Unustasid salasõna
Registreeru kasutajaks


Tondiraba Jäähallis joostakse pühapäeval Eestis teist korda sisemaraton

Pühapäeval, 31.jaanuaril kell 10 antakse Tallinnas start 2.Tondiraba Sisemaratonile. Teist korda sisetingimustes joostav maraton pakub maratoonaritele ainulaadse võimaluse talvel sees maraton joosta. Tondiraba Spordikeskuses joostakse klassikaline maraton 42 195 m siseovaalil, millel pikkust 252,66m ehk kokku läbitakse ring 167 korda!
Lisaks maratoni tulemusele on võimalik saada kirja ka 6 tunni jooksu tulemus ehk distants. Selleks tuleb ringil joosta 6 tundi ja selle aja jooksul läbitud täisringide arv ehk distants ongi tulemuseks.

Osalejate nimekirjas on lisaks tuntud ja vähem tuntud Eesti harrastusmaratoonaritele ka osalejaid Soomest ja Lätist, mis teeb võistluse rahvusvaheliseks.  Kõik lõpetajad saavad kaela jooksu sümboolikaga medali.

Nagu esimesel sisemaratonil, nii ka sel korral saavad Tondiraba Sisemaratonile eelregistreerunud osalejad esitada kaks oma lemmiklaulu, mis loovad osalejatele jooksu ajal mõnusa meeleolu

2.Tondiraba Sisemaratoni starti lastakse 75 osalejat. Eelregistreerimisega, mis lõpeb 28.jaanuaril, on end kirja pannud 66 jooksjat.

2.Tondiraba Sisemaratoni info www.stamina.ee/rahvajooks

Uudis lisatud: 28.01.2016