Unustasid salasõna
Registreeru kasutajaks

2015

Sergei Tšerepannikov ja Kaisa Kukk võitsid Ülemiste jooksu ja DFDS Järvejooksude sarja
DFDS Järvejooksude sarja viimase etapi, 43.jooksu ümber Ülemiste järve võitsid Sergei Tšerepannikov ja Kaisa Kukk. Mõlemad Treeningpartneri esindajad olid kiiremad ka sarja kokkuvõttes.

Tšerepannikov läbis 14 km pikkuse distantsi ajaga 44.51. Talle kaotas 9 sekundiga Raivo Alla (Sparta). Kolmanda koha sai Heinar Vaine (VAK Staier) 45.37-ga.
Naiste kiireim Kaisa Kukk lõpetas ajaga 53.17. Evelin Talts (Sparta) kaotas Kaisale 39 sekundiga. Kolmas koht kuulus naistest Egle-Helene Ervinile ajaga 55.27.
Kokku tegi järvele tiiru peale 956 jooksjat ja ka kõndijat.
5,2 km pikkusel Ülemiste metsajooksul osales 123 harrastajat.

Neljast järvejooksust (Harku järve, Pühajärve, Saadjärve ja Ülemiste järve) koosneva DFDS Järvejooksude sarja võitis meestest Sergei Tšerepannikov (Treeningaprtner) Andrus Leini (KJK Vike) ja Jaanus Kallaste (Treeningpartner) ees. Naistest võitis sarja Kaisa Kukk (Treeningpartner). Järgnesid SK Jooksupartner esindajad Moonika Pilli ja Liina Kivi.

Roman Fosti ja Kaisa Kukk võtsid Pühajärvel kindlad võidud

Laupäeval, 4.juulil toimus DFDS järvejooksude teine etapp, 34.jooks ümber Pühajärve. Nii meeste võitja Roman Fosti kui naiste kiireim Kaisa Kukk olid kaasjooksjatest kindlalt üle.
Stamina SK esijooksjas Fostil võitis 10,7 km pikkuse järveringi ajaga 34.15,6. Teine ja kolmas koht kuulusid Treeningpartneri esindajatele, Sergei Tšerepannikov teine ajaga 34.51,5 ja Priit Lehismets kolmas ajaga 35.14,4-ga.
Kaisa Kukk (Treeningpartner) saavutas ajaga 41.37,3 üldarvestuses 38. koha ja oli naiste kindel võitja. Teine koht kuulus Jolanta Liepinale Lätist 42.11,3-ga ja kolmas oli Moonika Pilli 44.04,6-ga. Kokku lõpetas ligi 30 kraadises kuumuses mägise distantsi 729 jooksjat ja kõndijat.
34.jooks ümber Pühajärve TULEMUSED ja DIPLOMID
Pühajärve jooksu raames toimunud laste jooksudel osales 241 kuni 12 aastast jooksusõpra. Lastejooksu tulemused
DFDS Järvejooksude koondtulemused 2.etapi järel

DFDS Järvejooksude sarja avanud 44.jooksu ümber Harku järve võitsid Sergei Tšerepannikov ja Kaisa Kukk

44. jooksul ümber Harku järve võtsid kindlad võidud Treeningpartneri esindajad Sergei Tšerepannikov ja Kaisa Kukk vastavalt aegadega 20.27,6 ja 25.21,8. Meestest oli teine Dmitri Aristov (SK Stamina) ajaga 20.53,9 ja kolmas võitja klubikaaslane Jaanus Kallaste ajaga 21.03,6. Naistest sai teise koha Moonika Pilli 26.01,2-ga ja kolmanda koha Jekaterina Stepanova 26.20,2-ga.
Kokku lõpetas 6,6 km järveringi 775 jooksjat ja ka kepikõndijat.
44.JOOKS ÜMBER HARKU TULEMUSED ja DIPLOMID
Harku järvejooksu raames toimunud laste jooksudel osales 179 kuni 12 aastast jooksusõpra. Lastejooksu tulemused