Kõik kolm jooksu lõpetanud saavad meenena praktilise adidase koti

41.jooks ümber Ülemiste järve / 10.Ülemiste metsajooks
Spordiportaali fotod
Sportfoto fotod
Chill Out Sport fotod

Roman Fosti ja Olga Andrejeva võitsid Ülemiste järve jooksu.
2013 Järvejooksude sarja lõpetanud 41. jooksu ümber Ülemiste järve võitis valitsev Eesti meister poolmaratonis Roman Fosti. Stamina Arcotransport tiimi esindaja läbis esimest korda 14 km pikkuse järveringi va võttis võidu ajaga 44.19,8. Teise ja kolmandana lõpetanud võitja klubikaaslased Priit Aus ja Priit Lehismets kaotasid võitjale vastavalt  7,6 sekundiga ja minut 6,8 sekundiga. Naistest jooksis ringi ümber Ülemiste järve kõige kiiremini Stamina Arcotransport tiimi jooksja Olga Andrejava, kes saavutas ajaga 54.11,9 üldarvestuses 48. koha. Teise ja kolmadana lõpetasid Annika Rihma Sportkeskus.ee-st ja Anu Teppo Spartast.
Kokku sai 41. korda korraldatud jooksul ümber Ülemiste järve tulemuse kirja 849 jooksu- ja kepikõnnisõpra.
Lisaks jooksule ümber järve kuulus spordipäeva programmi ka 5,3 km pikkune Ülemiste metsajooks, kus osales 104 jooksu- ja kepikõnnisõpra. Metsajooksu kiireim oli ajaga 20:52,1 Mario Nadel.
Enne järve jooksu toimunud MUMUU lastejooksude osales 316 kuni 12 aastast last. Lisaks jooksuringile said lapsed hullata ka Skypargi batuudil.
Kokku osales Tallinna Veepuhastusjaamas toimunud jooksupäeval 1269 jooksu - ja kepikõnniharrastajat.

32.jooks ümber Pühajärve

tulemused ja diplomid
Järvejooksude FB fotod
CEP Eesti fotod

32.jooksu ümber Pühajärve võitsid Sergei Tšerepannikov ja Juliana Jelistratova.
Laupäeval, 6.juulil toimunud 10,7 kilomeetri pikkuse 32.jooksu ümber Pühajärve võitis Sergei Tserapannikov (Stamina Arcotransport tiim), kes alistas ajaga 33.44 kuue sekundiga klubikaaslase Roman Fosti. Neile järgnesid Viljar Vallimäe, Sergei Jakovlev, Dmitri Aristov ja Ilja Nikolajev.
Naistest võitis jooksu Juliana Jelistarova ajaga 39.13, talle kaotas üheksa sekundiga vigastustest taastuv Jekaterina Patjuk ning kolmas oli Lily Luik.
Jooksul osalesid ka hooajaks valmistuvad Eesti suusatajad, kellest parimana lõpetas  8.kohal ajaga 35.14 Raido Ränkel. Teistest suusatajatest olid näiteks üheteistkümnes Eeri Vahtra, 27. Aivar Rehemaa ja 36. Kail Piho
Enne Pühajärve jooksu toimunud Mumuu lastejooksudel osales üle 200 kuni 12 aastase jooksusõbra