Unustasid salasõna
Registreeru kasutajaks

2014

2014 DFDS Järvejooksude koondtulemused peale Harku, Pühajärve, Saadjärve ja Ülemiste järve jookse
Kes pole veel saanud 2014.a. 250 kiiremale sarjale registreerijale ette nähtud adidase jooksusärki , siis saab selle kätte Nõmme Spordikeskusest kuni 31.märtsini!

Priit Aus ja Evelin Talts võitsid Ülemiste järve jooksu
42.jooksu ümber Ülemiste järv tulemused
11.Ülemiste metsajooks tulemused

Tallinna Veepuhastusjaamas toimunud Mumuu lastejooksudel osales 330 kuni 12 aastast noort jooksusõpra!
Ülemiste jooksu päeval toimus Tallinna Veepuhastusjaama lahtiste uste päev, kus oli võimalik tutvuda  tallinlaste joogivee valmimisega

2014 DFDS Järvejooksude sarja kõigi lõpetanute vahel loositi 40" LED TELER THOMSON, sama teleka võitsid ka sarja naiste ja meeste võitjad!
Sarja spordipartneri adidase poolt 250 kiiremale sarjale registreerijale ette nähtud adidase jooksusärk on valmis! Kätte saab Nõmme Spordikeskusest või järgmisel järvejooksul!

Suvejooksul ümber Saadjärve võtsid kindlad võidud Mukunga ja Talts

DFDS Järvejooksude sari sai kuuma jätku pühapäeval 27.juulil, kui kell 12 anti Äksi Jääaja Keskuse juures start 1. Mayeri Suvejooksule ümber Saadjärve. Lausa lõunamaa ilma meenutaval suvepäeval, kui termomeeter näitas kohati 34 kraadi, ei olnud vastast Ibrahim Mukungale, kes lõpetas ajaga  56.35,2. Keenialane suutis 17,5 kilomeetri pikkuse distantsi ainsana joosta alla tunni. Teisena lõpetanud Anti Puustus (KJK Sakala) kaotas Mukungale üle nelja minutis ja lõpetas ajaga 1:00.40,7. Kolmandana finšeeris Priit Lehismets (Stamina Arcotransport jooksutiim) ajaga 1:01.24,4.
Pärast kahte järvejooksu sarja liider olnud Sergei Tšerepannikov (Stamina Arcotransport jooksutiim) ei jaksanud enamat viiendast kohast. Lehismetsa järel lõpetas neljandana enne Tšerepannikovi M40 vanuseklassi võitja Andrus Lein (Rakvere KJK Vike). Kuues koht kuulus Kristo Reinsalule (Stamina Arcotransport jooksutiim).
Naistest pidas kuumusele kõige paremini vastu Zürichi EMi maratoniks valmistuv Evelin Talts (Stamina Arcotransport jooksutiim), kes finišeeris üldjärjestuses 27. kohal ajaga 1:11.14,7. Teisena lõpetas  Kaisa Kukk (Sparta) ajaga 1:13.53,6. Kolmas koht kuulus Sigrid Valdrele ajaga 1:16.06,5.
Kokku tegi kuumas suvepäevas tiiru Saadjärvele 419 osalejat, kes kõik said tänutäheks Jääaja Keskuse mammut Manfredi siluetiga medali ja jooksu peasponsori Mayeri pesugeeli Mayeri Sport Wash.
Enne järveringi Äksi Jääajakeskuse juures toimunud Mumuu lastejooksudel osale 90 väikest jooksusõpra.
DFDS Järvejooksude 3.etapi, Suvejooksu ümber Saadjärve  tulemused

33.jooks ümber Pühajärve tulemused ja diplomid
DFDS Järvejooksude sarja teise etapi, 33.jooksu ümber Pühajärve võitsid Sergei Tšerepannikov ja Arina Šulgina.

Palaval keskpäeval suutis ümber Pühajärve kõige kiiremini joosta Sergei Tšerepannikov, kes läbis 10,7 kilomeetri pikkuse distantsi ajaga 34.54. Kaks järgmist kohta läksid Venemaa klalisvõistlejatele. Teiseks tuli võitjale 12 sekundit kaotanud triatleet Vladimir Turbajevski ja kolmandaks ajaga 35.31 Ivan Kalašnikov.
Naistest võitis jooksu venelanna Arina Šulgina ajaga 38.32. EM-iks valmistuv Evelin Talts (Stamina Arcotransport tiim) lõpetas teisena ajaga 41.27. Kolmanda koha sai Kaisa Kukk (Sparta) 42.21-ga. "
Kokku jõudis Pühajärvel finišisse 736 jooksjat.
Põhijooksule eelnenud Mumuu lastejooksudel osales 175 noor jooksusõpra

43.jooks ümber Harku järve tulemused ja diplomid

Roman Fosti ja Evelin Talts võitsid 43.jooksu ümber Harku järve
2014 DFDS Järvejooksude sarja avanud Harku järve jooksul ei olnud vastast Roman Fostile, kes võttis võimsa viimase kilomeetriga kindla võidu. Viimase kolme aasta võitja Sergei Tšerepannikov lõpetas seekord teisena ja peale väikest vigastust avastardi teinud Priit Aus kolmandana. Kogu esikolmik kuulub Stamina Arcotransport tiimi.
Naistest oli kindel võitja Evelin Talts Stamina Arcotrasnport tiimist, kelle järel lõpetasid teise ja kolmandana Kaisa Kukk Spartast ja võitja tiimikaaslane Olga Andrejeva .
Kokku läbis 6,6 km pikkuse ringi ümber Harku järve 813 jooksjat ja kõndijat.