Unustasid salasõna
Registreeru kasutajaks


Algas registreerimine 81.Suurjooksule Ümber Viljandi järve

Vanim Eestis korraldatav traditsiooniline jooksuüritus, Suurjooks Ümber Viljandi Järve, ootab taas 1.mail kõiki jooksusõpru Viljandisse kui antakse start 12 km ringile ümber Viljandi järve. 1928. aastal alguse saanud jooksuvõistlus ootab sportlasi juba 81. korda. Raja võib läbida ka kepikõnniga. 

Mayeri Järvejooksude sarja kuuluvale 81. Suurjooksule Ümber Viljandi Järve saab registreeruda 26. aprilli keskööni aadressil www.sportinfo.ee. Registreerimine toimub ka jooksu sekretariaadis Viljandi spordihoones.

Osavõtutasu I registreerimisvoorus on jooksule 100 krooni ja kepikõnnile 80 krooni. I vooru registreerimine kestab kuni 31. märts 2010. Kuni 18-aastastele ja üle 60-aastastele on soodushinnad. Online registreerimine toimub Swedbank, SEB, Sampo ja rahvusvahelise Visa/Mastsercard pangalinkide kaudu. 

Viljandimaa Spordiliidu poolt korraldatava Suurjooksu start antakse tavakohaselt täpselt keskpäeval. Ümber järve joostakse vabalt valitud rajal, millel on kaks kontrollpunkti. Raja pikkus on ligikaudu 12 km ja see kulgeb peamiselt kruusakattega ja metsateedel ning osaliselt asfaltkattega maanteedel.

Eelmise aasta Suurjooksust võttis osa ligi 3500 spordisõpra. Võistlus kuulub Mayeri Järvejooksude Sarja ja on sarja 1. osavõistluseks.
Lisainfot leiab www.sportinfo.ee  , www.viljandimaa.ee/jarvejooks , www.stamina.ee/jarvejooks 


Uudis lisatud: 09.02.2010
 


Delfi Sport