Unustasid salasõna
Registreeru kasutajaks

JÄRVEJOOKSUDE SARI

DFDS Järvejooksude sarja lõpetab laupäeval, 26.augustil 45.jooks ümber Ülemiste järve

45.jooks ümber Ülemiste järve juhend ja osalejad
14.Ülemiste metsajooks juhend ja osalejad
Mõlema jooksu registreerimine

4.Suvejooksul ümber Saadjärve püstitati rajarekordid
DFDS Järvejooksude 3.etapi, 4. Suvejooksu ümber Saadjärve võitis 16,9 km pikkuse järveringi uut rajarekordit tähistava 56:17.4-ga Raivo Alla. Sarja liidrina jätkav Alla edestas finišis teisena lõpetanud Rauno Laumetsa 40 sekundiga. Kolmandaks jooksis end Taavi Tambur. Esikuuikusse mahtusid veel Tõnu Lillelaid, Sander Jürs ja Jaanus Kallaste.
Ka naiste võitja Olga Andrejeva jooksis ajaga 1:04:37.3 uue rajarekordi. Teisena lõpetanud Jekaterina Patjuk kaotas Andrejevale ligi 1,5 minutiga. Sarja liidrina jätkav Kaisa Kukk lõpetas seekord kolmandana. Auhinnatavate ehk kuue parema sekka jõudsid veel mullune võitja Moonika Pilli, Katrina Stepanova ja Minna Kuslap.
4.Suvejooksu ümber Saadjärve lõpetasid kõik 437 startinud osalejat.
Äksi Jääajakeskuse juures toimunud lastejooksudel osales 167 väikest jooksusõpra.