Unustasid salasõna
Registreeru kasutajaks


Spartas on 4.septembril tasuta lahtiste uste päev

Sügis läheneb ja Sparta korraldab 4. septembril kõigile vanadele olijatele ja uutele tulijatele tasuta meeleoluka sügishooaja stardipäeva. Uksed on avatud kell 9 - 22.

Sparta esitleb uusi kontseptkavasid ning pakub lastele võimalust osaleda joonistusvõistlusel, mille võitja pilt trükitakse T-särgile ning saadetakse müüki! Kõigile joonistusvõistlusel osalejatele on sellel päeval tasuta sissepääs Skyparki batuudimaastikule. Kohal on Ingmani karu, kes jagab jäätist.

Samas toimub ka ajakirja Her´s uue numbri tutvustamine. Kohal on ajakirja kaanestaar Egle Eller.

Õues, Sparta peaukse ees toimub terve päeva jooksul lõuatõmbamise ning rinnaltsurumise võistlus, mille korraldab Fitness.ee. Parimatele auhinnad! Kohale on lubanud rauda sikutama tulla ka tuntud hõbekõri Erich Krieger.

Tule ka Sina kohale ja kutsu ka sõbrad-tuttavad kaasa!

4. septembri kava
10 – 12 erinevad loengud
12 – 14 lastele joonistusvõistlus „Mina olen kunstnik“ – võitja pilt trükitakse auhinnakse T-särgile, mis läheb üle Eesti müüki. Ülejäänutele piltidest korraldab Sparta näituse oma lastetoas. Kõik osavõtjad pääsevad sellel päeval tasuta Skyparki.
Vahepeal toimuvad laste Zumba-võimlemised:
12.00
13.00
14.00

Rühmatreeningud

11:00 PowerBurn (Egle) - SUUR SAAL
12:00 StompFX (Kadi ja Kristi) SUUR SAAL
12:00 GrooveFX (Egle ja Sven) VÄIKE SAAL
13:00 BlastFX (Kristi ja Sven) SUUR SAAL
13:00 AbsExpress (Riina ja Kadi) VÄIKE SAAL
14:00 PumpFX (Sparta treenerid) SUUR SAAL
14:00 SALSATON (Aune) VÄIKE SAAL
15:00 FitStarAttack (Egle ja Sven) SUUR SAAL


Tule kohale ja võta pere ning sõbrad  kaasa! Sparta, Muscle and Fitness ja Fitness.ee loosivad välja hulgaliselt väärt auhindu.

Kõigi 15. oktoobriks Sparta liikmeteks hakanute vahel loosime välja kuni 13 000 krooni maksva Sleepwelli hea une madratsi!
Tule Spartasse ja võida rahulik uni!

Uudis lisatud: 31.08.2010
 


Delfi Sport