12. Kusti Kesküla
  13. Konrad Kuresson
  14. Ralf Laube
  15. Ivan Volgin
  16. Markus Muld
  17. Erik Hiiuväin
  18. Kristjan Tomingas

7 – 8 T

  1. Pauline Tanis
  2. Marit Tarm
  3. Kiara Sööt
  4. Kristella Sikk

Järgnevad osalejad registreerimise järjekorras:

  1. Elina Ignattšik
  2. Elisabeth Ristikivi
  3. Maria Vaade
  4. Hanna Kasesalu
  5. Gloria Rand
  6. Mona Nooni
  7. Viktoria Tigris Siik
  8. Astrid Lepp
  9. Kaisa Mansberg
  10. Marilin Vihuri
  11. Anni-Mari Väli
  12. Brigitt Sööt
  13. Kerstin Kääparin
  14. Astra Orion
  15. Rosanna Mäe
  16. Piia Pomerants
  17. Ines Oidsalu
  18. Saara Kajari
  19. Johanna Kuresson
  20. Keiti Kogger
  21. Marie Rõõmussaar
  22. Katriin Veber
  23. Roona Mia Tammur
  24. Sandra Pappel
  25. Martha Trees
  26. Mia Scheer

7 – 8 P

  1. Gerret Ninn
  2. Oliver Vana
  3. Hugo Unt
  4. Jan Oskar Jürisson

Järgnevad osalejad registreerimise järjekorras:

  1. Leinar Kallas
  2. Mihail Butjajev
  3. Robin Nikolajev
  4. Aleks Guljajev
  5. Morten Mõttus
  6. Nikita Skoloshabskyy
  7. Erik Karjamets
  8. Tristan-Erik Toom
  9. Harald Vahtramäe
  10. Trevor Treier
  11. Nikita Skulskyy
  12. Oskar Malv
  13. Georg Ralf Sillave
  14. Uku Tomingas
  15. Markus Rändla
  16. Rasmus Margat
  17. Matthias Hugo Maasikas
  18. Kristen Hioväin
  19. Kevin Sihver
  20. Stefan Ilves
  21. Juss Susi

9 – 10 T

  1. Kaisa Mirella Teder
  2. Grete Laeks
  3. Reti Kajari
  4. Katarina Mäe

Järgnevad osalejad registreerimise järjekorras:

  1. Maribel Paal
  2. Emilia Ungefug
  3. Sofia Leid
  4. Lisett Küla
  5. Marina Skolskaja
  6. Säde Mäesepp
  7. Kriselle Hanna Peelo
  8. Marianne Rüütalu
  9. Sofia Rak

9 – 10 P

  1. Roland Kingo
  2. Ralf Rändla
  3. Robin Maalder
  4. Knut Varb

Järgnevad osalejad registreerimise järjekorras:

  1. Kert Sihver
  2. Sven Erik Arro
  3. Demid Frolov

11 – 12 T

  1. Evelin Tanis
  2. Jette Nooni
  3. Carmen Kazantseva
  4. Aliine Rehtla

Järgnevad osalejad registreerimise järjekorras:

  1. Elisa Emilia Teder
  2. Anastassija Štšigletsova
  3. Loore Laeks
  4. Kirsten Liis Reedik
  5. Eleanora Lanina
  6. Annika Masing
  7. Anja Frolova

11 – 12 P

  1. Joonas Salk
  2. Erick Ungefug
  3. Tommy Vasserman
  4. Aaron Rändla

Järgnevad osalejad registreerimise järjekorras:

  1. Mihkel Malv
  2. Kaspar Mansberg
  3. Marten Silla
  4. Marvin Varb

Kokku oli 215 osalejat.