Unustasid salasõna
Registreeru kasutajaks


Merko Talverajad pakub lisaks suusarõõmudele ka palju muud
Kogu olümpiatalve läbiva Merko Talverajad 1.etapp toimub juba laupäeval, 16.jaanuaril!

2010. aastal kutsuvad Eesti Terviserajad ja Merko Ehitus kümnel korral  suusatamisest ning ka jooksmisest ja kõndimisest lugupidavaid inimesi Tallinna liikumisradadele.

Miks tasub igal juhul liituda Merko Talverajad sarjaga?
Kui sa laupäeviti suusatad või kui sa veel ei suusata, siis igal juhul tasub end registreerida osalemaks Merko Talverajad sarjas, sest kõigile registreerinutele on ajavõtukiibi ettenäitamisel sarja etappidel järgmised teenused.

*Liptoni poolt on igal etapil kõigile osalejatele kuum tee.
*Nõmme ja Pirita Spordikeskustes on osalejatele pesemise ja Nõmmel ka sauna tasuta kasutamise võimalus (tavahind 25 eek)
*Nõmmel ja Pirital suusavarustuse laenutus sarjas osalejatele soodushinnaga 30 eek (tavahind 50 eek) 
*Igal etapil saab mõõta oma tervisenäitajaid - vererõhku, pulssi ja rasvaprotsenti. 1.-2. ja 9.-10. etapil saab lisaks mõõta ka oma veresuhkrut ja kolesterooli

*Tasuta osalemine 6.veebruaril
SEB Kõrvemaa Suusamaratonil (distantsid 19km – tavahind 250 eek ja 38 km – tavahind 300 eek), mis läheb kirja ka Merko Talveradade 4.etapina.  
*Igal etapil loositaks Salomoni ja Liptoni auhindu

Merko Talvarajad sarjas saab osaleda viieliikmeliste tiimide ja ka individuaalosalejatena. Kõige aktiivsemate vahel loositakse talihooajal lõpus peaauhinnana välja 25 000 kroonine  „A&T Sport” kinkekaart

Merko Talverajad tervisespordiürituste 10 etapiline sari alustab Pirital juba 16. jaanuaril ja toimu b kuni märtsikuu lõpuni laupäeviti Tallinna ja Tallinna lähiümbruse erinevatel terviseradadel. Erandiks on 6. etapp, mis seoses Tartu Maratoni nädalavahetusega toimub pidupäevasel kolmapäeval, 24.veebruaril "Eesti Terviseradadel ümber maailma…" ürituse raames.

Valdavalt toimuvad etapid Nõmme ja Pirita terviseradadel, kus on suurepärased suusarajad. Etapid toimuvad ka  Kõrvemaal ja Valgehobusemäel.

Kui etapp toimub Pirital, siis saab oma osaluskorra kirja ka Nõmmel. Selleks tuleb Nõmmel oma osalemisest teada anda korraldajate esindajale. Ja vastupidi ehk igal etapil saab sarjas osalemise kirja nii Nõmmel kui Pirital.

Merko Talveradade kodulehelt www.stamina.ee/talverajad leiab kogu info sarja kohta. Samuti saab kodulehel registreerida sarjas osalemiseks.
Kui sarjale on edukalt registreeritud, siis võib vaikselt juba oma suusavarustust korda seadma hakata, sest esimene etapp toimub juba laupäeval, 16.jaanuaril.
  
Kohtumiseni suusaradadel! 
Eesti Terviserajad, Merko Ehitus ja Stamina

Info ja registreerimine
www.stamina.ee/talverajad
liisa@stamina.ee
6718548


Uudis lisatud: 15.01.2010
 


Delfi Sport